Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Wellness pobyt se vstupem do termálních lázní v Győri, děti do 5,99 let zdarma

4,2 / 5 Hotel Garzon Plaza**** Győr - Maďarsko (mapa) 59 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jitka

Dobrý den ,je volný termín 3.11–5.11 dvakrát dvoulůžkový pokoj?a v kolik hodin. je nastup na hotel?

Michala Langrová

Dobrý den, máte volný pokoj pro 2 osoby od 10.11–12.11 nebo od 17.11–19.11? Předem děkuju za odpověď.

oliver

17.11. ma Te volno do 19.11.

Veronika Valušková

Dobrý den,
Chtěla jsem se Vás prosím zeptat jestli nevíte, zda tento balíček Wellness pobyt se vstupem do termálních lázní v Győri, děti do 5,99 let zdarma na 3 dny (2 noci), 2 osoby za 4599 Kč bude dostupný i například v Lednu?
Děkuji za odpověd´.

Lucie Pňáčková

Dobrý den! Prosím,chci se zeptat,zda je volný termín v hotelu na voucher 6690kč od 6.11. do 10.11. 2017? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Pňáčková,

napsala jsem přímo do hotelu, abych se zeptala, zda mají ve vámi vybraném termínu volný pokoj. Od hotelu mi přišlo potvrzení, že mají.

Pokud tedy budete mít o pokoj zájem, poprosila bych vás o zakoupení vašeho voucheru a jeho zaslání s datem vašeho pobytu na email podpora@slevomat.cz. My se s hotelem spojíme a rezervaci vám vytvoříme. :)

Přeji hezký den

 Anička

Sabina Šubová

Dobrý den,

chci se zeptat, zda je volný termín 20.10.-22.10.? Děkuji

Petra

Hello, I would like to ask whether it is possible to book in your pension from 20 to 22 October 2017 for 2 adults? Thank you for your response.

Milan Moc

Dobrý den, chtěl bych rezervaci na 4 dny, 3 noci od 28.9. do neděle 1.10. v té ceně 6 690. Včera večer jsem do hotelu volal, nemají již běžné pokoje, souhlasil bych s tím sitem za příplatek 34€/noc. Můžete prosím ověřit, zda jsou ještě suity volné? Chtěli bychom s vanou ne se sprchou v koupelně. Děkuji Vám, Milan Moc

Soňa Kršková

Dobrý večer,máte ,prosím volný termín pro 2 dospělé a 11 dítě od 28.9-.30.9.2017

Eliška

Dobrý den, je volný termín 28. 9. – 1. 10.? Na 2 nebo 3 noci. Díky

Libor

Dobrý den je možný pobyt 5 dnů/ 4 noci pro 2 dospělé a dítě 13 let od 30.9.? Děkuji L.P.

Zdeněk Bálka

Dobrý den chci se zeptat na volný termín pro dva 17.11 – 19.11 2017. Děkuji.

Michaela

Dobrý den.
Máte volný dvouluzkovy pokoj v termínu od 19.9.2017 do 24.9.2017?

Díky za odpověď Peterková

Jakub Křap

Dobry den posilal jsem vam email na pomoc s rezervaci coz se nepovedlo proto se chci zeptat na termin 3.-6.10 2017 pro dve osoby. Diky Jakub Křap

Jaromir Koňárek

Dobrý den bylo by možné zajistit rezervaci od 27.10 do 29.10 děkuji

Marie Vrbová

Dobrý den, v ceně voucheru je i 2× celodenní vstup pro dospělé osoby do lázní Rába Quelle. Z textu níže potom vyplývá, že je v tomto voucheru zahrnut i doplňkový vstup do saunový světa? Pochopila jsem to takto dobře?

VS

Dite do 5,99 ma ubytovani zdarma, ale jak je to s luzkem? V pokoji uvadite jen manzelskou postel. Ma tedy dite narok na luzko?

Iveta

Dobry den..chci se zeptat zda mate volny termin 21.8..pro 2 dospele osoby..dekuji

Barbora Bušáková

Dobrý den, bylo by možné zjistit, zda jsou volné víkendové termíny v září na 2 noci pro 2 osoby? 15. – 17.9 či 22. – 24.9.? Děkuji.

S.Pecinová

Prosím o zjištění termínu v období 24.8.-27.8. pobyt na 3 noci dva pokoje pro 2× dvě dospělé osoby, děkuji.

Petr Matějka

Dobrý den, prosím o ověření dostupnosti pokojů od 14/07 do 18/07/2017 v hotelu Garzon Plaza (HU)
Jednalo by se o 4 osoby (2 dospělí a 2 děti 14 a 18 let).
Děkuji za brzkou odpověď a přeji hezký den.
Matějka Petr

Dvořáková Věra

Dobrý den, chtěli bychom jet s vnučkami 5 a 12 let, v termínu od 23.8.17 do 26.8.17, můžete prosím zjistit volný termín, řeč je problém a předběžnou kalkulaci. Děkuji Dvořáková

Vilibald Pustelník

Dobry den,chteli jsme s manzelkou (2 osoby)vyuzit tuto nabidku v obdobi 20.8.-24.8 . tj.4 noci –5 dni. To znamena koupit dva vouchery? Prosim o informaci zdali je vtomto terminu volno. Dekuji a preji hezk den

Jana Vanova

Dobry den, prosim Vas chtela bych se zeptat na termin 25–27.8.2017. Jedna se o dve rodiny: 2 dospele osoby, deti ve veku 4 a 7 let, druha rodina: 2 dospele osoby, deti ve veku 5 a 8 let. Prosom Vas je volny termin a jaka by byla cena??

Sylvie Paukovičová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je volný termín 14.-17.8.2018,měla´bych zájem o apartmán 2 dospělí+1 až 2 děti od 14-ti let. Děkuji Paukovičová

Zdenka Weinertová

Dobrý den, také máme zájem o autobusovou dopravu.

Slevomat.cz

Dobrý den, Zdeňko, autobusová doprava bohužel není příplatkovou, či jakoukoliv jinou nabízenou službou související s tímto hotelem. Je tedy potřeba zajistit si na místo dopravu vlastní,. přímo kvůli vašemu dotazu jsem našel spoj nejmenovanného dopravce: Praha – Brno – Gyor (lázeňské město s hotelem) vlakem, začínající na ceně 350,– za osobu jedním směrem,.

Zdenka Weinertová

Dobrý den, také máme dotaz na autobus dopravu

Slevomat.cz

Dobrý den, Zdeňko, autobusová doprava bohužel není příplatkovou, či jakoukoliv jinou nabízenou službou související s tímto hotelem. Je tedy potřeba zajistit si na místo dopravu vlastní,. přímo kvůli vašemu dotazu jsem našel spoj nejmenovanného dopravce: Praha – Brno – Gyor (lázeňské město s hotelem) vlakem, začínající na ceně 350,– za osobu jedním směrem,.

Kateřina Vepřková

Dobrý den, je možné si prosím doplatit autobusovou dopravu?

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru