Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Obrovský výběr setů 3 kufrů na kolečkách

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lucie Žáčková

Dobrý den,
koupila jsem sadu kufrů Travel Lex Eva a záhy jsem litovala. U dvou kufrů ze tří mi hned při prvním použití odpadl podstavec, na kterém kufr stojí – naprosto nekvalitní provedení (šrouby byly nasazeny „Jen tak pro oko“). Takže bohužel zklamání.

Slevomat.cz

Dobrý den paní Žáčková,

to mě moc mrzí, že pro vás kufry byly spíše zklamáním.

Určitě se ale obraťte přímo na prodejce a zkuste s ním vyřešit nějakou kompenzaci. Třeba v podobě zaslání nového kufru či nějaké té finanční částky.

Připojuji kontakt na prodejce:

info@agabrands.cz
+420 775 775 794

Věřím, že se s prodejcem domluvíte. :)

Přeji hezký den

 Anička

Slevomat.cz

Dobrý den paní Žáčková,

to mě moc mrzí, že pro vás kufry byly spíše zklamáním.

Určitě se ale obraťte přímo na prodejce a zkuste s ním vyřešit nějakou kompenzaci. Třeba v podobě zaslání nového kufru či nějaké té finanční částky.

Připojuji kontakt na prodejce:

info@agabrands.cz
+420 775 775 794

Věřím, že se s prodejcem domluvíte. :)

Přeji hezký den

 Anička

Jan Hrbek

Dobrý den,
rád bych se zeptal na vnitřní/vnější rozměry kufrů „Travel Lex – Premium Aliminum – Černá“, jaké zamykání má tento typ kufrů a bylo by možné zaslat fotografie vnitřního provedení těchto kufrů na email hrbekj88@gmail.com

Pavla

Dobrý den,
jsou u některých kufrů kolečka, která jsou pojízdná i do stran?
Děkuji.

AGA Brands

Dobrý den, ano u skořepinových kufrů jsou 4 kolečka, které jsou pojízdné i do stran. Hezký den.

Martina

Dobry den. Nebude jeste na prodej sada tech kufru za necelych 1200 Kc? Nejlepe co nejdrive. Vcera jsem se na ne divala a kdyz jsem je chtela ukazat manzelovi, byly pryc. Dekuji moc

AGA Brands

Dobrý den,
k dispozici je aktuálně pouze zboží vystavené v této akci.

Hezký den.

Ivana Šímová

Dobrý den, zajímá mně zamykání u typu ABS provedení Travel Lex Color.

Slevomat.cz

Dobrý den, tento model by měl být zamykatelný na klíč, nikoliv na kódované třímístné heslo jako jiné modely z nabídky.

Jana Kralova

Dobry den, mohla bych poprosit fotografie vnitrniho provedeni kufru Travel Lex – Luxury? Email: kral.jana.17@gmail.com
Predem moc dekuji

AGA Brands

Dobrý den Jano,

samozřejmě pošleme. Hezký den.

Denisa

Dobrý den. Odpovídá zde někdo? Je to již 5 dní, a odpověď žádná.

AGA Brands

Dobrý den, ano na dotazy klientů odpovídáme v nejkratším možném termínu. Bližší informace Vám zašleme na email. Hezký den.

Denisa

Dobrý den,
chtěla bych poprosit o fotku koleček u Polyester Travel Lex – Comfort Colors. Ještě by mě zajímalo, zda stále nabízíte (viz níže v diskuzi) variantu Eva 2 – červená. Pokud ano, nebylo by také foto? Předem děkuji
email- d.havlickova@email.cz

AGA Brands

Dobrý den, máte email. Hezký den

Petra

Dobrý den,
dají se kufry složit do sebe, vejdou se? Dají se skladovat jako 3 v 1?
Děkuji.

AGA Brands

Dobrý den,
ano dají.

Hezký den.

Klára

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda jsou u šedého kufru Travel Lex – Eva 2 za 1699 Kč kolečka a v jakém počtu. U popisku to není uvedeno. Děkuji.

AGA Brands

Dobrý den,
u tohoto typu kufru jsou 2× 2 páry koleček na jedné straně.

Hezký den.

Ema Hubáčková

Dobrý den, poprosím o detailní fotografie Sada 3 kufrů 100% Polyester Travel Lex – Eva – Oranžová 1 199 Kč. Je možná i jiná barva než oranžová? Je tato sada látková či plastová?
Děkuji.

AGA Brands

Dobrý den,
prosím kontaktujte nás na email info@aga24.cz. K dispozici jsou také varianty Eva 2 – červená nebo Eva 2 – šedá. Materiál u kufru EVA oranžová je polyester, u dalších zmíněných se jedná také o polyester.

Hezký den.

Mirka Kotrbová

Dobrý den,
jaká je prosím nosnost kufrů ABS a POLYESTER TRAVEL v jednotlivých velikostech? A jaký je jejich objem? Děkuji.

AGA Brands

Dobrý den,
tento údaj bohužel dodavatel neuvádí. Kufry samozřejmě vydrží úplné zaplnění.

Hezký den.

Ivana Šímová

Dobrý den, jak je řešeno zamykání plastových kufrů ?

AGA Brands

Dobrý den paní Šímová,
poprosíme o upřesnění konkrétních modelů, ke kterým je tento dotaz. Děkujeme.

Hezký den.

Martina Deml

Dobrý den, prosím jak tvrdý je materiál ABS použitý na kufrech? Vydrží naráz a zacházení na letišti?? Děkuji

AGA Brands

Dobrý den, materiál je dostatečně tvrdý, aby kufr zvládl běžné cestování. Samozřejmě pokud je s kufrem zacházeno nepřiměřeně a nárazy jsou velice silné, může se stát, že dojde k poškození kufru. To ale můžete reklamovat přímo na letišti, že Vám kufry poškodili. Hezký den

Lucka

Dobrý den, je u kufrů ještě možnost jejich rozšíření neboli zvětšení objemu?

 Děkuji

AGA Brands

Dobrý den, u látkových ano, u plastových je objem pevně daný. Hezký den.

Jarka

Dobrý den,
kufry mají zámek TSA /nebo tak nějak/, co teď vyžadují na letišti?

AGA Brands

Dobrý den, kufry zámek TSA nemají. Toto není povinnost mít tento zámek, jde jen o to, že k TSA zámkům mají pracovníci letiště univerzální klíč a zámek můžou bez poškození odemknout a zkontrolovat obsah kufru.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru