Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Koliba v Mariánkách: 2 či 5 nocí s polopenzí a projížďkou v kočáře nebo i bazén

3,7 / 5 Horský hotel Koliba Mariánské Lázně (mapa) 129 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
eva ellersdorfer

dobty den,mate volny termin 21.-25.10.?zdravim a diky za odpoved

Horský hotel Koliba

Dobry den,termin je volny!dekujeme a prejeme hezky den

Jiri Matys

dobry den posilam vam kod pro rezervaci vykendu 4470–5948–90A-727dekuji matys

Horský hotel Koliba

Dobry den,
Rezervace Vam byla vytvorena a budeme se tesit na Vasi navstevu. Horska chata Koliba

Jiri Matys

dobry den rad bych si zarezervoval vykend jednu noc pro dva nastup 14,10,neni mozne se k vam dovolat dekuji za brzkou odpoved matys

Horský hotel Koliba

Dobry den,jiz jsme spolu mluvili a ocekavame jiz jen vas kod voucheru a tesime se na vasi navstevu! Horska chata Koliba

Petr C

Dobry den,
budete mit volny termin pro 2 lidi 27.9.-29.9. ci 29.9.- 1.10.?
diky PC

Horský hotel Koliba

Dobry den,
Jedna se tedy o pobyt na 2 noci pro 2 osoby. Termin Vam muzeme nabidnout s prijezdem 27.9. a odjezdem 29.9. Pekny vecer

L.R.

Dobrý den, máte ještě nějaké volné víkendové termíny během září a října pro 2 dospělé osoby a 1,5 roční dítě?

Horský hotel Koliba

Dobrý den, září máme plné, ale v říjnu jsou zatím víkendy volné.
Můžeme Vám rezervovat nějaký říjnový víkend?

Pěkný den

Petr Grygar,
Horská chata Koliba

Pavel Vodička

Dobrý den,
můžete mi prosím k této nabídce sdělit volné termíny v říjnu 2017.
Předem děkuji
S pozdravem
Pavel Vodička

Koliba v Mariánkách s polopenzí a projížďkou v kočáře nebo i bazén
3 dny (2 noci), 2 osoby Období do 30. 11. 2017
Večeře pro dva:
o 1. večer halušky se zelím a slaninou 2. večer bramborové knedlíky plněné uzeným masem s kysaným zelím, cibulka
• Romantická projížďka v kočáře po Mariánských Lázních (cca 20 minut)
• 1× vstup pro oba na 2 hod. do Městského plaveckého bazénu (sauny, vířivky, tobogán, dětský bazén…)
• 15% sleva do parku miniaturBoheminium

Horský hotel Koliba

Dobrý den, pokud se jedná o dvojlůžkový pokoj máme v říjnu volno včetně víkendů.

Horská chata Koliba

Dana Plachá

Dobrý den, máte prosím ještě volno 1.9.-3.9. Pro 2 od.+ 8.leté dítě. Děkuji Plachá

Horský hotel Koliba

Dobrý den, ano v tomto termínu máme volno.
Pěkný den,
Petr Grygar

Martina

Dobrý den, je prosím volné ubytování pro 2 plus dítě do 2 let v termínu od 29.9. – 1.10.? Děkuji předem za odpověď

Horský hotel Koliba

Dobrý den,

Ano volno zde máme. Kdy myslíte, že můžu očekávat kód vašeho voucheru abych provedla závaznou rezervaci?

Slavomil Pšenička

Dobrý den, uvádíte e-mail: info.kolibahotel@gmail.com pro rezervaci, proč pak jsem musel psát znova žádost o pobyt na e-mail: info@horskachatakoliba.cz, ale od toho okamžiku nikdo nereaguje?

Horský hotel Koliba

Dobrý den,

Zjevně proto, že za počítačem nesedí automat, ale člověk a tak tam logycky nemůže sedět sedět věčně. Dopoledne jsme spolu mluvili, termín jsem vám potvrdila s tím,že na email odpovím večer, od té doby mi voláte a jste na mě opravdu neslušní! O takové hosty memám a ani nebudu mít zájem. Teď ani v budoucnu!

Vařáková Lucie

Alena Štemberová

Dobrý den,
ráda bych věděla jak se dostanu přímo na místo z vlakového nádraží. Ráda bych si objednala víkendový pobyt ve dnech 6–8.10.2017, ale mám obavy aby cesta nebyla pěšky, protože moc neujdu.
Děkuji za odpověď
Štemberová

Horský hotel Koliba

Dobrý den,

Dostanete se k nám MHD , linka má stanoviště přímo před vlakovým nádražím a staví hned u našeho hotelu!

Daniel

Dobry den, mate prosim volnou kapacitu na 2 noci v obdobi mezi 16.8 – 27.8.
Dekuji za odpoved

Horský hotel Koliba

Dobry den,

Ano máme, ale pouze všední dny.

tereza

dobrý den máte volný termín od 19,8 do 20.8 pro dva mockrat dekuji

Horský hotel Koliba

Dobrý den, ano máme:)

Tereza K

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli máte ještě nějaký volný termín v období 18. – 27.8.?
 Děkuji

Horský hotel Koliba

Dobrý den,

Ano volno by zde ještě bylo, prosím dejtevřdět o jaký datum máte zájem co nejdříve!

 Děkuji

Václavíková

Dobrý den,máte volno v termínu od 19.8–20.8 ??? Děkuji

Horský hotel Koliba

Dobrý den! Ano náme!

Petra Holcmanová

Dobry den prosim vas mate volny termin 27,28,29.11. Dekuji Holcmanova Petra

Horský hotel Koliba

Dobrý den , ano máme !

Radek Benda

Dobrý den máte prosím volný pokoj pro 3 v termínu od 18.8.do 20.8. děkuji Radek

Horský hotel Koliba

Dobry den,zavolejte v pondeli s domluvime se spolecne ohledne terminu a volneho pokoje. Dekujeme

Michaela Šimůnková

Dobrý den, můžete mi vysvětlit, jak je možné, že není absolutně možné se tam dovolat a na e-maily odpovídají velmi stroze? Mám mít zarezervovaný pokoj na sobotu a ještě mi nebyl nikdo schopný poslat nějaké potvrzení o rezervaci. Hlavně, že mi paní napsala mám Vás poznamenanou.

Horský hotel Koliba

Dobrý večer ,

Věřtě, že bych si ze srdce přála mít času tolik , abych se více rozepsala , ale bohužel nemám. Neovlivním ani zcela neuvážené rozhodutí naší paní učetní vzít si dovolenou :) .. do odpoledne budete mít své potvrzení o platbě v emailu. Velmi se na vás těšíme !!

Miloslava Bendova

Dobrý večer máte prosím ještě volný pokoj pro 3 v termínu od18.8.do20.8­.2017delší Bendova

Vladka

Prosím,lze třídenní pobyt objednat telefonicky a zaplatit na místě při nástupu? Děkuji Vlaďka.

Slevomat.cz

Dobrý den, pobyt lze objednat telefonicky, ale je potřeba zaplatit přímo na stránkách Slevomatu. Zaplatit můžete buď převodem, kartou online, hotově na pobočce Moneta, přes Twisto a nebo kartou na našem stánku v OC Nový Smíchov. Při platbě v hotelu budete jinak platit plnou cenu. Hezký den, Tereza.

Petr Kolovrat

Dobry den, mate jeste volny pokoj pro 2 dospele na termin 1.8.-6.8.? Dekuji

Horský hotel Koliba

Dobrý večer,

Ano máme :) !

Jana

Dobrý den,
máte volný pokoj v termínu od 12.8. do 13.8.?
Pokud ano, tak prosím o rezervaci.
Děkuji Jana B.

Horský hotel Koliba

Dobrý večer,

Ano volno máme , ale pro potvrzení a zároveň uplatnění voucheru v systému slevomatu bych poprosila o kód vámi zakoupeného voucheru a datu na kterém jsme se dohodli- vše zaslat max do po. 31.7.17 na email: info@horskachatakoliba.cz

Konovalova

Dobrý den,
Nemůžu se vám dovolat od včerejška. Mohli by jste mi rezervovát ten pokoj od 02.08.-04.08.2017 pro 2 a syn bude spát s námi, nám to vyhovuje.Děkuji.
I.Konovalova

Konovalova

Dobrý den,
Mohli bychom využít termín v období 2.08.-4.08.2017 pro 2 osoby a 1 dítě do 3 let? Předem děkuji.
I.Konovalova

Horský hotel Koliba

Dobrý den,

Měla bych zde poslední pokoj, ale na ten už se bohužel nevleze přistýlka, pouze pokud by dítě spalo s vámi v posteli. Pokud vám to vyhovuje, tak prosím ihned volejte, termíny se plní velmi rychle.

Děkuji!

Horský hotel Koliba

Dobrý den,

Měla bych zde poslední pokoj, ale na ten už se bohužel nevleze přistýlka, pouze pokud by dítě spalo s vámi v posteli. Pokud vám to vyhovuje, tak prosím ihned volejte, termíny se plní velmi rychle.

Děkuji!

Claire Hanzlová

Dobrý den, chci se zeptat na večeři … píšete špíz, ale máte i vegetariánskou možnost?
Moc děkuji

Horský hotel Koliba

Dobrý den,

Součástí ubytovalní je i restaurace , která vyhoví i speciálním stravovacím návykům, po domluvě určitě najdeme pro vás vyhovující variantu.

Krásný večer!

Veronika Mejzlíková

Dobrý den,
bylo by možné využít voucher pro dvoulůžkový pokoj v termínu 24–27.7.? Velice děkuji, Mejzlíková

Horský hotel Koliba

Dobrý den,

V tomto termínu už zde volno nemáme. Přez týden je pravděpodobnost úspěšné rezervace větší :)

ANDREA

Dobrý den.Mohli bychom využít ubytování v termínu od 8.8. do 13.8.2017, pro dva dospělé?

Horský hotel Koliba

Dobrý den,
V daném termínu máme volné pokoje, stačí nám zaslat kód voucheru spolu s požadovaným termínem na email info@horskachatakoliba.cz.

S pozdravem

Horská chata Koliba

Květa Bohatá

Dobrý den, je možné využít voucher v sobotu 15.7. – 16. 7. 2017 pro 2 dospělé a 1 dítě 12 let?
Předem děkuji za odpověď.
K. Bohatá

Horský hotel Koliba

Dobrý den,

Tento víkend máme již plno , mohu nabídnout jiný termín?

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru