Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kompletní přístrojová lymfodrenáž včetně ručního uvolnění uzlin

4,4 / 5 Sunny Land Fitness - Solária (2 pobočky) Praha - Malešice  (mapa) 160 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Klára Klárová

Dobry den,

rada bych se zeptala jak casto a jak dlouho je treba dochazet, aby to melo vysledek? Nebo je pro zdravi dostacujici napr. 2× do roka?
Dekuji,

 Klara

Andrea

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jak jste na tom s objednáním na odpolední termíny (po páté hodině). Ráda bych si objednala 10 vstupů a chtěla bych začít co nejdříve a chodit 2–3× týdně. Bylo by to tak možné nebo máte odpolední termíny obsazené? Zajímám se o pobočku Malešice. Děkuji.

Sunny Land Fitness - Solária

Dobrý den,
myslím,že nebude problém objednat se v odpoledních hodinách.
Zavolejte si, prosím ,pro první objednání přímo na pobočku a další návštěvy si naplánujete osobně přímo na místě.
S pozdravem
Sunny Land :-)

Marcela Čermáková

Dobrý den, mám dotaz zda je možné tento voucher zaplatit na provozovně poukázkou sodexo ,již jsem u vás na Proseku byla a mám permanentku a byla jsem moc spokojená
Děkuji a přeji hezký den Marcela

Slevomat.cz

Dobrý den,
poukaz bohužel nelze hradit formou Sodexo benefitu. Přeji hezký den, Domča

Slevomat.cz

Dobrý den,
poukaz bohužel nelze hradit formou Sodexo benefitu. Přeji hezký den, Domča

Jana

Dobrý den, chtěla bych se zeptat co by pro mne znamená termín 30.9.2017? pokud bych si voucher koupila teď
jestli ho musím uplatnit celý do tohoto data nebo si ho jen za tuto cenu mohu koupit do 30.9.2017 a pak čerpat třeba až do prosince?
s díky za odpověď, Jana

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Jano,

děkujeme za upozornění. Do 30.9. je nutné uplatnit voucher, tedy v salonu jej vyměnit za permanentku, která bude následně samozřejmě s delší platností. V popisu je chyba v délce platnosti permanentky. Hned chybu opravíme. Děkujeme.

S přáním hezkého dne, Monika, Slevomat.cz

Pavlína Srncová

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, jak moc dlouho dopředu je potřeba se rezervovat? A také zda je možné rezervovat si termíny i o víkendu. Ráda bych si zakoupila více voucheru, ale z důvodu mé pracovní doby(krátký/dlouhý týden) bych nebyla schopna dodržovat v týdnu časové doporučené návštěvy, aby měla procedura správný efekt.
Děkuji Velice za odpověď a přeji hezký den. Pavlína

Sunny Land Fitness - Solária

Dobrý den,
první návštěvu si rezervujte telefonicky a na další se vždy domluvíte osobně.
Termín je možné domluvit ještě na ten samý den a víkendy máte též otevřeno.
Jen si raději spočítejte,než zakoupíte více voucheru, zda budete sama schopna vstupy využít;-)
S pozdravem Sunny Land.

Radka

Dobrý den, měla bych zájem o jeden balíček pro mne i kamarádku. Ale zajímá mne, zda je přístrojová lymfodrenaz s termo zabalem a zda můžeme přijít s kamarádkou najednou, nebo máte kalhoty jen jedny. Rady by jsme na provozovnu Prosek. Děkuji. S přáním pěkného dne Radka

Sunny Land Fitness - Solária

Dobrý den,
kalhoty máme 2×,tak určitě nebude problém objednat se s kamarádkou ve stejný čas.
S pozdravem Sunny Land :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru