Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Léto mezi vinicemi: 3 – 4denní relax na Slovácku s wellness a místním vínem

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,6 / 5
Dvůr pod starýma horama Jižní Morava (mapa) 77 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Nicol

Dobry den kdyz zakoupim voucher je mozne ho uplatnit treba az za dva mesice? Dekuji za odpoved

Dvůr pod starýma horama

Ne,platnost voucheru je do 30.9.2017.

Jan

Dobrý den, máte volné ubytování v termínu 11. 09. – 13. 09. 2017? Jedná se o balíček ubytování pondělí až středa. Děkuji za odpověď.

Dvůr pod starýma horama

Ano, mám tu ještě 2 pokoje volné.

Zuzana S.

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda máte volné dva dvojlůžkové pokoje v termínu 27.9 – 30.9.2017?
Předem děkuji za odpověď

Dvůr pod starýma horama

Bohužel jsou obsazeny.

Jirka

Dobrý den, měli byste volné dva dvoulůžkové pokoje pro pobyt s degustací vína (3 noci) v některém z následujících 5 víkendů? Pouze ale ve dnech: čtvrtek – neděle nebo pátek – pondělí. Děkuji.

Dvůr pod starýma horama

Bohužel, víkendy jsou obsazené.

Kristýna

Dobrý den. A od 1.9 do 4.9 volno taktéž nemáte? Děkuji za odpověď. Loflerová

Dvůr pod starýma horama

Ne, bohužel, až od 3.9.-7.9.2017 je volno.

Dvůr pod starýma horama

Ne, až od 3.9.2017.

Naďa

Dobrý den,chtěla bych se zeptat zda.máte volný pokoj od 19.8.-21.8.2017 děkuji

Dvůr pod starýma horama

Je nám líto, ale máme obsazeno.

Kristýna

Dobrý den,
Chcu se zeptat, zda-li máte volný termín od 7.9.2017 do 10.9. na pobyt i s degustací. Děkuji za odpověď. Löflerová

Dvůr pod starýma horama

Bohužel, máme plno.

Monika

Dobry den,jeste jeden dotaz-kolik stoji pujceni kola na den, (1damske+1pan­ske) dekuji

Dvůr pod starýma horama

200 Kč kolo a den.

Monika

Dobry den, nabizite I kolo na pujceni a nebo je nekde pobliz pujcovna kol? Dekuji, Monika

Dvůr pod starýma horama

Ano, kolo k zapůjčení je k dispozici, jen je potřeba si ho zarezervovat spolu s termínem pobytu.

Jiří Šotek

Dobrý den, děkuji moc za info.
Já termín zjišťoval předběžně. Bohužel se dozvím až v průběhu tohoto týdne, jestli dostanu volno a voucher poté zakoupím. Šla-li by nezávazná rezervace pokoje, budu rád. Pokud mi dáte kontakt přímo na Vás, v průběhu týdne, až budu vědět, bych rezervaci buď potvrdil, nebo zrušil.
Děkuji moc, pokud to takto půjde.
 JŠ

Dvůr pod starýma horama

Provedla jsem Vám předběžnou rezervaci na Vaše jméno, v termínu od 28.8.-30.8.2017 tzn. 2 noci. Dejte mi vědět na můj telefon 603 109 866 – pí. Dvouletá. Děkuji.

Jiří Šotek

Dobrý den, máte volné 3 dny (2 noci), 2 lidi, v termínu 28.-31. 8.?
Děkuji moc za info.

Dvůr pod starýma horama

Dobrý den pane Šotek, mám tu poslední pokoj, provést Vám předběžnou rezervaci, než si voucher zakoupíte?

Martina

Dvoulůžkové pokoje :-)

Dvůr pod starýma horama

ok.

Martina

Dobrý den, měli by jste volné tři pokoje (z toho asi jeden s přistýlkou) v období od 18.9.-1.10.2017 na dvě noci?
Děkuji za info. Martina

Dvůr pod starýma horama

Je tu možnost od 18.9.-20.9.2017 na 2 noci a 2× dvojlůžkový pokoj a jeden tu mám dokonce i třílůžkový s doplatkem na místě 600 Kč za 1 noc. Dejte mi vědět, zda můžu provést předběžnou rezervaci. Děkuji.

Lucie Koubková

Dobrý den,
prosím o provedení rezervace na jméno Lucie Koubková, po zakoupení voucheru Vám zašlu jeho číslo na email.
Děkuji.

Dvůr pod starýma horama

Předběžná rezervace provedena na jméno Lucie Koubková – termín 21.8.-24.8.2017.

Lucie

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda máte volný dvoulůžkový pokoj s přístýlkou v termínu 21.8. – 24.8.2017. Měli bychom zájem o pobyt s degustací.
Předem děkuji za odpověď.
 Lucie

Dvůr pod starýma horama

Je tady poslední pokoj, provést předběžnou rezervaci? Potřebovala bych k tomu i Vaše příjmení. A po zaplacení pobytu prosím ihned poslat č. voucheru na náš email, kde si navzájem rezervaci potvrdíme. Dejte mi vědět.

marie

Dobrý den, bylo by možné dokoupit k prvnímu balíčku 2 noci i degustační večer a máte-li ještě volné pokoje pro dva v měsíci září děkuji

Dvůr pod starýma horama

Co se týká dalších služeb mimo balíček, se domluvíme na místě. Určitě to jde.
Volné termíny v rozmezí od 11.9.-14.9. nebo 17.9.-21.9.2017

Adéla Poláčková

Dobrý den,
chci se zeptat, jestli máte volný termín od 25.-27.srpna.
Děkuji.

Dvůr pod starýma horama

Ano ještě jsou to volné 2 pokoje.

Lucie

Dobrý den. Mate volne dva pokoje v termínu 17.8 az 21.8?

Dvůr pod starýma horama

Bohužel máme obsazeno v tomto termínu.

Radka Kalová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda-li máte volné termíny v období od 18.8 do 25.8.2017. Mám zájem o pobyt na 3 dny. Děkuji předem za odpověď. S pozdravem Radka Kalová

Dvůr pod starýma horama

Dobrý den,

mám tu poslední volný pokoj, takže co nejdříve si ho zarezervujte.

Petr Polák

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na možnou rezervaci na 4 dny od 14.8.2017. Děkuji

Dvůr pod starýma horama

Dobrý den, zbývají mi 2 pokoje volné.

Barbora Haasová

Dobrý den, prosím, měli byste volný pokoj na tři noci kdykoliv v rozmezí dat 31.7. – 4.8. či 6.8. – 9.8.? Moc děkuji za odpověď.

Dvůr pod starýma horama

Jen v termínu od 6.8.-9.8.2017 máme volno.

Péťa Pokorná

Dobrý den,
chtěla bych se prosím Vás zeptat, zda by jste měli ještě volno v termínu od 12. 9 . do 15. 9.? A zda by u Vás byla možnost si vypůjčit kola? Děkuji za odpověď. Pokorná

Dvůr pod starýma horama

Ano máme ještě volno a dokáži půjčit 1× dámské 1× pánské kolo.

Bohuslava Kondášová

Dobry den,
mate volno od 24–26.7 pro 2 dospele a díte 6 let? Dekuji

Dvůr pod starýma horama

bohužel, už máme obsazeno v tomto termínu.

Jan Kočka

Pokud bychom si chtěli vyrazit po okolí na kolech, tak zda je u Vás či v okolí nějaká možnost si vypůjčit.

Dvůr pod starýma horama

Zajistím jedno dámské a pánské kolo, jen potřebuji vědět termín.......

Jan Kočka

Dobrý den,
je možné si kola půjčit i na místě ? Děkuji za odpověď Kočka

Dvůr pod starýma horama

O jaké kola by se jednalo?

Kučerová

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, zda máte volno pro ubytování v období od 28.9.2017 do 30.9.2017 pro šest, příp. sedm dospělých osob.

Děkuji moc Kučerová

Dvůr pod starýma horama

Bohužel, tento termín je obsazen.

Irena

Dobry den,mrli by jste volno v terminu od 23–29.7.pro ctyrclennou rodinu?Dekuji za odpoved Irena

Dvůr pod starýma horama

Dobrý den,

jen na vysvětlení, balíčky jsou na 3 a 4 noci a pro 2 osoby. Bohužel nemám volný třílůžkový pokoj v tomto termínu.
Poprosím Vás o zavolání, určitě se domluvíme.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru