Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dámské mokasíny Mocks: elegantní i ležérní obutí na každý den

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Hana Růžičková

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda je možné doručit tyto boty nejpozději do čtvrtka 31.8.2017?

Děkuji Růžičková

Tom Sailor

Dobrý den,
bohužel tento termín nedokážu v tuto chvíli potvrdit, jelikož stěhujeme sklad a naše objednávky jsou teď pomalejší :-(

Monarcha Heidelbergová

Dobrý den, mám velikost 39, jaká velikost v tomto případě odpovídá? Velikost 39 tam v tabulce není uveden… Děkuji

Tom Sailor

Dobrý den,

velikost 39 již nemáme.

Vlasta Lucie Continental

Jak změřit tu šířku nartu prosím?

Tom Sailor

ZMĚŘENÍ DÉLKY A ŠÍŘKY

celou nohu obkreslíme na papír a změříme délku od paty k palci, šířku měříme v nejširším místě nohy
postavíme se patami ke zdi na papír, který je dobré přilepit páskou a uděláme čárku před nejdelším prstem, pro změření šírky se postavíme bokem ke zdi opřeme malíkovou hranu nohy a u palcové hrany uděláme čáru
měříme nejlépe pravítkem
Je důležité, stát na obou nohách a nohy mít zatížené bez krčení prstů. Délka by se měla měřit bez ponožek, ale šířka naopak v ponožce. Při vybírání zimních bot je možné měřit i se silnější ponožkou nebo počítat s větším nadměrkem. Je potřeba měřit levou i pravou nohu, každá noha může být jinak dlouhá. Je lepší měřit nohy odpoledne nebo k večeru, kdy mohou být nohy roztaženější. K naměřené délce nohy se přidává tzv. nadměrek.

Vlasta Lucie Continental

Nevím jak mám zjistit jestli bych je oblékla přes nárt 🙁ale moc se mi líbí!

Tom Sailor

Změřte obvod nártu tak, že jeden konec metru přiložíte do středu paty, veďte měřidlo přes nejvyšší část nártu zpět ke středu druhé strany paty.

Pavlina

Dobrý den, makasinu sou s látku nebo z gumu.

Tom Sailor

Dobrý den,
Materiál: Syntetika

Klára

Je to ten smradlavý toxický gumový matroš plný ftalátů kvůli kterému už jsem musela vracet napodobeniny jiných bot? Podle ceny asi ano…

Tom Sailor

Dobrý den,
toto zboží opravdu nesmrdí po toxické gumě a tím se mohu zaručit !!! Jedná se o originál ne o padělky, obuvi Crocs !

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru