Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Plnění a čištění klimatizace vašeho vozu s možnou dezinfekcí interiéru

4,2 / 5 Atam Praha - Holešovice  (mapa) 166 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
LS

Hezký den,
Mám staré auto, Fiat Multipla, koupila jsem jej z již nefunkční klimo (prý bez náplně), poradíte si i s tím?
 Děkuji

Atam

Dobry den,
poradime se.
Hezky den

Jiří Bukvaj

Dobrý den, vztahuje se Vaše nabídka na všechny typy plniva do klimatizace?-V jednom servisu už nám řekli, že máme nějaký nový typ, co je drahý, je na to potřeba jiný stroj a ten oni nemají. Děkuji

Atam

Dobry den, pouze na r134a

Atam

Ano dnes je novy typ chladiva a 1kg vychazi na 3000kc. Ma to zatim strasne malo servisu.

Tomas Rudek

Dobrý den,

Objednal jsem si u Vás voucher na doplnění a dezinfekci klimatizace. Bohužel se nemohu dovolat a na SMS zprávy ani maily ohledně rezervace termínu poskytoval nereaguje. Jak mám dále postupovat?

Díky Rudek

Atam

Dobry den,
telefon 602591414, 775980433.
Kdyz se nedovolate jednou tak za 15minut to zkuste znovu

Jiří Maixner

Dobrý den,
Chci se zeptat zda-li to jde i na vw golf v hatchback, protože jsem se dočetl v omezení že to platí pro jakýkoli vůz sedan, kombi, SUV, off-road nebo van ale přijde mi to divné. Děkuji

Atam

Dobry den,
ano je to i pro Vase vozidlo.

fsabouk@seznam.cz

Dobrý den, mám golfa a pro plné naplnění je něco kolem 700g, voucher je pro 1200g, mohu zbytek využít pro druhý vůz? Děkuji

Aouane

Dobrý den, je to muzne přijde e v sobotu?
Díky předem,

Atam

Dobry den,
ano

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru