Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Permanentní make-up obočí trochu jinak: pudrová metoda pro přirozený vzhled

4,7 / 5 Viasofia Make-up studio Praha - Nové Město  (mapa) 42 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jitka

Dobrý den. V sobotu mi velice milá, nad míru šikovná, ve všem naprosto profesionální paní vizážistka dělala obočí. Vše jsem nechala na jejím úsudku a dopadlo to více jak luxusně. Jsem velice spokojená, jednoznačně doporučuji,nebojte se svěřit do jejich rukou. Všem doporučuji!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!! Ještě jednou moc děkuji Jitka.

Viasofia Make-up studio

Mooooc mě to těší! Dekuji!!🌟Vždy budu moc rada Vás vidět!

Marie

dobry den jak dlouho vydrží takhle upravené obočí?a kolik krát je potřeba dojít na úpravu a za jak dlouho?děkuji

Viasofia Make-up studio

Dobrý den!
Upravené obočí vydrží kolem 2 roky)
A korrekce potřebujete jenom jedenkrát přes 1 měsíc.

Lucie Trenčínská

dobrý den, mám pernament-vláskování , ale je moc tmavé (je černé) .Lze pudrováním trochu zmenit barvu? Vyhovovala by mi tmavší hnědá (Vím že tamčrná zůstane, ale do toho hnědá by to mohla zjemnit).Děkuji za odpověď

Viasofia Make-up studio

Dobry den!
Určitě,že to je nejlepší varianta-Pudrova metoda.Ale na to mužů nabídnout pro Vas,jenom tmavou hnědou.Svetlejši už tam bohužel nejde..
S pozdravem ,Sofia

Mitasova

Dobry den!jak dlouho to vydrzi a kolik krat se to musi obnovovat?

Viasofia Make-up studio

Dobrý den!
Potřebujete korrekce přes měsíc jenom jedenkrát ,a potom stačí to až na 1,5–2 roky)
 Sofia

Misa

Dobry den, jaky je rozdil mezi touto pudrovou metodou a vlaskovanim?

Viasofia Make-up studio

Vláskování neboli „pudrová metoda“ (powdered eyebrows)
Ideální varianta tetování pro milovnice přirozeného vzhledu.
Tato mimořádná technika spočívá v nanášení pigmentu jemným stínováním (vláskováním).
Vláskování podstupují ti, kteří si nechali udělat permanentní make-up, ale nejsou spokojeni s jeho výsledkem nebo mají konkrétní problém se změnou pigmentu. Naprosto uspokojí všechny, komu nevyhovují bolestivé procedury a také ty s problémy kůže, například s jizvičkami.
Pokud hledáte přitažlivý estetický výsledek a velmi přesný tvar obočí – určitě byste se měli na vlastní kůži přesvědčit o výhodách stínování obočí.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru