Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

2–3denní odpočinek v malebném penzionu nedaleko Prahy včetně snídaně

4,2 / 5 Rozmarná Róza Střední Čechy (mapa) 110 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Pečenka Ivan

Dobrý den. Pod stromečkem jsme měli poukaz na pobyt u Vás pro 2 osoby na 1 noc se snídaní, s platnosti do 31.3.2018. Bylo by možné vyměnit za polopenzi – s romantickou večeří a doplatit 500 Kč. Děkuji, Ivan

Rozmarná Róza

Dobrý večer, prosím Vás, zda můžete zavolat na číslo 777243099. Ohledně rezervace. Děkuji Zikánová Lucie

Lukáš Pavlík

Dobrý den, máte volné místo 19.1. – 21.1. ? Pro dvě osoby. Děkuji za odpověď.

Rozmarná Róza

Dobrý den, na tento termín jsou ještě nějaké volné pokoje, ale kapacita se pomalu naplňuje. Pokud máte zájem, můžete mě kontaktovat telefonicky na čísle 777243099. Děkuji

Rendy

Dobrý den, prosím pěkně, bylo by možné přijet se psem? Pokud ano, můžete mi nabídnout konkrétní termín (romantický pobyt na 2 dny/ 1 noc). Moc děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Rendy, pejska si samozřejmě vzít můžete, ale bohužel je jeho účast účtována zvlášť. Tedy „Domácí mazlíčci: 100 Kč/noc“ jak je uvedeno v nabídce,. nejedná se sice o hotel pro pejsky, ale i tak věřím, že si pobyt s vámi zamiluje. Objednávku mohu vytvořit za vás avšak ta část, kde se platí mi už tak dobře nepůjde,. přejete si tedy nabídku vytvořit, nebo se chcete na věc pustit sama? :) Hezký den, Tomáš.

Rozmarná Róza

Dobrý večer,
nevím zda chcete ještě v zimním období nebo raději v průběhu měsíce března? Lepší bude termín domluvit telefonicky na čísle 777243099 nebo emailem zikanova.lucka@seznam.cz.
Přeji hezký zbytek večera. Penzion Rozmarná Róza

Alexander Musil

Dobrý den,máte volno v termínu 17 – 19.11.2017
Díky,Musil

Rozmarná Róza

Dobrý večer, je nám líto, ale máme už plno na tento termín.

lyudmila

dobry den,mate volny termin 11–12.11.17 pro 2 osoby?

Rozmarná Róza

Dobrý den, omlouvám se, ale tento termín máme plno.

Jitka Dyková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda by v rámci tohoto balíčku bylo možné vzít s sebou 1, 5 roků malé dítě a zda by za něj byl příplatek? Přistýlka by nebyla nutná, dítě by bylo v přenosné postýlce.
Děkuji Jitka Dyková

Rozmarná Róza

Dobrý den,děti do tří let mají u nás pobyt zdarma.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru