Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dámské vzdušné espadrilky na jaro i léto

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Ina

Dobrý den, jdu se také zeptat- krajkové bílé vel.39.Budou ještě? Mám vybrané zboží od vás a ráda bych přidala i tyto botky, ale nejsou již nějakou dobu tady v nabídce. Díky za info.

Asapstore.cz

Dobrý den,

v této akci bohužel již k dispozici nebudou, ovšem připravuje se nová nabídka, kde se s největší pravděpodobností tato velikost opět objeví. :-)

Přeji hezký den, Barbora

Eva Jandová

Dobrý den,
budou ještě krajkové černé ve velikosti 37 nebo 38?
Děkuji.

Asapstore.cz

Dobrý den,

kontaktujte nás prosím na email: obchod@asap-store.cz.

Přeji hezký den, Barbora

Jitka

Dobry den,
zakoupila jsem si cerne krajkove espadrilky a ackoliv jsem se drzela vaseho popisu velikosti, je mi 39 velka. Bylo by mozne je vymenit za velikost 38? Na jakou adresu mam zbozi vratit? Dekuji.

Asapstore.cz

Dobrý den,

zboží zašlete na adresu: Asap-store.cz, Husovo náměstí 189, 403 17 Chabařovice. Jakmile zboží převezmeme, budeme Vás dále informovat.

Děkuji a přeji hezký den, Barbora

Hana Ševčíková

Dobrý den,

budete mít v prodeji ještě bílo stříbrné espadrilky? Děkuji

 Hanka

Asapstore.cz

Dobrý den,

bohužel tento typ je vyprodaný a již v nabídce k dispozici nebude.

Děkujeme za pochopení. Přeji hezký den, Barbora

Eva Kováříková

Dobrý den,

budete mít prosím ještě bílé krajkové botky ve velikosti 38? Děkuji.

Asapstore.cz

Dobrý den,
obuv bude opět k dispozici, ale bohužel Vám momentálně nedokážeme říct, kdy přesně. Sledujte prosím akci :)
Přeji hezký den, Barbora

Michaela

Dobry den, planujete jeste doplneni velikosti? Pripadne kdy? Dvoje botky uz mam doma a rada bych prikoupila.

Asapstore.cz

Dobry den,

ano, vyprodane velikosti budou behem dneska opet k dispozici.

Preji hezky den, Barbora

Irena Kochanová

Dobrý den, dnes mně přišla objednávka na 1 pár espadrilek – krajkové bílé ve velikosti 40. I když jsem se řídila dle Vaší tabulky s rozměry, bohužel vel. 40 je velká. Prosím, můžu zaslat zpět na výměnu za velikosti 39?
Děkuji, Irena

Asapstore.cz

Dobry den,

ano, samozrejme. Obuv zaslete zpet na adresu Asap-store.cz, Husovo namesti 189, 403 17 Chabarovice.

Dekuji a preji hezky den, Barbora

Marcela

Dobrý den, bude červená a modrá barva ve velikosti 40 ještě doplněna?A uváděná délka stelky odpovídá?

Asapstore.cz

Dobrý den,

vyprodané velikosti budou určitě k dispozici v průběhu příštího týdne. Velikosti jsou klasické a uvedená tabulka velikostí tedy odpovídá. :-)

Přeji hezký den, Barbora

Bronislava Brhlová

Dobrý den. Prosím Vás, budete ještě doplňovat zboží? Měla bych zájem o bílé ve velikosti 40. Děkuji. Broňa

Asapstore.cz

Dobry den,

ano, velikosti budou dnes opet doplneny. :-)

Preji hezky den, Barbora

Jana

Dobrý den. Dnes mi přišla objednávka, kde jsem měla 3 páry espadrilek (krajkové bílé, krajkové černé a modré s proužky) a všechny ve velikosti 40. Řídila jsem se dle Vaší tabulky s rozměry, ale bohužel je mi 40tka velká. Prosím, můžu zaslat zpět na výměnu za velikosti 39 u všech zakoupených párů? Jsou pohodlné a na noze vypadají nádherně. Nechci o ně přijít. Děkuji. Jana

Asapstore.cz

Dobrý den,

samozřejmě Vám obuv vyměníme za měnší. Zašlete je prosím zpět k nám na adresu: Asap-store.cz, Husovo náměstí 189, 403 17 Chabařovice. Následně Vás budeme kontaktovat. :-)

Děkuji a přeji hezký den, Barbora

Michaela

Dobrý den,
prosím o Vaši zkušenost s velikostmi, mohu vzít stejnou jakou mám vyzkoušenou u pantoflí od Vás nebo raději o číslo větší?
Děkuji za odpověď

Asapstore.cz

Dobrý den,

velikosti jsou stejné jako u pantoflí. Neměla byste tedy mít s velikostí problém. :-)

Děkuji za dotaz a přeji hezký den, Barbora

Zdeňka Houdková

Díky za info, tak musím čekat, černé mám již doma. Tak uvidím jestli budu mít štěstí. Zdeňka

Asapstore.cz

Děkujeme za strpení. Případně nás můžete kontaktovat na email a budeme Vás o navýšení včas informovat, abyste je stihla objednat. :-)

Zdeňka Houdková

Zdravím, děkuji za info, ale asi jsem to prošvihla. Koupila jsem si černé krajkové 41 a měla bych ještě zájem i o ty bílé, ale 41 nemáte nebo už nemáte. Budu mít ještě šanci? Zdeňka

Asapstore.cz

Dobrý den,

o krajkované espadrilky 41 je veliký zájem a jsou většinou rychle vyprodané. :-(
K dispozici budou opět v průběhu tohoto nebo příštího týdne.

Můžete s objednáním počkat a poté je do košíku přidat, nebo vytvořit objednávky postupně zvlášť.

Děkuji a přeji hezký den, Barbora

Zdeňka Houdková

Zdravím, budete ještě doplňova velikosti. Zdeňka

Asapstore.cz

Dobrý den,

ano, během dneška budou velikosti opět k dispozici.

Přeji hezký den, Barbora

P. Procházka

Dobrý den, moc se mi líbí černé třpytivé espadrilky, ale proboha proč tam musí být ten hnědý štítek?! Velká škoda, jinak bych si je koupila, ale tohle je jak pěst na oko.
S pozdravem, PP

Asapstore.cz

Dobrý den,

je nám líto, že Vás tento detail odrazuje od nákupu. :-( Věříme však, že Vás alespoň zaujme nějaká z našich dalších nabídek. :-)

Přeji hezký den, Barbora

alena novotna

dobry den vcera jsem si u vas objednala damskeepadrilky krajkovana bila a moc vas prosim o vymenu velikosti popletla jsem to kod objednavky 7055705711 kod zbozi 3004075 za velikost 41 moc dekuji preji pekny den s pozdravem Novotna

Asapstore.cz

Dobrý den,

kontaktujte nás prosím na email: obchod@asap-store.cz a situaci s Vámi rádi vyřešíme. :-)

Děkuji a přeji hezký den, Barbora

Věra Landová

Dobrý den objednala jsem si u Vás obuv se špatnou velikostí ještě jsou nezaplcené jde to změnit místo 36 tak 37 voucher ještě není zaplacen děkuji Věra

Slevomat.cz

Dobrý den, Věro,

děkujeme za dotaz. Určitě to půjde změnit. Jen vás poprosím, abyste nám zprávu napsala do mailu na adresu: vip.podpora@slevomat.cz. Společně vše dořešíme. :-)

 Baru

Jana

Dobrý den. Již jsem jednu objednávku udělala, ale uvažuji ještě o druhé. Je prosím možné nějak obě objednávky sloučit a poslat za jedno poštovné (ČP), když mám uvedeno u první objednávky, že zatím byla pouze přijata? Jak to udělat, když slevomat nenabízí možnost osobního odběru? Nechci platit poštovné dvakrát. Děkuji.

Asapstore.cz

Dobrý den,

kontaktujte nás prosím na email obchod@asap-store.cz a rádi s Vámi situaci vyřešíme. :-)

Děkuji a přeji hezký den, Barbora

Jana Ringesová

Hezký den, budete prosím doplňovat velikosti, které již v nabídce chybí? Například modré pruhované balerínky ve velikosti 40 v nabídce Slevomatu nejsou, ale na eshopu ano. K dispozici tedy jsou a ráda bych je pořídila s nabízenou slevou. Je to možné?
Děkuji za odpověď, Jana

Asapstore.cz

Dobrý den,

ano, velikosti budou v akci opět doplněny. Sledujte akci. :-)

Přeji hezký den, Barbora

Martina Vostradovská

Dobrý den,
jaká je možnost vrácení/výměny v případě špatně zvolené velikosti? Děkuji za info.

Asapstore.cz

Dobry den,

vraceni zbozi je mozne v zakonne lhute 14ti dnu od prevzeti zbozi. Nasledne je voucher stornovany a penize vraceny zpet na ucet.

V pripade vymeny zbozi se proces domlouva individualne se zakaznikem.

Preji hezky den, Barbora

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru