Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Jaro na Šumavě: 3–7 dnů pro dva v rodinném penzionu s domácí polopenzí

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jitka Švecová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte ještě volný dvoulůžkový pokoj v období 18.6 – 30.6.2018 ve všední dny?

Penzion Sv. Florián

Dobrý den,rezervace již není možná. Steinitzová

Jana Kašáková Starší

Dobrý den, chci se zeptat, kolik by stál pobyt ve Vašem penziónu od 14. do 16. září pro 2 dospělé a 3 leté dítě, vnouček by spal s námi v manželské posteli. Pokud by to bylo možné, chtěli bychom, aby sociální zařízení bylo součástí pokoje. A snídaně v ceně pobytu. Předem mockrát děkuji za odpověď. Kašáková Rokycany 😉

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, tato nabídka je koncipována pouze do 30.6.2018. V pří­padě zájmu o individuální poptávku kontaktujte přímo pension na e-mailu penzionflorian@seznam.cz
nebo telefonním čísle 608 954 974. Pěk­ný den

Jana Žemličková

Dobrý den. Prosím, máte ještě o jakémkoli víkendu (pátek-neděle) volný dvoulůžkový pokoj? Děkuji.

Penzion Sv. Florián

Dobrý den,
víkendové termíny jsou již obsazené. Steinitzová

Josef Herčík

Dbrý den. Mam dotaz zda máte volno na 11.6 13.6 dvoulůžkový pokoj s vlastním soc.zařízení s polpenzí za 1790 kč děkuji Herčík Josef Rakovník Mohu platit po příjezdu hotově

Penzion Sv. Florián

Dobrý den,
tento termín již není možný. Steinitzová

Renata Hladká

Dobrý den, chtěla bych pobyt jako dárek ale chybí mi v nabídce plná penze aby se obdarovaní nemuseli o nic starat ( finančně). Je nějaká možnost? Děkuji a přeji hezký den 🌞

Penzion Sv. Florián

Dobrý den, plná penze je možná doplatit. Steinitzová

Attila

Dobrý den. Máte prosím volný dvojlůžkový pokoj v termínu 17.6.-19.6.2018?

Penzion Sv. Florián

Dobrý den, rezervace je možná. Steinitzová

Hanka

Dobry den paní Steinitzova,
Chtela bych čas poprosit o sečkani, nyni jsem se informovala, zda už jim platba ty vouchry přišla a paní mne napsala, té to přijde až na účet ve ČT chtela bych zabudovat od 21.-25. 5. na 4 noci a jakmile mne přijdou mailem ihned zašlu na jméno Fabičovicová Hana, děkuji moc a tesim se na příjemný pobyt Hanka

Penzion Sv. Florián

Dobrý den,
velice děkuji,rezervaci u nás máte zajištěnou. S přáním hezkého dne Steinitzová

Petra

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat,jestli máte volný dvoulůžkový pokoj v termínu 15–17.6.,děkuji Bečvářová

Penzion Sv. Florián

Dobrý den, tento termín již není možný. Steinitzová

Hanka

Děkuji moc, mohla bych vás poprosit o zabukovani na tento termín, pravé jsem zaplatila jelikož jsem měla nějaké kupóny, jakmile mne přijdou vouchery, ihned zašlu , děkuji Hanka moc se tesime

Penzion Sv. Florián

Dobrý den,
pro zabukování termínu prosím o uvedení jména a příjmení a číslo voucheru.
Steinitzová

Hanka

Dobry den. Chtela bych se zeptat, zda mate volno od 21. – 25. 5. 2018 koupili bychom 2 vouchry méně pejska pražského krysarika, děkuji Hanka

Penzion Sv. Florián

Dobrý den,
rezervace je možná. Mám poslední volný pokoj. Steinitzová

Pavla

Dobrý den,
je ještě volný termín 18.-20.5.?

Penzion Sv. Florián

Dobrý den, rezervace je možná.
Steinitzová

Matej Krafka

Dobry den, chtel jsem se zeptat jestli mate volny pokoj 18–20.5 pro dve osoby?

Penzion Sv. Florián

Dobrý den, rezervace je ještě možná. Steinitzová

Lucie

Dobrý den,máte ještě nějaký volný termín o víkendu v květnu pro 2 osoby a dítě do 3 let?

Penzion Sv. Florián

Volné jsou ještě termíny 11.5.2018 – 13.5.2018 , 18.5.2018 – 20.8.2018

Penzion Sv. Florián

omluva : 18.5.2018 – 20.5.2018

Andrea Matoušková

Dobrý den, je možnost i přistýlky pro 2 děti 3 a 5 let?

Penzion Sv. Florián

Dobrý den,
ano přistýlka je možná. Steinitzová

Petra Janáková Petra

Tak to jsem ráda, ale upravte to v nabídce, ať zbytečně neodradíte hosty.

Penzion Sv. Florián

Velice děkuji, Určitě to v další nabídce upravíme.

Petra Janáková Petra

Jak to, že malí domácí mazlíčci,když jsme u vás byli bez problémů i s naší rotwajlerkou a všude vás doporučujeme jako penzion vstřícný ke psům???

Penzion Sv. Florián

Dobrý den,
u nás neděláme rozdíl zda je mazlíček menší nebo větší. Chceme, aby byl spokojený každý.
Steinitzová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru