Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Pohodové léto pro dva i rodinu v Podkrkonoší se snídaní a lahví vína

4,5 / 5 Penzion Pod Vyhlídkou Východní Čechy (mapa) 24 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Petra Flumová

Dobrý den máte volný termín od 29.9. – 1.10.? Děkuji Flumová

Penzion Pod Vyhlídkou

Dobrý den, v uvedeném termínu máme volný apartmán č. 2 pro 3 osoby + ev. přistýlka , a apartmán č. 5 pro ač os. + ev. přistýlka. Viz www.podvyhlidkou.cz. Vzhledem k tomu, že naše nabídka již na slevomatu není, nabízíme Vám v případě zájmu cenu jako přes portál slevomatu.
S pozdravem Penzion Pod Vyhlídkou Arnoštov, 6034533110

Eva

Dobrý den,
posílala jsem Vám mail, ale nevím, zda dorazil. Měli bychom zájem o ubytování v apartmánu (4 osoby na 3 dny) v termínu 29.-31.8. Máte ještě volno? Děkuji.

Penzion Pod Vyhlídkou

Dobrý den, myslím, že jsme již domluveni, ale stále mi to říká, že jsem na Slevomatu neodpověděl.
Zdraví Penzion Pod Vyhlídkou Arnoštov

Jana Drozdová

Dobry den,
psala jsem dotaz i emailem,ale nevim, zda vam dorazil. Mate nejaky volny vikend, prip. prodlouzeny vikend v prvni polovine srpna? Pro 2 dospele a 1 dite do 3 let, nejlepe v apartmanu?
Dekuji za odpoved!

Penzion Pod Vyhlídkou

Bohužel, víkendy jsou již obsazeny.
Penzion Pod Vyhlídkou Arnoštov

Filip

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli máte nějaký volný termín v první polovině srpna na 5dni/4noci pro 2 osoby. Děkuji za odpověď.

Penzion Pod Vyhlídkou

Dobrý den, v uvedeném termínu čtyři noci v celku již volno nemáme. Děkujeme za Váš zájem a snad někdy jindy.
S pozdravem Penzion Pod Vyhlídkou Arnoštov

Penzion Pod Vyhlídkou

Dobrý den, v uvedeném termínu čtyři noci v celku již volno nemáme. Děkujeme za Váš zájem a snad někdy jindy.
S pozdravem Penzion Pod Vyhlídkou Arnoštov

Penzion Pod Vyhlídkou

Dobrý den, v uvedeném termínu čtyři noci v celku již volno nemáme. Děkujeme za Váš zájem a snad někdy jindy.
S pozdravem Penzion Pod Vyhlídkou Arnoštov

Rose Ferrets

Dobrý den,
bohužel email vám nelze zaslat.
Chtěla bych se zeptat, zda máte volný termín od 1.8.-13.8. Jednalo by se o tři dny/dvě noci, dvojlůžkový pokoj s manželskou postelí a vlastním sociálním zařízením?
Děkuji za odpověd. S pozdravem Bartšová

Penzion Pod Vyhlídkou

Dobrý den, v uvedeném termínu Vám můžeme nabídnout pouze apartmán, pokoje jsou již vyprodány, a to v termínu 6.-8.8.2017.
V případě zájmu, prosíme o objednávku. S pozdravem
Penzion Pod vyhlídkou Arnoštov
 www.podvyhlidkou.cz

Monika

Dobrý den, nabídka se mi velmi líbí. Avšak má otázka je ohledně dopravy – jak dobře jste dostupní od autobusu? Jeli bychom z Prahy. Děkuji

Penzion Pod Vyhlídkou

Dobrý den, od autobusu z Pecky 3 km a z Bělé cca 2 km. Ale rádi Vás od i k autobusu dovezeme naším os. vozem.
Penzion Pod Vyhlídkou Arnoštov
mob. 603433110

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru