Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Barvám Neutečeš Night: nejbarevnější noční běh bez limitů a závěrečná party

4,9 / 5 Barvám Neutečeš Brno  (mapa) 79 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Marie

Dobrý den, mám zájem, ale pořád to čtu dokola a ještě jsem se nedozvěděla KDE v Brně se závod koná. Sice je napsáno otevření areánu v 18 hod, ale KTERÉHO areálu. Nejsem z Brna a místo konání Brno je široký pojem, KAM mám jít, chtěla bych se jen dívat, je to vůbec možné ?

Barvám Neutečeš

Dobrý den, Výstaviště 1, Brno. Ano, můžete být i divákem. :) Krásný zbytek dne, Markéta

Blanka

Dobry den, chtěla bych se zeptat jestli se akce bude konat i kdyz bude prset? Dekuji

Barvám Neutečeš

Dobrý den, věříme, že počasí nám bude nakloněno. :) Pokud ne, start může být posunut na pozdější hodinu. Pěkný zbytek dne, Markéta

Hany Skýpalová

Dobrý den, jak je to s velikostmi triček v balíčku? Dá se zvolit? :) Děkuji.

Barvám Neutečeš

Dobrý den, ano, velikost trička si volíte během registrace zde – http://www.barvamneuteces.cz/registrace/. Krásný zbytek dne, Markéta

Lucie Konrádová

Dobrý den, je možné voucher kombinovat i s další slevou – na předchozím běhu Barvám neutečeš jsem dostala poukázku na slevu 100 kč na noční běh.
Děkuji za informaci.

Barvám Neutečeš

Dobrý den, slevy se kombinovat nedají. Vyberete si pro Vás tu nejlepší možnou variantu, odkud startovné pořídit :)
Krásný den a těšíme se na Vás ve víru barev.
S pozdravem

Barevný tým

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru