Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

2 balení L-Carnitinu pro snazší hubnutí

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lucie

Dobrý den, chci se zeptat zda se mají užívat oba produkty najednou spolu, nebo zda nejprve užívat jeden a až dojde tak druhý? Děkuji

Survival

Dobrý den, bez obav můžete užívat oba produkty najednou. Hezký den.

Pavlína

Dobrý den, chybí mi důležité informace a sice, kolik mg jakých látek je obsaženo ve 100ml produktu? Především mě zajímá, kolik L-carnitinu je obsaženo ve 100ml? Nebyla by možná kombinace jednoho produktu s druhým avšak typu: L-Carnitin Thermo Slim? Děkuji za odpověď.

Survival

Dobrý den, podrobné informace o složení produktu naleznete na stránkách výrobce http://www.esurvival.cz/products
Hezký den.

Jana

Proč nelze poslat na zásilkovnu? pošta je sice nespolehlivá ale zrovna dnes čekám doma na balíček od PPL kde mi napsali že přijedou mezi 8–18. bude 14. a nemám ani číslo na řidiče,takže asi taky nic moc.děkuji za odpověď

Alena Silnicová-Kotolanová

Proč nelze zaslat Českou poštou? Děkuji

Survival

Protože je drahá a nespolehlivá. Bohužel, podle našich dlouholetých zkušeností. Hezký den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru