Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Koloběžka Cappa Racing s lehkým, ale pevným rámem z Hi-Ten oceli

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jana Machová

Dobrý den,lze na tuto kolobezku přidat dětskou sedacku?díky za informaci

Cappa 2

Dobrý den, paní Machová, bohužel nemáme s montáží dětských sedaček na naše koloběžky žádné zkušenosti. Bude záležet na způsobu uchycení konkrétní sedačky. S pozdravem Cappa 2

Jiří Kukla

Dobrý den,
chci se zeptat,zda prodáváte i přední blatním na koloběžku CAPPA RACING,děkuji

Cappa 2

Dobrý dne, pane Kuklo, bohužel přední blatníky k těmto koloběžkám nemáme v sortimentu. S pozdravem Cappa 2

Michal Děrda

Dobrý den, prosím je koloběžka již složená a určená k jízdě hned po doručení? Mám to jako dárek, který jde hned přímo k oslavenci. Děkuji

Cappa 2

Dobrý den,
koloběžka není složená, ale montáž je velmi jednoduchá.
Cappa 2

Michal Děrda

Můžu prosím montážní list do emailů, jsem invalida a musím si uznat zda jsem toho schopen. Prosím o trpělivost a pochopení. Děkuji

Luboš Michalek

Dobrý den, jde na koloběžku přidat i přední blatník, a posíláte ji dpd nebo gls už servisovanou ,určenou přímo k vyjetí na silnice :-)

Lenka Brindzakova

Dobrý den , posíláte na dobírku děkuji za odpověď

Cappa 2

Dobrý den, paní Brindzaková, bohužel platbu dobírkou zajistit neumíme. S pozdravem Cappa 2

Petra Špačková

Dobrý den,bylo by možné nechat si koloběžku doručit na poštu a tam si ji vyzvednout.Děkuji za odpověď Petra

Cappa 2

Dobrý den, paní Petro, tento způsob doručení bohužel neumíme zajistit. S pozdravem Cappa 2

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru