Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Příprava na jazykové zkoušky KET, PET i FCE

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
iVETA iVETA

Dobrý den,
je někde ukázková hodina výuky ?

Jana M.

Dobrý den,

s uplatněním voucheru je problém, nejdříve se mi mail vrátil jako nedoručitelný, nyní je požadován voucher v PDF s odpovědí, že se mi pokusí pomoci co nejdříve. Držela jsem se přesně instrukcí k uplatnění voucheru a stále čekám na zpřístupnění kurzu:-(

Marcela

Dobrý den, jedná se o online kurz? nebo klasický kurz v učebně?

Cambridge Academy

Dear Customer, KET/PET/FCE preparation course is online English course. KET/PET/FCE are standardized tests to measure the English language ability of non-native speakers wishing to enroll in English-speaking universities and Cambridge Academy is one the leading language schools preparing students for these examinations.Key English Test (KET) is the easiest of the Cambridge exams, difficulty level is A2 or elementary. The Preliminary English Test is one of the Cambridge English exams with B1/low intermediate English level. The First Certificate in English is the most important of the Cambridge exams. Level difficulty is B2 or upper intermediate.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru