Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vzpruha pro tělo a mysl: 100 gramů i kilové balení Premium Matcha v BIO kvalitě

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Olga Malinovska

Dobrý den, pokud si koupím voucher na čaj, je možné ho zkombinovat s objednávkou dalšího zboží z vašeho obchodu (tj. v jednom balíku)? Děkuji, Malinovská

Via Naturae

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Je to samozřejmě možné zcela bez problémů. Zakoupením voucheru zde na Slevomatu si kupujete i dopravu, takže v našem eshopu www.prirodnidoplnky.eu již další dopravu platit nemusíte.
Krásný den.

Renata

Dobrý den, nabídka mě zaujala, chci se zeptat, je vhodný pro člověka, který se léčí s vysokým krevním tlakem ?
Díky R.

Via Naturae

Dobrý den, MATCHA je silný zelený čaj, který povzbuzuje tělo i mysl a obsahuje množství antioxidantů. Jelikož obsahuje také TEIN, tak jej nedoporučujeme osobám, které mají vysoký tlak a berou na něj léky.
Děkujeme za pochopení.

Martin Šerý

Kdy bude sleva ukončena? Potřebuji, abych mohl objednat na konci srpna.
Děkuji předem.

Via Naturae

Dobrý den,
sleva bude ukončena dříve, ale můžeme se vzájemně domluvit na pozdějším poslání k datu, které Vám vyhovuje.
V případě zájmá o tuto službu nám napište email na: objednavky@prirodnidoplnky.eu.
Krásný den.

Václav Tregner

Zaráží mě země původu Čína. Pravá Matcha je přeci japonský čaj. Je toto tedy nějaký čínský klon? Cena by tomu odpovídala, podle mě nejde sehnat ta tuto cenu japonskou Matchu…

Via Naturae

Dobrý den,
jak jste správně nalezl, jedná se o čaj Matcha z Číny. Tím ovšem nelze neříci, že se jedná o japonský čaj. Stejně jako je auto Škoda české, i když jej montují v Rusku nebo Indii. Kvalita zpracování tohoto čaje je velmi vysoká, jemnost také, protože v Číně mají technologie na kvalitní mletí, o kterých se nám v Evropě ani nesní. Rádi tento čaj nabízíme, protože si stojíme za jeho kvalitou. Země původu pro nás v tomto případě nehraje roli. A více než 280 zákazníků jenom ze Slevomatu, kteří si jej koupili, jsou jistě spokojeni také.
Krásný den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru