Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Relaxační a rekondiční letní pobyt v Horském hotelu Čeladenka**** v Beskydech

4,5 / 5 Horský hotel Čeladenka**** Čeladná (mapa) 51 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Iva

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na ceník služeb, nebo jsou již v ceně? A jaký počet? Děkuji Iva

Zdenka Folvarčná

Prosím o zjištění , zda je možno objednat pobyt na 6 dní kolem Silvestra pro 1 osobu v tomto hotelu „Čeladenka“, děkuji za zprávu Zdenkafol.1@seznam.cz

Horský hotel Čeladenka****

Dobrý den, v případě zájmu o silvestrovský pobyt prosím kontaktujte recepci hotelu na tel. 591 160 160 či emailu hotel@celadenka.cz. Děkujeme a přejeme hezký den. S pozdravem recepce hotelu

Zdenka Folvarčná

Je možno objednat silvestrovský pobyt pro 1 osobu ?

Horský hotel Čeladenka****

Dobrý den, v případě zájmu o silvestrovský pobyt prosím kontaktujte recepci hotelu na tel. 591 160 160 či emailu hotel@celadenka.cz. Děkujeme a přejeme hezký den. S pozdravem recepce hotelu

Hana Šedivá

Dobrý den, byl by volný termín od 23.9. nebo 24.9. pro dvě osoby. Děkuji za odpověď. Hana Šedivá

Marie Slívová

Ptám se, zda do Čeladenky mohu přijet kdykoliv a jak z Havířova.

Děkuji Marie Slívová

Marie Slivova

Jak se dostanu z Havířova do Čeladenky ?Děkuji . Září 2017.

Děkuji Marie Slívová

Marie Slívová

Jak se dostanu z Havířova na Čeladenku ?
Měla jsem 45 let auto ,nyní ho má synovec.

Děkuji Marie Slívová

Marie Slívová, Havířov

V Čeladence jsem určitě byla a ráda tam pojedu zase .
Momentálně mám bolesti hlavy a nechce se mi přemýšlet..
Děkuji a zdravím Marie Slívová

Eva

Dobrý den, v podmínkách máte napsáno „O typu ubytování rozhoduje hoteliér dle kapacit.“, to znamená v praxi co? Že když si budu chtít objednat například víkendový pobyt pro dva v pokoji dle vlastního výběru a se službami dle vlastního výběru, nebudu si smět vybrat nebo po příjezdu můžu zjistit, že mnou objednané služby nejsou k dispozici? Děkuji.

Horský hotel Čeladenka****

Dobrý den, paní Evo, podmínka ubytování „o typu ubytování rozhoduje hoteliér dle kapacit“ znamená, že recepce ubytovává hosty dle dostupnosti volných kapacit, požadavků a přání hostů. Pokud se před příjezdem domluví konkrétní služby, jsou platné a nemění se. V případě dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat na emailu hotel@celadenka.cz. S pozdravem recepce hotelu

Pavel Lička

Dobrý den, jaký by byl doplatek za třetí dospělou osobu na pokoji (pro 5 nocí)?
 Děkuji

L. Vanickova

Dobrý den, zaujala mě nabídka pro 2 osoby na 6 dní (5 nocí). Máte volný pokoj v horském domě v termínu od 23.7.2017? Případně v uvedeném termínu v hotelovém pokoji? Předem děkuji za ověření.

Zbrožová Libuše

Dobrý den, mám zájem o rekondiční pobyt jedné osoby ve vašem hotelu v termínu od 6.8. do11.8.2017­. Prosím o informaci, zda máte volný jednolůžkový či dvoulůžkový pokoj v tomto termínu, děkuji, Zbrožová

Ivetka Kalašová

Dobrý den,když bych jela sama tak za každou noc musím zaplatit 890 kč navíc ? Nebo jak to je ?

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru