Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

3× konzerva GIMDOG s lososem a zeleninou: chutná svačinka pro pejsky

4,6 / 5 Pet Center (101 poboček) Hradec Králové  (mapa) 370 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Lída Rázková

Dobrý den , v Jablonci nad Nisou v Centralu konzervy nemají.Prý by měly být ve zboží až 11.8.2017.Tak nevím, proč je inzerují

Silva

Dobrý den, koupila jsem 2 vouchery, platila jsem kartou, na email mi došly vouchery, ale když jsem si šla zboží vyzvednout v pobočce Pet center ve Vyškově, bylo mi řečeno, že žádné takové zboží nemají.

Slevomat.cz

Dobrý den Silvo,

vámi zakoupený voucher je možné uplatnit jen v Pet centru ve Vyškově v Tescu. Adresa zní: Brněnská 514/13C, Vyškov.

Věřím, že teď už bude vše v pořádku a vy si vaše zboží vyzvednete. :)

 Anička

Lída

Dobrý den, koupila jsem přes Slevomat 2 vouchery , platba byla přímo kartou a
Objednávka tohoto zboží ještě nebyla dokončena! Aby vám zboží mohlo být doručeno, postupujte prosím podle instrukcí na voucheru.Žádné instrukce tam ale napsané nejsou.Když už vouchery přišly na meil, mohu jít na prodejnu?Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, děkuji za dotaz. Instrukce jsou na voucheru uvedeny v sekci: „Jak objednat zboží:“ Zboží si můžete vyzvednout v libovolné pobočce Pet Center. Kód voucheru ukažte obsluze. Hezký den, Tereza.

Kateřina Vršanová Poláchová

Dobrý den, chci se zeptat, kolik procent z těch 100g tvoří rybí maso (nejen losos), ovoce, zelenina a obiloviny?
Děkuji za odpověď

Pet Center

Dobrý den, výrobce bohužel obsah zbylého rybího masa (kromě lososa) v konzervě neuvádí. Nicméně v konzervě je také obsaženo maso, jeho podíl zde nemáme zapsán. Za uvedenou chybu ve složení se omlouváme a zde přikládám kompletní složení výrobku: maso a živočišné produkty (34,5%, kuře 27%, vepřové 7,5%), ryby a výrobky z ryb (losos 4%), obiloviny, ovoce (papája 4%, ze sušených plodů), zelenina (mrkev 2 %, hrách 2 %), minerální látky. Dle norem je výrobce povinen uvádět obsažené složky sestupně dle největšího podílu až po nejmenší a přesné % podílu musí uvádět pouze u složek, které jsou v názvu produktu nebo vyobrazené na obalu.

Děkujeme a přejeme krásný den, tým Pet Center.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru