Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Letní pohoda na vlnách Vltavy: 2–3 dny se snídaní v botelu Racek v centru Prahy

3,6 / 5 Botel Racek Praha (mapa) 98 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP

Dobrý den, děkuji za „přesné“ informace. Když jsem volala k vám na recepci, bylo mi řečeno, že je tento termín obsazen. Z toho důvodu jsem také voucher nekupovala. Přes hotelový rezervační portál rezervace pro tento termín udělat šla. Mezitím ovšem byla Vaše akce na Slevomatu ukončena. Asi by bylo dobré, udělat si pořádek v tom, co je, a co není zarezervovano. Pokud tyto informace nemá ani paní recepční Vašeho podniku, je to smutné. Nebo jste mi schopni nějak rozumně vysvětlit, jak je něco podobného možné? Děkuji za odpověď.

Botel Racek

Dobrý den,
u nás mají recepční naprosto přesné informace o volných termínech, ale jelikož se nám uvolnil pokoj v termínu, který jste žádala, tak jsem vám ho nabídl.
s pozdravem
FOM Jaroslav Roub

Rozumím, takže, při mém dotazu u paní recepční volný nebyl, za cca.5 minut přes hotelový rezervační portál volný byl, tudíž jsem si ho rezervovala a teď už je zase volný, tak mi ho nabizite 😊 V pořádku. Předpokládám, že já rezervaci mám, nezrušila jsem jí. Bohužel, voucher už si nekoupím. Ale děkuji za odpověď, teď už tomu úplně rozumím. Vždyť je to tak prosté 😂👍

Martina

Dobrý den, máte volno v termínu 21.8– 23.8 ? Předem děkuji za odpověď

Botel Racek

v tomto termínu je volno.

Dobrý večer, dvouluzkovy pokoj 11.8.- 14.8. máte prosím volný? A při zakoupení jednoho vourcheru na 2 noci, jaký by byl doplatek – 1dospělí + 1dítě 6let.
Děkuji za odpověď.

Botel Racek

tento termín je volný.

Eva Bonnová

Dobrý den, máte volný pokoj v termínu 29.7–30.7? Děkuji

Botel Racek

V tomto termínu jsme obsazeni.

lucie

Dobrý den mate volny termin na jednu noc pro dva 17.8 .Děkuji lUCIE

Botel Racek

tento termín je volný

Aneta Navratilova

dobrý den budete mít ještě volný termín někdy příští týden?děkuji

Botel Racek

zeptejte se prosím zítra odpoledne

Aneta Navratilova

dobrý den mužu rezervovat od 18.7 do 20.7?

Botel Racek

Dobrý den,
tam je zatím bohužel volná jen první noc. Zkuste se znovu zeptat koncem týdne, zda se něco neuvolní

Botel Racek

Dobrý den,
tam je zatím bohužel volná jen první noc. Zkuste se znovu zeptat koncem týdne, zda se něco neuvolní

Botel Racek

Je mi to velice líto, ale zatím se nic neuvolnilo

Jitka

Dobrý den.
Bude ještě v nabídce akce na jednu noc pro dva?
A byl by volný termín v so 29.7.
Děkuji.

 Jitka

Botel Racek

Dobrý den,
volno tam bohužel není a v akci to už také nebude

Aneta Navratilova

dobrý den máte ještě volný termín někdy běhěm příštího týdne?děkuji

Botel Racek

Dobrý den,
ano, od pondělí do pátku

Botel Racek

ano, od pondělí do pátku

martina rihova

Dobrý den, mám již zakoupený pobyt i rezervovaný termín, ale zajímalo by mě od kolika do kolika se podávají snídaně. Dekuji

Botel Racek

od 7.00 do 10.00

Monika

Dobrý den 27.7 a 28.7 pro dva je ještě volný ??je možnost pokoj pro tŕi nebo přistýlka?děkuji

Botel Racek

Dobrý den, 27.7. jsme již obsazeni.

Standys Koubek

Dobrý den, máte prosím volný termín 4–5.7 pro 2dospělé +1 dítě(11let)? Pokoje jsou nekuřácké? Děkuji
Standys

Botel Racek

tento termín je obsazen

Erika

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda máte volný 2lůžkový pokoj na 2 noci (zakoupila bych 2 vouchery) kdykoli v termínu 16. – 23. 7. 2017? Děkuji za odpověď.

Botel Racek

dobrý den, 19.6. jsme obsazeni

Iveta Kulháňová

Dobrý den, máte prosím ještě volný termín v období 21.-23.7.2017?

Botel Racek

tento termín je volný

Blanka Krásová

Dobrý den,můžu si zakoupit 2×2 vouchery abych měla dve noci za sebou? Mate volný termín 31.7–2.8.? Děkuji předem za odpověď

Botel Racek

můžete koupit více voucherů, termín je volný

Lenka Oherova

Dobrý den, chci se zeptat zda máte volný termín od 10.7–11.7 dva dospělí a dvě děti 7 a 9 let. Děkuji

Botel Racek

tento termín je volný

Monika

Dobrý den,máte 3 lůžkový pokoj v termínu 27.7–28.7–29.7 děkuji a prosím cenu 1 dospělý 2 (16 a 16 let ) děkuji

Botel Racek

v tomto termínu máme ještě volno

Ministrová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na termín 4.7.-9.7., zda máte ještě volné pokoje a jak by to bylo s ubytováním pro 2 dospělé, dítě 6 let – za příplatek a dítě 15 let??? dá se připlatit přistýlka pro dítě 15 leté nebo bych musela koupit 2 vouchry pro 4 osoby celkem? Děkuji

Botel Racek

tento termín je obsazený.

Jiři Kovalčík

Dobrý den byl by volny pokoj pro 2 osoby a 1 dítě 11 let v termínu 17–19.7 Děkuji

Botel Racek

v tomto termínu máme ješte volno

Kateřina Portmann

Dobrý večer,máte volný pokoj pro dva dospělé a jedno dítě(10let)v t­ermínu z 1.7.na 2.7.?Děkuji

Botel Racek

máme volný dvoulůžkový pokoj, pro dítě je k dispozici přistýlka za příplatek

Iva

Dobrý den. Máte volný termín od 14.7. do 16.7. pro dva dospělé a dvě děti?

Botel Racek

Můžu nabídnout dva dvoulůžkové pokoje.

Šárka M.

dobrý den, byl by volný pokoj pro dva v termínu 15.8. –21.8. (dvě noci během tohoto termínu). Děkuji

Botel Racek

v termínu 19.8. jsme obsazeni, jinak máme volno.

Věra

Dobry den,mate volny pokoj pro 2 osoby v terminu 22.7–30.7,popr. od 11.8–19.8?Dekuji

Botel Racek

tento termín je volný

Jaroslav B.

Dobrý den, byl by volný dvoulůžkový pokoj nekuřácký v termínu z 5.7. na 6.7.2017? Děkuji předem za odpověď.

Botel Racek

tento termín je již obsazený.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru