Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Online kurzy angličtiny s mezinárodním certifikátem

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Sabina

Dobrý den, chci se zeptat kolik bude stát jednoroční kurz( cena za kurz+popříadě něco navíc).Dostanu Certifikát v papírové formně poštou domů? Jaké máte jazykové stupňě v nabídce? Máte nějaké osvědčení,že Váš Certifikát má nějakou hodnotu?Můžete mi na email poslat vzor toho Certifikátu.Děkuji Vám za odpověď,můžete mi to poslat na email: mirvsem@email.cz

Fresh Ideas

The reply is sent to your email.

Dana Hrdlickova

Dobry den, rad bych si zakoupilůa online kurz na 36 meyicu ale mate tam napsano ze pristupy budou aktivni jeden rok. Taky by mne zajimalo zda je mozne pocas tech 36 mesicu se dostat k studijnim materialum vyssi urovne. Za vyjasneni tehle 2 dotazu predem dekuji.

Fresh Ideas

Please be informed that each 6 months refer to 1 level of study.
If you choose 36 months course, you will receive all 6 separate levels of our course.

Petra Dvořáková

je verze i pro úplné začátečníky?

Fresh Ideas

Please be informed that elementary knowledge of English is necessary to study the course.
Kindly refer to this page for a placement test and level description: http://www.blc4u.com/cz/Catalog.aspx?CatID=10000&CatSubID=0

Petra

Dobrý den,
prosím o odpověď. je možné na webu pracovat i v zařízení s Androidem, nebo je potřeba počítač?
Děkuji.

Fresh Ideas

Yes, the course is suitable for IPad, IPhone and Android devices.

Tomáš

Dobrý den, jak funguje skládání certifikátu TELC? Ještě se musí něco platit, je nutné někam se dostavit?

Fresh Ideas

Kindly be informed that this is an online general English course which can be done from any location at any time convenient for the user. Our certificates can be recognized but you need to ask the party at whose recognition you require.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru