Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Pohodlné biopantofle TexBase pro pány i dámy

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Michaela

Dobrý den, kolik párů mohu objednat na jedno doručení? Děkuji Vám. M.

TexBase s.r.o.

Dobrý den, posíláme balíky až cca 50 párů, ale je možné se domluvit i na individuálním odběru „jakéhokoliv“ množství :) Pro případné podrobnější informace mi, prosím, napište mail na info@texbase.cz. Přeji hezký den! Linda Texbase, s.r.o.

Tomas Pavelka

Dobrý den, pantofle jsou nekvalitní – přezky rozhodně nejsou z kůže, ale umělotiny a navíc podrážka extrémně klouže (jak na dlažbě, tak na plovoučce) tedy jsou nebezpečné. Jak je mám vrátit??

Děkuji
 TP

TexBase s.r.o.

Dobrý den, dovolím si s Vámi nesouhlasit ve všech bodech, ale samozřejmě můžete pantofle vrátit. Více informací o postupu vrácení jsem Vám zaslala na mail. Přeji hezký den! Linda Texbase, s.r.o.

Jana

Neplanujete prosim akci i.na.detske velikosti? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, často se mění nabídky na našich stránkách. Někdy stejný partner přichází s různými nabídkami v ruzných časových intervalech. Můžete sledovat nabídky tohoto tipu a třeba se i dětské velikosti dostanou na slevomat :)

Dagmar

Dobrý den, mohla bych poprosit o změření stélky u pánských pantoflí vel. 41, 42 a 43? Děkuji

TexBase s.r.o.

Dobrý den,
vel.41 celá bota 27 cm, výřez na nohu 26 cm
vel.42 celá bota 27,5 cm, výřez na nohu 26,5 cm
vel.43 celá bota 28 cm, výřez na nohu 27 cm

Děkuji přeji krásný den.
Michaela, TexBase.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru