Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Roztočte to s Fidget Spinnerem: antistresová hračka, která dobývá svět

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Matyáš Knedlík

Dobrý den, když dnes objednám zlatý a duhový Fidget Spinner, je možný ho do 3.7.2017 mít na adrese když by se posílalo Českou poštou? Děkuji za info

High Life

ano posíláme okamžitě

Marek Mikuš

Dobry den, je mozne uvest jak se dlouho vydrzi tocit? U ocelovych lozisek to byva proti keramickym vyrazne mene a nektere vydrzi minutu, narozdil od drazsich, ktere se vydrzi tocit 3–5 minut. Dekuji

High Life

záleží jak ho roztočíte, ale 3a více minut určitě.

Ivona

Dobrý den,

objednala jsem i zaplatila spinner s os. vyzvednutím a ráda bych také vyzvedla na Zličíně, ale tato možnost se mi neukázala…
Bylo by to tedy možné?

Předem moc děkuji za odpověď, s pozdravem Ivona

High Life

ano není problém stači číslo objednavky

Stanislav Šebesta

povolil se mi spiner … nespadl a nic sem s ním nedělal, co s tím??

High Life

je sroubovaci utahnot kdyby neslo poslat na vymenu

Pavel Hoch

Dobrý den, dá se s tím dělat něco jiného než to roztočit a postavit na stůl, nebo držet v ruce? Těšil jsem se na triky a jen to ve videu roztočili… :D

High Life

ano muzete s tim delat co vase zrucnost dovede

Andrea

Přesto mi přišel email,že mám objednávku připravenou k vyzvednutí v Hodkovičkách…má objednávka 7055780129…žádala jsem o osobní odběr na Zličíně.Andrea

High Life

mate to na zlicine pripravene

Andrea

Dobrý den,bylo by možné změnit místo odběru u objednávky č.7055780129,­zaškrtla jsem Hodkovičky ,ale hračku chci vyzvednout na Zličíně,děkuji­.Andrea

High Life

ano neni problem

Kiaratho

Dobrý den, vypadá ten duhový ufo spinner přesně jako na obrázku ?

High Life

lépe

Pavlina Doubková

Musim objednavat,kdyz mam cestu do Prahy,jestli je volně prodejný v OC Zlicin?

High Life

pokud chcete slevu musite objednat na slevomatu jinak stoji 290

Michal Pipta

Dobrý den. Včera jsem objednal spinner, ale špatnou barvu. Potřeboval bych ji změnit. Na koho se prosím obrátit?

High Life

cislo objednavky prosim budeme vas kontaktovat

Michal Pipta

7055756877
Děkuji

Martin Klinkovský

Dobrý den, spinner je balen v plechové krabičče, nebo v sáčku?

High Life

plechova krabicka

Elena M

Dobrý den, ten samý dotaz- jen osobný odběr OC Zličín… Když teď objednám, kdy by to bylo na Zličíně k vyzvednutí? (Je šance na příští čtvrtek 15.6.?)

High Life

ano

Dagmar Chroboková

Dobrý den , když dnes ráno objednám , kdy by přišlo ?

Slevomat.cz

Dobrý den paní Chroboková,

záleží, jaký způsob platby byste u nás vybrala. Pokud byste platila platební kartou online či pomocí služby Twisto, zboží by vám bylo doručeno 20.6.2017. Pokud byste zvolila možnost zaplacení vložením hotovosti na pobočce Moneta Money Bank, zboží vám bude doručeno 21.6.2017. Jestliže byste platila pomocí bankovního převodu, zboží vám bude doručeno nejdříve 22.6.2017. :)

 Anička

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru