Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Prázdniny u moře – 10 dní na dětském uměleckém táboře v Chorvatsku

4,7 / 5 Umělecká agentura Ambrozia (2 pobočky) Hradec Králové  (mapa) 5 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Olga

Dobry den, da se prosim zjistit, zda na turnus od 04.08. jedou nejake deti ve veku 10_12 let? Mam obavy, aby tam vnuk nebyl sam v tomto veku. Dekuji.

Umělecká agentura Ambrozia

Dobrý den, na tento turnus máme v tuto chvíli obsazených 35 míst z celkové kapacity 50. A z těch 35 je 17 dětí ve věku 10–12 let.

V Kaňuk

Dobrý den, neuvitali by děti možnost učit se na kytaru – léta učím kytaru, a mám zkušenost s výukou děti, třeba by o to byl zájem, alespoñ na některých turnusech. Mám pedagogické vzdělaní a ukončenou lidovou konzervatoř.

Umělecká agentura Ambrozia

Dobrý den, děkujeme za nabídku, ale výuka na hudební nástroje není naší specializací.

Monika Hilbertová

Dobrý den, mohl by se zúčastnit táboru i můj syn, který má diagnostikované ADHD a bere léky? Děkuji

Umělecká agentura Ambrozia

Dobrý den, v dnešní době už má ADHD tak vysoké procento dětí, že v tom nevidím žádný problém. Na našich uměleckých kurzech máme i trochu „živější“ děti rádi ;) Možností na vybití energie je u nás dost.

Nikol Nedvědická

Dobrý den, dá se zjistit předem, kdo bude na jednotlivých kurzech letos dělat lektora? Děkuji

Umělecká agentura Ambrozia

Dobrý den, máme 22 turnusů v ČR, SR i v Chorvatsku a desítky lektorů. Napište kdyžtak do mailu, který turnus Vás zajímá a já mrknu, kdo tam jede :)

Pavlína Brožová

dobrý večer, chtěla bych na Tábor přihlasit syna 10let, ale obávám se, zda jsou vubec na táboře nějací přibližně staří děti? A potřebovala bych přes fakturu memu zamestnavateli, jak bych to měla učinit? Do kdy akce trvá? děkuji Pavla B.

Umělecká agentura Ambrozia

Dobrý den, na tábor k moři samozřejmě jezdí i chlapci… i v tomto věku, takž nemusíte mít obavy, že by si nenašel kamarády.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru