Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Celodenní zapůjčení vybavené koloběžky Kostka

4,6 / 5 NAKOLOBCE.CZ (2 pobočky) Jedovnice  (mapa) 30 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Barča Kolouchová

Dobrý den, je koloběžka vhodná i pro muže vysokého 2metry s váhou 130kg ?

NAKOLOBCE.CZ

Dobrý den,
jistě. Ani váha, ani výška není překážkou. Při rezervaci Vás ale poprosím o nahlášení, že budete chtít kolobku s vyšší nosností.
 Děkuji

Šárka Černá

Dobrý den! Dá se u vás parkovat /provozovna Bítov/? Děkuji za odpověď. Černá

NAKOLOBCE.CZ

Dobrý den,
parkování není problém ani ve Vilémovicích ani na Bítově. Nebojte!

Jana Hudcova

Dobrý den, já myslela přepravu koloběžce zpět z Brna do Vilémovic.V loni jsme od Vás tuto službu měli.Děkuji Hudcová

NAKOLOBCE.CZ

Dobrý den,
aha. Takže vy by jste měla zájem si pak připlatit a udělat výlet na kolobkách do Brna? Ano, to není problém. Když to šlo loni, půjde to i letos :) Kolobky z Brna svážím a bude-li potřeba vzít zpět třeba i jednu osobu – řidiče, který vyzvedne auto, kterým přijedete, můžeme se tak domluvit. Myslím, že je lepší se ale domlouvat už individuálně. Maila na mě určitě máte, je i na voucherech. :)
Děkuji.

Jana Hudcova

Dobrý den, je možný odvoz koloběžce z Brna? Jaká by byla cena pro 5 osob? Děkuji Hudcová.

NAKOLOBCE.CZ

Dobrý večer,
jen ať si rozumíme – máte zájem o přepravu 5 lidí z Brna do Vilémovic? Pokud ano, je mi líto, ale mám pouze osobák, tedy odvezu maximálně 4 lidi.
Děkuji.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru