Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Vzhůru do středověku: Prima dovolená plná aktivit a zážitků až pro 5 osob

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,6 / 5
Usedlost Gerstein Vysočina (mapa) 28 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Pavel

Dobrý den, máte volný jakýkoliv termín v srpnu?

Usedlost Gerstein

Dobrý den, je mi to líto, ale srpen máme již obsazený. V případě zájmu Vám mohu nabídnout jiný volný termín. Děkujeme za Váš zájem. Případné další dotazy Vám rádi zodpovíme. Hezký den Vám přeje Machková.

Kristýna Pavlistová

Dobrý den,chtěla jsem se optat jestli máte volny termín 13.8 – 19.8 pro 5 osob 6 dni a 5 noci Děkuji a pěkný den

Usedlost Gerstein

Dobrý den paní Pavlistová, je mi to líto, ale tento termín máme již obsazený. V případě zájmu Vám mohu nabídnout jiný volný termín. Děkujeme za Váš zájem. Případné další dotazy Vám rádi zodpovíme. Hezký den Vám přeje Machková.

Yvonna Svobodová

6dní 5 nocí za 4990,– pro 5 osob jsem zapoměla dodat

Yvonna Svobodová

Dobrý den, máte volný apartmán pro 5 osob v termínu od 5.8.-12.8 2017?

Usedlost Gerstein

Dobrý den paní Svobodová, je mi to líto, ale tento termín máme již obsazený. V případě zájmu Vám mohu nabídnout jiný volný termín. Děkujeme za Váš zájem. Případné další dotazy Vám rádi zodpovíme. Hezký den Vám přeje Machková.

Karolína Stodolova

Dobrý den, mohu se zeptat, jak máte volné termíny v září???
Děkuji za odpověď Stodolova

Usedlost Gerstein

Dobrý den paní Stodolová, odpověděla jsem Vám do emailu. Hezký den Vám přeje Machková.

Tomáš Vlček

Dobry den jake terminy mate volne v zari. Tedy vikendy.dekuji

Usedlost Gerstein

Dobrý den pane Vlček, je mi to líto, ale víkendy v září máme již obsazené. V případě zájmu Vám mohu nabídnout jiný volný termín. Děkujeme za Váš zájem. Případné další dotazy Vám rádi zodpovíme. Hezký den Vám přeje Machková.

Helena Knapcova

Dobrý den, máte ještě volné termíny přes týden v srpnu? Děkuji za odpověď Helena Knapcova

Usedlost Gerstein

Dobrý den paní Knapcová, poslední volný termín v srpnu máme od 17.8. do 19.8. Děkujeme za Váš zájem. Případné další dotazy Vám rádi zodpovíme. Hezký den Vám přeje Machková.

Romana Dragounová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli máte volný termín od 24–29.07.2017? Děkuji za odpověd'.

Usedlost Gerstein

Dobrý den paní Dragounová, je mi to líto, ale tento termín máme již obsazený. V případě zájmu bych Vám mohla nabídnout jiný volný termín. Děkujeme za Váš zájem. Případné další dotazy Vám rádi zodpovíme. Hezký den Vám přeje Machková.

Štemberová Alena

Dobrý den, ráda bych věděla, zda by mohlo do apartmánu být ubytované 4 dospělé osoby a 2 děti do 10 let. Díky za odpověď.
Děkuji Štemberová

Usedlost Gerstein

Dobrý den paní Štemberová, určitě by to bylo možné. Děkujeme za Váš zájem. Případné další dotazy Vám rádi zodpovíme. Hezký den Vám přeje Machková.

Martina Podolská

Dobrý den, máte prosím volný pokoj pro 2 děti a 2 dospělé v termínu 25.7.-30.7.2017 ? díky za odpověď.

Usedlost Gerstein

Dobrý den paní Podolská, je mi to líto, ale tento termín máme již obsazený. V případě zájmu bych Vám mohla nabídnout jiný volný termín. Děkujeme za Váš zájem. Případné další dotazy Vám rádi zodpovíme. Hezký den Vám přeje Machková.

Natalie

Dobry den. Jake mate volne terminy o vikendu? Dekuji za odpoved.

Usedlost Gerstein

Dobrý den, je mi to líto, ale víkendové termíny máme již obsazené. V případě zájmu bych Vám mohla nabídnout jiný volný termín. Děkujeme za Váš zájem. Případné další dotazy Vám rádi zodpovíme. Hezký den Vám přeje Machková.

Natalie

Dobrý den, máte prosím volný termín 18–20.8 nebo 25–27.8? Děkuji

Usedlost Gerstein

Dobrý den, volný termín máme od 17.8. do 19.8. Děkujeme za Váš zájem. Případné další dotazy Vám rádi zodpovíme. Hezký den Vám přeje Machková.

radim

Dobry den,
Chtel bych se zeptat na jakykoliv termin od 24.7 – 5.8, bylo by neco volneho?

Hezky den,
 Radim

Usedlost Gerstein

Dobrý den, je mi to líto, ale v tomto rozmezí máme již obsazeno. V případě zájmu bych Vám mohla nabídnout jiný volný termín. Děkujeme za Váš zájem. Případné další dotazy Vám rádi zodpovíme. Hezký den Vám přeje Machková.

Frolíková Jana

Dobrý den, měly by jste prosím volný apartmán zhruba od 6.- 13.8. alespoň na 4 noci? Děkuji Frolíková Jana

Jan Volf

Dobrý den,měli by jste volný termín od21.8do25.8pro dvě dospělé osoby a roční dítě? Děkuji za odpověď Volf

Usedlost Gerstein

Dobrý den pane Volf, je mi to líto, ale tento termín máme již obsazený. V případě zájmu bych Vám mohla nabídnout jiný volný termín. Děkujeme za Váš zájem. Případné další dotazy Vám rádi zodpovíme. Hezký den Vám přeje Machková.

Kamila K.

Dobrý den, byl by volný apartmán na dvě noci od 20.8.? Děkuji.

Usedlost Gerstein

Dobrý den, prozatím máme volný termín od 26.8. do 28.8. Děkujeme za Váš zájem. Případné další dotazy Vám rádi zodpovíme. Hezký den Vám přeje Machková.

Radim Wojnar

Dobrý den, máte prosím volný termín pro ubytování od 31.7.2017 – 3.8. 2017? Děkuji

Usedlost Gerstein

Dobrý den pane Wojnar, v tomto termínu máme prozatím volné dva apartmány. Děkujeme za Váš zájem. Případné další dotazy Vám rádi zodpovíme. Hezký den Vám přeje Machková.

vosáhlová Lenka

Dobrý den, byl by volný apartmán od 29.7. na 7 dní? Děkuji. Vosáhlová Lenka

Usedlost Gerstein

Dobrý den paní Vosáhlová, volný termín máme od 29.7. do 3.8.2017. Děkujeme za Váš zájem. Případné další dotazy Vám rádi zodpovíme. Hezký den Vám přeje Machková.

Chovancová Lenka

Dobrý den, máte prosím volný termín na ubytování od 31.7.2017 – 4.8. 2017 , pro 5 osob ? Děkuji za odpověď.

Usedlost Gerstein

Dobrý den paní Chovancová, odpověděla jsem Vám již do emailu. Děkujeme za Váš zájem. Případné další dotazy Vám rádi zodpovíme. Hezký den Vám přeje Machková.

Maškovska Natalie

Dobrý den,máte prosím volný termín na 2 nocí v období od 28 do 30.7.2017?Děkuji za odpověď. Maškovska

Maškovska Natalie

Dobrý den,máte prosím volný termín na 2 nocí v období od 28 do 30.7.2017? Děkuji za odpověď.

Usedlost Gerstein

Dobrý den paní Maškovská, volný termín bychom měli od 29.7.2017. Děkujeme za Váš zájem. Případné další dotazy Vám rádi zodpovíme. Hezký den Vám přeje Machková.

Jana Nejedlá

Dobrý den,máte prosím volný termín na 7 nocí v období od 7.-16.8.2017?Děkuji za odpověď.Nejedlá

Usedlost Gerstein

Dobrý den paní Nejedlá, volný termín máme od 7.8. do 14.8.2017. Děkujeme za Váš zájem. Případné další dotazy Vám rádi zodpovíme. Hezký den Vám přeje Machková.

Rybníčková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je volný termín od 14–17.8? Děkuji

Usedlost Gerstein

Dobrý den paní Rybníčková, volný termín máme od 14.8. do 16.8.2017. Děkujeme za Váš zájem. Případné další dotazy Vám rádi zodpovíme. Hezký den Vám přeje Machková.

Ivana SVOBODOVA

Mohu se zeptat, co znamená děti v ceně, cena je za apartmán 5 dospělých nebo dítě je jako dospělý ,tudíž rodiče s dětmi 9 a 13 let potřebují jeden apartmán za uvedenou cenu pro 5 lidí? A kolik apartmánů srub má? Sociálka je vždy v jednom daném apartmánu? Kuchyň společná pro více apartmánů nebo ne. Děkuji za upřesnění.

Usedlost Gerstein

Dobrý den, první dotaz je přesně tak, jak píšete. Srub má 4 apartmány. Sociální zařízení je v každém apartmánu. Kuchyň je společná pro všechny 4 apartmány. Děkujeme za Váš zájem. Případné další dotazy Vám rádi zodpovíme. Hezký den Vám přeje Machková.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru