Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Čistá práce: ruční péče o karoserii a interiér vozu s možností přepravy od vás a zpět

4,7 / 5 Ruční mytí aut (Myjómi - družstvo invalidů) Brno  (mapa) 53 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Jaroslav

Dobrý den, zaplatím příplatek 20% za SUV i u Dacia Duster? Co se týče plochy karoserie spousta běžných kombíků jej hravě překoná a příplatek účtován není. Nepřijde mi to adekvátní.

Ruční mytí aut (Myjómi - družstvo invalidů)

Dobrý den pane Jaroslave,
příplatek je i za kombíky 20%, takže i Dacia Duster je s příplatkem 20% neboť se jedná o SUV.

S pozdravem
Michal Kučera

Václav Lexa

Už jsem psal předevčírem. Co obsahují programy číslo atd-
Děkuji za odpověď

Ruční mytí aut (Myjómi - družstvo invalidů)

Dobrý den pane Lexo,
programy jsou podrobně popsány na stránce, kde si vybíráte daný program, stačí na něj kliknou a ve spodní části pod rolovací lištou je konkrétně rozepsán obsah daného programu.
Případně nám napište na mail info@myjomi.cz, kde Vám můžeme naskenovat obsah programů mytí.

S Pozdravem
Michal Kučera

Václav Lexa

Dobrý den, co obsahují jednotlivé varianty?
Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den,
při zvolení každé varianty si přímo pod cenou můžete přečíst, co tato varianta obsahuje. Například varianta komplet mytí, vosk, sušení a ochrana laku: V CENĚ VARIANTY:
ošetření karoserie:
ruční umytí
odstranění hmyzu
tekutý vosk
mytí prahů a rámů dveří
sušení
mytí kol
Star Wax – 6měsíční ochrana laků teflonem
Hezký den, Tereza, Slevomat.

Petr Dimo

Dobry den, chtel jsem si koupit variantu č4. Za 1199kc … a bud je tel nedostupne, nebo nikdo nebere telefon.
Mohu se zeptat kde se da objednat?
Diky
Tel: 603173055

Ruční mytí aut (Myjómi - družstvo invalidů)

Dobrý den pane Dimo,
Telefon jsme již zprovoznili. Došlo k převodu k jinému operátorovi a nebylo to vše hladké, jak se zprvopočátku zdálo. Kolegyně paní Svobodová Vám zítra zavolá a vše s vámi probere.
Děkuji s pozdravem
Michal Kučera
Místopředseda představenstva
MYJÓMI družstvo invalidů

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru