Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Tvrzené sklo + ultratenký zadní kryt z PVC pro TOP 157 telefonů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lenka

Dobrý den, máte prosím i na Xiaomi Redmi 4X
Díky

all4mobiles

Dobrý den, do další akce bychom určitě rádi zařadili a mělo by být k dispozici…Hez­ký den.

Tereza B

Dobrý den, psala jsem Vám na uvedený mail ohledně dotazu na moji objednávku krytu a tvrzeného skla na iphone 6s, který jsem objednávala před týdnem a stále mi nedorazil. Potřebuji nutně vědět, kde se zásilka nachází, jelikož odlétám do zahraničí a zvažuji nakoupit jinde.
Děkuji za odpověď.

all4mobiles

Dobrý den, již budete mít odpověď ve Vašem emailu. Hezký den.

Kateřina

Dobrý den máte prosím i na honor 9?

all4mobiles

Dobrý den, prozatím bohužel ne:-(, ale tento model 100% zařadíme do dalších akcí:-) Hezký den.

Lukáš Miroš

Dobrý den, máte prosím i ochranu skla pro telefon ASUS Zenfone GO ZB500KL? děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Lukáši, je mi to líto, ale ochranu skla pro tento model v nabídce bohužel nemáme :( Mějte se fajn, Lucka :)

Markéta Häckel

Dobry den,prosim vas ja mam LG G3s pujde mi na to kryt z nabidky?Uvadite LG G3 nebo LG G3mini.Dekuji a preji hezky den Marketa Häckel

all4mobiles

Dobrý den, dle specifikace by mělo být správně G3 mini, to je totožné velikostně s G3s. Hezký den:-)

Iva

Dobry den, mate tvrzene sklo + kryt na telefon Cube1 G44? Dekuji, I.K.

all4mobiles

Dobrý den, pro tento typ bohužel momentálně nemáme.

Marie Bukvicová

Marie Bukvicová
před 2 dny
Dobrý den. Ráda bych se zeptala na silikonový obal a tvrzené sklo na Lenovo K6 power dual SIM.Tento mobil je o 1,1mm silnější než všechny ostatní K6, takže jsem se párkrát zklamala, než jsem zjistila tuto příčinu.Máte skutečně originální doplňky????Děkuji za odpověď.Bukvicová
all4mobiles
před 6 hodinami
Dobrý den, zasíláme přesné rozměry skla: 13,9 × 6,6 cm. Hezký den.
Děkuji za nedostatečnou odpověď!!Šlo mi totiž o tu vaničku,která u K6 je nižší o 1,1mm,takže můj telefon "K6 Power dual sim"okraje nezachytí!!! a není možné tyto dva telefony spojovat v jednu značku!!!
Opět děkuji za odpověď,zda máte silikonovou vaničku a sklo na K6 Power dual sim.

all4mobiles

Dobrý den, bohužel momentálně ne, ale pokusíme se do příští akce poptat u našeho dodavatele přesně pro tento typ. Děkujeme za pochopení.

Marie Bukvicová

Dobrý den.
Ráda bych se zeptala na silikonový obal a tvrzené sklo na Lenovo K6 power dual SIM.Tento mobil je o 1,1mm silnější než všechny ostatní K6, takže jsem se párkrát zklamala, než jsem zjistila tuto příčinu.Máte skutečně originální doplňky????Děkuji za odpověď.Bukvicová

all4mobiles

Dobrý den,
zasíláme přesné rozměry skla: 13,9 × 6,6 cm.
Hezký den.

DiGuš Martasková

dobry den chci se prosim zeptat uz nemate kryt a sklo pro SE ale pro 5/5s stale mate myslel jsem ze telefony jsou stejne :D ?

all4mobiles

Dobrý den, ano rozměrově jsou, lze zakoupit jako alternativu 5s:-) Hezký den.

Radek Novák

Dobrý den,
v seznamu jsem nenašel kryt na telefon Samsung J530F – 2017, máte tam jen 2016. Můžete prosím prověřit, jestli tento kryt Váš dodavatel nemá?

 děkuji

all4mobiles

Dobrý den,
ano v nabídce ho máme, jen momentálně není skladem, ale bude brzy doplněn.
Hezký den.

Ivana Vávrová

Dobrý den,bude ještě sada skla a krytu na Samsung Galaxy A3 2016?
Děkuji za odpověď Ivana Vavrova

all4mobiles

Dobrý den, samozřejmě bude, do několika dnů bude opět přidána do akce:) Hezký den.

Lenka Šimková

dobrý den,
prosím je tohle tvrzené sklo vhodné i na model Xiaomi redmi note 4 Globalní verzi?
myslim primo na tento model?
https://www.bermobil.cz/katalog/mobilni-telefony-2/xiaomi-448/xiaomi-redmi-note-4-3gb-32gb-global-grey-530/
Dekuji za informaci

all4mobiles

Dobrý den, zasílám pro jistotu nejlépe přesné rozměry skla 14,4 * 6,9 cm. Hezký den.

Navratilova

Dobry den, nesla by sehnat sada na Doogee X3? Diky

all4mobiles

Dobrý den, pokusíme se pro Vás sehnat a zařadit do další akce. Hezký den.

Martina Štorková

Dobrý den, máte i pouzdro a kryt na Motorolu motoe4PLUS?
 Děkuji

all4mobiles

Dobrý den, pokusíme se pro Vás sehnat a zařadit do další akce. Hezký den.

Ivana Filipová

Dobry den, sklo a obal na huawei nova je stejne jako huawei nova smart? Dekuji za info.

all4mobiles

Dobrý den, dle dostupné specifikace je model smart o malinko větší, cca 2mm na výšku a na šířku necelý 1mm.

Pohlová

Dobrý den, tvrzené sklo na model Redmi 4 je až k okrajům telefonu? Mnoho druhu není a nevypadá to hezky. Děkuji za odpověd

all4mobiles

Dobrý den, zasílám přesné rozměry skla 13,6 * 6,6 cm. Hezký den.

Tomáš

Dobrý den, chci se zeptat jestli je sklo na Xiaomi redmi note 4 až do kraje? (některá skla jsou jenom vyloženě na displej). A s verzí global bude kompatibilní? Děkuji za odpověď

all4mobiles

Dobrý den, zasílám přesné rozměry skla 14,4 * 6,9 cm. Hezký den

Monika

Dobrý den, chtěla bych si objednat sadu pro Honor 8. Budete mít někdy k dispozici? V nabídce máte jen Honor 8 Pro.
Děkuji za odpověď.

all4mobiles

Dobrý den, určitě ano, pokusíme se ji doplnit co nejdříve. Hezký den.

Blanka

Dobrý den, chtěla bych si objednat tvrzené sklo na Lenovo B, v nabídce je Lenovo vibeB, je to totéž? Děkuji za odpověď.

all4mobiles

Dobrý den, ano, to by mělo být stejné:) Hezký den.

Jindřiška Hrašová

Dobrý den, je sklo na Huawei p9 lite 2017 zaoblené? Objednala jsem na jiném e-shopu a přišlo mi špatné, neseděly okraje.
 Děkuji

all4mobiles

Dobrý den, sklo bohužel zaoblené není, zaoblená skla jsou mnohem dražší a nešlo by je do akce bohužel vůbec zařadit a my je tak vůbec ani nemáme:-(

Dan.

Dobrý den, máte na skladě kryt a sklo na Lenovo Vibe K5 se čtečkou otisku prstu?

all4mobiles

Dobrý den, nedohledali jsme rozdíl mezi Lenovo Vibe K5 a tímto typem telefonu se čtečkou. V nabídce máme pouze Lenovo Vibe K5 klasický.

Radomír

Dobrý den, opravdu je doba dodání 6 pracovních dnů? Většinou mám do dvou až tří dnů doma. Dík.

all4mobiles

Dobrý den,

záleží na typu modelu, jestli je momentálně na skladě. V případě, že ano, pak je možné objednávku obdržet do dvou až tří dnů. Hezký den.

Slavka

Dobrý den, budete mít v nabídce sadu pro Sony Xperia XA1 Ultra G3221?
Předem děkuji za odpověď.

all4mobiles

Dobrý den, bohužel momentálně tento typ nemáme, ale zkusíme ho do příští akce na Slevomatu pro Vás zajistit. Hezký den.

Ota Karpíšek

Dobrý den,
objednám li více obalů – lze za 1 poštovné poslat více kusů??

all4mobiles

Dobrý den, ano samozřejmě, lze objednat libovolný počet kusů:) Hezký den.

Ladislav Křemenák

Dobrý den.
Máte prosím kryt na mobil Sony Xperia Z3 Compact
Sony Xperia Z3 jsem v nabídce našel, ale dá se použít na Sony Xperia Z3 Compact?

all4mobiles

Dobrý den, Z3 compact je Z3 mini, ten prosím vyberte, to je správný model:-) Hezký den.

Zuz Kozáková

Dobrý den,
budete mít také akci na model Lenovo a5000?
Děkuji za odpověď a přeji pěkný zbytek dne. ZK.

all4mobiles

Dobrý den, bohužel momentálně tento typ nemáme, ale zkusíme ho do příští akce na Slevomatu pro Vás zajistit. Hezký den.

Magdaléna Bernatíková

Dobrý den, bude do konce této akce ještě znovu zařazeno sklo a kryt pro Xiaomi Redmi 4A / 4A Global 5? Děkuji

all4mobiles

Dobrý den, určitě se budeme snažit, aby byl model do akce ještě doplněn co nejdříve (do 3 dnů). Hezký den.

Monika

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli do konce akce bude k dostání tvrzené sklo + obal na SONY XPERIA XA ULTRA? Moc děkuji Monika ☺️

all4mobiles

Dobrý den, určitě se budeme snažit, aby byl model do akce ještě doplněn co nejdříve. Hezký den.

Míla Linhartová

Dobrý den,nevyznám se v tom tak se zeptám tvrzené sklo na huawei honor 6 je stejné jako na huawei honor 6× nebo není,děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Hezký den,
rozměry tvrzeného skla u honor 6 a honor 6×, jsou odlišné.
S pozdravem Nicola, Slevomat.cz

Martin Labanc

dobry den
kompletni sada.. tvrzene sklo a zadni kryt
na telefon Aligator S 4080 dual Sim zlaty
je k prodeji a za kolik ?

all4mobiles

Dobrý den, bohužel momentálně tento typ nemáme, ale zkusíme ho do příští akce na Slevomatu pro Vás zajistit. Hezký den.

Andrea Tůmová

Dobrý den, ještě se chci zeptat, zda máte obal i sklo na Xiaomi Hongmi Red Rice?

all4mobiles

Dobrý den, bohužel momentálně tento typ nemáme, ale zkusíme ho do příští akce na Slevomatu pro Vás zajistit. Hezký den.

Jan Švoch

Dobrý den, chtěl bych objednat 2× sklo+pouzdro, ale nákup mi to neumožňuje a platit 2× poštovné mi přijde jako nesmysl.

Slevomat.cz

Hezký den,
v případě jednoho poštovného musíte mít v košíku obě dvě položky. Tzn. vyberete si, které sklo chcete, poté kliknete na „koupit za xxx Kč“. Pokud si přejete to samé sklo, tak jen přidáte ks, pokud ne, tak nad obsahem košíku kliknete na zelené pole „vybrat další nabídku“. Vyberete si další sklo a opět kliknete na „koupit za xxx Kč“ poté kliknete na „k objednávce“, zvolíte adresu a dále je to stejné, jak jste zvyklý.
Doufám, že jsem Vám to napsala srozumitelně :)
Nicola, Slevomat.cz

Andrea Tůmová

Dobrý den, máte prosím kryt na Xiaomi Redmi 4X, nebo jestli je nějaký k tomuto kompatibilní. Děkuji za informaci Andrea Tůmová

all4mobiles

Dobrý den, bohužel momentálně nemáme:(, ale tento model se pokusíme jednoznačně zařaditt do příští akce na Slevomatu.:) Hezký den.

Kateřina

Dobrý den, máte typ na Microsoft Lumia 950XL ?

all4mobiles

Dobrý den, bohužel momentálně tento typ nemáme, ale zkusíme ho do příští akce na Slevomatu pro Vás zajistit. Hezký den.

Jiřina

Dobrý den,máte prosím sklo na Lenovo a606. Děkuji

all4mobiles

Dobrý den, bohužel momentálně tento typ nemáme, ale zkusíme ho do příští akce na Slevomatu pro Vás zajistit. Hezký den.

Alena

HUAWEI LYO-L21 , dobrý den máte kryt a sklo na tento typ? Děkuji

all4mobiles

Dobrý den, bohužel momentálně tento typ nemáme, ale zkusíme ho do příští akce na Slevomatu pro Vás zajistit. Hezký den.

Roman Kristek

Dobrý den,

máte prosím vás tvrzené sklo na Huawei P10 lite.

Děkuji za odpověď

all4mobiles

Dobrý den, bohužel momentálně nemáme:(, ale tento model budeme jednoznačně zařazovat do příští akce na Slevomatu.:) Hezký den.

Tom

Je nějaké sklo z nabídky vhodné pro Xiaomi Redmi 4X

all4mobiles

Dobrý den, bohužel momentálně tento typ nemáme, ale zkusíme ho do příští akce na Slevomatu pro Vás zajistit. Hezký den.

Lucie Matochova

Dobry den,mate na sklade I pro model Zopo c2?dekuji za odpoved

all4mobiles

Dobrý den, bohužel momentálně tento typ nemáme, ale zkusíme ho do příští akce na Slevomatu pro Vás zajistit. Hezký den.

Babina

Dobry den
V nabitce mate tvrzene sklo + zadni ochrany kryt. KOMPLETNI OCHRANA TELEFONU. Objednal jsem si u Vas tuto sadu na telefon Asus zenfone 3 max ZC 520TL. Bohuzel mi prislo jen to tvrzene sklo a ne i zadni kryt. Muzete mi to vysvetlit!? Dekuji

all4mobiles

Dobrý den, moc se omlouváme, to bude asi chybou z našeho skladu, napište prosím na náš email, abychom se domluvili na odeslání chybějícího krytu. Děkujeme za pochopení.

Jan Fořt

Dobry den mam samsung model SM-G360F prosim jakej kryt mosim mit dekuji

all4mobiles

Dobrý den, bohužel momentálně tento typ nemáme, ale zkusíme ho do příští akce na Slevomatu pro Vás zajistit. Hezký den.

Milena Fenclová

Dobrý den,
nemáte obal+tvrzené sklo na Alcatel One Touch Idol 3? Děkuji za odpověď. Hezký den.

all4mobiles

Dobrý den, bohužel momentálně tento typ nemáme, ale zkusíme ho do příští akce na Slevomatu pro Vás zajistit. Hezký den.

Luboš Čmuchal

Dobrý den, prosím o radu, jaký typ setu bych mohl použít na telefon PRESTIGIO PAP4044DUO. Táži se již poněkolikáté, vždy jsem byl ubezpečen, že do některých z příštích akcí bude zařazen, ale zatím není, tak jestli existuje nějaká alternativní náhrada. Děkuji.

all4mobiles

Dobrý den, pokusím se znovu poptat u výrobce, rozměry by musely přesně sedět i otvory jako na jiný konkrétní typ telefonu, což není bohužel moc pravděpodobné:-( Hezký den!

Andrea Janíčková

Sklo mi přišlo rozbité , jak podstupovat dále , děkuji

all4mobiles

Dobrý den, to nás mrzí, zašlete prosím fotografii na náš email a samozřejmě Vám zašleme nový kus:) Hezký den.

Marie

DObrý den, prosím Vás jaké sklo a kryt mi bude pasovat na Xiaomi redmi 3?

all4mobiles

Dobrý den, ověřoval jsem specifikaci a mohl by sedět na Xiaomi Redmi 3s, ale prosím raději ještě ověřte přímo ve specifikaci svého telefonu. Hezký den.

Michaela Ryznerová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda trvzení sklo na model Samsung Galaxy A3 (2016) zasahuje až do krajů? Setkala jsem se totiž s několika skly, které pokrývaly displej tak, že vznikla na stranách cca 2mm mezera.
Děkuji velice za odpověď.
S pozdravem
Michaela Ryznerová

all4mobiles

Dobrý den, pro jistotu zasíláme přesné rozměry skla, je to 12,9 × 6 cm. Hezký den.

Jana F

Dobrý den,

Právě jsem si přes Slevomat objednala Tvrzené sklo + ultratenký zadní kryt z PVC pro TOP 157 telefonů — Kompletní ochrana telefonu – HTC Desire 530/626/630. Dodací lhůta je do 1.8., ale jelikož v pátek 28.7. ve večerních hodinách odjíždím na dovolenou, chtěla bych se zeptat, jestli by nebylo možné zboží doručit dříve.

Předem Vám děkuji za odpověď.

all4mobiles

Dobrý den, ano, zboží odesíláme pravidelně, mělo by bez problémů dorazit:) Hezký den.

Jana

Dobrý den, nenašla jsem tento set na Huawei P10 lite. Je v nabídce nebo bude třeba příště? Děkuji za odpověď.

all4mobiles

Dobrý den, pokud ho nevidíte, může být momentálně vyprodaný, ale určitě bude doplněn pravděpodobně ještě do této nebo příští akce zde na Slevomatu:-) Hezký den!

Štěpánka

Dobrý den, je možné k Vaší akci přiobjednat i něco ze stránek firmy na jedno poštovné a jak to zařídit? Děkuji

all4mobiles

V tom případě, pokud zboží není v žádné z akcí na Slevomatu, napište prosím na náš email, abychom Vám mohli zboží zaslat v kompletní 1 zásilce. Hezký den.

HoneyBee

Dobrý den, který typ z vaší nabídky tvrzeného skla pro mobily Xaomi by byl vhodný na typ Redmi 4X global? Často jsou tvrzená skla na tento telefon užší než je potřebné. Hezký den

all4mobiles

Dobrý den, bohužel momentálně tento typ nemáme, ale zkusíme ho do příští akce na Slevomatu pro Vás zajistit. Hezký den.

Veronika

Dobrý den, ještě se zeptám, na mobil Samsung Galaxy Core Prime G360f by mohl sedět některý z nabízených krytů (G360/G361f/G3608)? Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

all4mobiles

Dobrý den, ano je universální pro tyto 3 typy, tedy by měl sedět:-) Pokud by byl jakýkoliv problém zašlete nám info na náš email a vyřešíme k Vaší spokojenosti. Hezký den.

Veronika

Dobrý den, budete mít ještě v rámci této akce kryt na Samsung Galaxy Core Prime, který je momentálně vyprodaný? Děkuji.

all4mobiles

Dobrý den, během dnešního dne by měl být do akce znovu doplněn:-) Hezký den.

Veronika

Dobrý den, budete mít ještě v rámci této akce kryt na Samsung Galaxy Core Prime, který je momentálně vyprodaný? Děkuji.

all4mobiles

Dobrý den, během dnešního dne by měl být do akce znovu doplněn:-) Hezký den.

Karel Vomáčka

Dobrý den,

prosím info ohledně typu Huawei P 9 lite 2017, zda také máte v nabídce.

 děkuji

all4mobiles

Dobrý den, během dnešního dne by měl být do akce znovu doplněn:-) Hezký den.

Jana

Dobrý den, potřebuji na Lenovo VIBE S1. Je možné u Vás zakoupit ?
Díky za opověď

all4mobiles

Dobrý den, bohužel momentálně tento typ nemáme, ale zkusíme ho do příští akce na Slevomatu pro Vás zajistit. Hezký den.

David Čabla

Dobrý den, na Vodafon Smart V8 nemáte?

all4mobiles

Dobrý den, bohužel momentálně tento typ nemáme, ale zkusíme ho do příští akce na Slevomatu pro Vás zajistit. Hezký den.

Kami

Dobrý den,

chci se zeptat, zda je možné u Vás objednat také na Vodafone Prime 6 ?

Děkuji za informaci.

all4mobiles

Dobrý den, bohužel momentálně tento typ nemáme, ale zkusíme ho do příští akce na Slevomatu pro Vás zajistit. Hezký den.

Adámek

Dobrý den potřeboval bych sadu na Huawei Y6II compact a Lenovo motoG4 play. Nabízíte je taktéž?
Děkuji za odpověď
S pozdravem Adámek

all4mobiles

Dobrý den, Huawei Y6–2 máme a u Lenova máme moto G4 plus, zkuste prosím ve specifikaci Vašeho telefonu zjistit, zda rozměry nejsou stejné a neliší se pouze hardwarově, pak by sedělo bez problémů. Hezký den.

Hanka

Dobrý den, chtěla bych si objednat dva kusy pro tel. Xiaomi 4A Global. Bohužel mi v košíku nejdou nastavit dva kusy. Musím tedy objednat každý zvlášť a platit dvakrát poštovné? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Hanko,

druhý kus vám nejspíše nešel přidat z toho důvodu, že je tento tip již vyprodaný. Tzn. že jste v košíku měla poslední kus. :(

Baru ze Slevomatu.

Petr Hodovanec

Dobrý den, zakoupil jsem si u Vám 2× kryt + ochranné sklo na Huawei P9 Lite 2017 a ochranné sklo neodpovídá rozměrově ani otvory i když na obalu je nálepka na tento typ. můžete to prověřit, prosím? Děkuji

all4mobiles

Dobrý den, to nás mrzí, kontaktujte nás prosím na náš email a ideálně zašlete rovnou fotografii skla/krytu a Vašeho telefonu, abychom mohli provést nápravu. Děkujeme a omlouváme se za komplikace.

Tomáš Mokroš

Vlastním mobil Sony xperia xz model F8331 – rád bych na něj pořídil ochranné sklo.
V nabídce jsem nalezl pouze sklo pro telefon Sony Xperia XZ (Premium). Je to ono nebo je toto sklo jiná a nehodí se pro můj typ telefonu?
Děkuji za odpověď.

all4mobiles

Dobrý den, verze premium má 5,5", ověřte prosím, zda Váš telefon má 5,2 či 5,5", pokud 5,5" mělo by sedět i na Váš typ. Hezký den.

Enžlekerová Nikola

Dobrý den,máte na Cubot note S

all4mobiles

Dobrý den, bohužel momentálně tento typ nemáme, ale zkusíme ho do příští akce na Slevomatu pro Vás zajistit. Hezký den.

Maxmilian Dzurko

Děkuji moc za odpověď. Až budete mit na Huawei P9 dejte mi vědět

all4mobiles

Dobrý den, ano, měl by se objevit již v další akci. Děkujeme. Hezký den!

Petra

Dobrý den máte sklo pro Honor 5X? děkuji

all4mobiles

Dobrý den, ano, je přímo v nabídce:-) Hezký den.

Vladimír Dostál

Dobrý den, objednal jsem si tvrzené sklo+kryt na Xiaomi Redmi 4/4 Pro, ale dodali jste mi na Xiaomi Mi4(podle nápisu na obalu tvrzeného skla). Sklo ani kryt nesedí, jsou menší.

all4mobiles

Dobrý den, to nás mrzí, muselo dojít k chybě ze skladu, napište prosím na náš email a rovnou prosím zašlete fotografii špatně zaslaného zboží a vyřešíme výměnou. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Jiří Mastný

Dobrý den,

budete mít kryt i na Lenovo A5000?

all4mobiles

Dobrý den, bohužel momentálně tento typ nemáme, ale zkusíme ho do příští akce na Slevomatu pro Vás zajistit. Hezký den.

Iva

Dobry den, je k dispozici kryt na J5 2016?

all4mobiles

Dobrý den, ano, je to Samsung J5 2016 (J510f). Hezký den.

Lenka D.

Dobrý den, máte kryt i pro Huawei y 550 ? Děkuji.

all4mobiles

Dobrý den, bohužel momentálně tento typ nemáme, ale zkusíme ho do příští akce na Slevomatu pro Vás zajistit. Hezký den.

Bohumil Dlesk

Dobrý den, schází mi tu pouzdro a ochranné sklo na Xiaomi Redmi Note 4 LTE Global. Přeji hezký den.

all4mobiles

Dobrý den, bohužel momentálně tento typ nemáme, ale zkusíme ho do příští akce na Slevomatu pro Vás zajistit. Hezký den.

Jana Halouzková

dobrý den.Máte na Huawei G526-L11?

all4mobiles

Dobrý den, bohužel momentálně tento typ nemáme, ale zkusíme ho do příští akce na Slevomatu pro Vás zajistit. Hezký den.

Tomáš Mokroš

Je k dodání také sklo na Sony Xperia XZ?
Sháním jej tři měsíce a zatím nikde není…

all4mobiles

Dobrý den, buď ještě do této nebo maximálně do příští akce na Slevomatu bude doplněn. Hezký den.

Krejčí

Dobrý den, je možné dodat kryt na Samsung Galaxy J3 2016? Děkuji a přeji hezký den

all4mobiles

Dobrý den, buď ještě do této nebo maximálně do příští akce na Slevomatu bude pro Vás doplněn. Hezký den.

Kateřina

Dobrý den, ktere sklo vybrat pro Xiaomi redmi 4A? Děkuji

all4mobiles

Dobrý den, je to sklo+kryt Xiaomi Redmi 4a / 4a global. Momentálně není, ale brzy bude do akce doplněno:). Hezký den.

Lucie

dobry den,

mate kryt i na samsung galaxy 6 EDGE?
predem dekuji za odpoved.
hezky den

all4mobiles

Dobrý den, bohužel pro zaoblený typ edge nemáme sklo:-(

Jana

Dobrý den, stejný dotaz jako včera – sháním obal na REDMI 4A ;)

all4mobiles

Dobrý den, je to sklo+kryt Xiaomi Redmi 4a / 4a global. Momentálně není, ale brzy bude do akce doplněno:). Hezký den.

Albert Albert

Dobrý den, není možné osobně vyzvednout v Ústí nad Labem? Děkuji

all4mobiles

Dobrý den, bohužel momentálně to možné není, ale tuto možnost pro Vás připravujeme.

Jiří Cínek

SAMSUNG GRANT NEO DUOS

all4mobiles

Dobrý den, máme na Samsung Galaxy Grand NEO i9060/i9082, pokud máte 1 z typů, měl by sedět. Verze duos by měla být stejná. Hezký den.

Hana Š perlova

Ráda bych si zakoupila tento obal na Redmi 4a je možné u vás?

all4mobiles

Dobrý den, je to sklo+kryt Xiaomi Redmi 4a / 4a global. Momentálně není, ale brzy bude do akce doplněno:). Hezký den.

Martina Břicháčková

Dobrý den mohu poprosit na jaky typ to pasuje mam Alcatel pixi 4 5010D. Dekuji

all4mobiles

Dobrý den, bude pod Alcatel pixi 4. (Pokud by náhodou neseděl, prosím ihned nás kontaktujte a vyřešíme k Vaší spokojenosti:) Hezký den.

Jarmila

Dobrý den. Vlastním mobil ACER, koupený před rokem, ale tenhle typ tady nikdo neuvádí. Dal by se u vás tento kryt sehnat? Žádné podrobnější údaje na telefonu nejsou (např. číslo). Děkuji za odpověď.

all4mobiles

Dobrý den, pro telefony Acer zatím ochranu nemáme..pokusili bychom se pro Vás zajistit do příští akce, ale opravdu bychom potřebovali bližší specifikaci telefonu, i Acerů jsou spousty druhů…Hezký den.

Maxmilian Dzurko

Máte i na Huawei P9?

all4mobiles

Dobrý den, bohužel momentálně tento typ nemáme, ale zkusíme ho do příští akce na Slevomatu pro Vás zajistit. Hezký den.

Kateřina

Nokia Lumia 520? Pasuje prosím nějaká verze? Děkuji

all4mobiles

Dobrý den, bohužel momentálně tento typ nemáme, ale zkusíme ho do příští akce na Slevomatu pro Vás zajistit. Hezký den.

Ivana Horová

Dobrý den
Chtěl jsem se zeptat jestli pouzdro na lenovo K5 note pasuje i na lenovo K 5 – A60020a40
Předem děkuji

all4mobiles

Dobrý den, bohužel momentálně tento typ nemáme, ale zkusíme ho do příští akce na Slevomatu pro Vás zajistit. Hezký den.

Vendula

Dobry den, mate v nabidce kryt pro xiaomi redmi 4×? Dekuji

all4mobiles

Dobrý den, bohužel momentálně tento typ nemáme, ale zkusíme ho do příští akce na Slevomatu pro Vás zajistit. Hezký den.

Michaela Čechová

Dobry den.mam zajem o samsing j5 2017 mate ihned k odeslani?
A za jak dlouho prijde?dekuji za odpoved

all4mobiles

Dobrý den, ano j5 2017 je k dispozici. Hezký den.

Martin MK

Dobrý den, máte v nabídce tuto ochranu i pro Xiaomi Mi4c? Děkuji Martin

all4mobiles

Dobrý den, bohužel momentálně tento typ nemáme, ale zkusíme ho do příští akce na Slevomatu pro Vás zajistit. Hezký den.

jaja

Dobry den, nesedelo by neco na Huawei G 7 ? dekuji

all4mobiles

Dobrý den, bohužel momentálně tento typ nemáme, ale zkusíme ho do příští akce na Slevomatu pro Vás zajistit. Hezký den.

Jan Fořt

Dobry vecer prosim o radu mam samsung Galagy core jakou sadu mam obednat dekuji

all4mobiles

Dobrý den, to bude Samsung Galaxy core prime – jsou 3 verze a je momentálně vyprodaný, ale brzo ho pro Vás doplníme…hezký den!

Vladan Heča

Dobrý den. Xiaomi Redmi Note 4 Global – v eshopech vidím obaly s upozorněním, že jsou buď jen pro Global verzi a nebo „pro čínskou“. Liší se nějak a bude vámi nabízený komplet fungovat s verzí Global telefonu prodávanou oficiálně v ČR?

all4mobiles

Dobrý den, bohužel momentálně tento typ nemáme, ale zkusíme ho do příští akce na Slevomatu pro Vás zajistit. Hezký den.

Eva Zíková

Dobrý den, máte sadu i na Nokia Lumia 640 XL Dual SIM?Nebo nesedí na tento mobil jiný kryt a sklo? Děkuji Zíková

all4mobiles

Dobrý den, bohužel momentálně tento typ nemáme, ale zkusíme ho do příští akce na Slevomatu pro Vás zajistit. Hezký den.

Barbora

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na mobil Asus Zenfone 3 Max ZC520TL máte vyprodáno. Nesedí na tento mobil jiný kryt a sklo? Děkuji

all4mobiles

Dobrý den, bohužel ne, ale buď ještě v této akci nebo v příští se na Slevomatu znovu objeví. Hezký den.

Petra Loupancova

Dobrý den,
máte sadu i na lenovo B LTE DS, děkuji Loupancová

all4mobiles

Dobrý den, bohužel momentálně tento typ nemáme, ale zkusíme ho do příští akce na Slevomatu pro Vás zajistit. Hezký den.

Jana

Dobrý den, je kryt pružný nebo pevný, neohebný. Děkuji za odpověď

all4mobiles

Dobrý den, kryty jsou vyrobeny z pružného silikonu, pokud byste měla zájem o pevný, ten můžeme nabídnout jen u iphonu 5 a SE, v takovém případě je třeba po zakoupení voucheru na Slevomatu nám napsat na náš email, že byste ho chtěla namísto silikonového. Hezký den.

Mila Kryll

Dobry den je moznost si uvas objednat zadni kryt a tvrzene sklo na alcatel pixi 4 6palcovy display dekuji

all4mobiles

Dobrý den, bohužel momentálně tento typ nemáme, ale zkusíme ho do příští akce na Slevomatu pro Vás zajistit. Hezký den.

Monika

Dobrý deň,

prosím Vás, kedy dostanete obaly na Huawei Nova Smart?

Ďakujem , Pekný deň

all4mobiles

Dobrý den, bohužel momentálně tento typ nemáme, ale zkusíme ho do příští akce na Slevomatu pro Vás zajistit. Hezký den.

Lukáš Dlouhý

Dobrý den, bude pasovat kryt Xiaomi redmi note 3 i na Xiaomi redmi note 3i? Děkuji za odpověď. Dlouhý

all4mobiles

Dobrý den, dle zjištěných informací ze specifikací na webu by měl kryt i sklo být stejných rozměrů, pokud by byl jakýkoliv problém a neseděl by, tak nám prosím napište a provedli bych výměnu či vrácení zboží a peněz. Hezký den.

Karel Cymorek

Dobrý den, vlastním telefon Huawei 6× v stříbrné barvě. Jakou barvu mají okraje tvrzeného skla pro tento telefón. K telefonů jsem od operátora dostal jedno tvrzené sklo a to má bílé okraje. Což se moc nehodí když stříbrná varianta je kolem displeje celá černá.
Předem děkuji za odpověď.

all4mobiles

Dobrý den, tvrzená skla jsou čirá (bezbarvá). Hezký den.

Karel Vávra

Existují nabízené kryty i na SAMSUNG GALAXY TREND 2 Lite
model SM-G 318 H
Děkuji Vávra

all4mobiles

Dobrý den, dle zjištěných informací ze specifikací na webu by měl kryt i sklo být stejných rozměrů jako na model Trend 2 G313, pokud by byl jakýkoliv problém a neseděl by, tak nám prosím napište a provedli bych výměnu či vrácení peněz. Hezký den.

JarošováMonika

Huawei L1

all4mobiles

Dobrý den, bohužel momentálně tento typ nemáme, ale zkusíme ho do příští akce na Slevomatu pro Vás zajistit. Hezký den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru