Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Léto v Rakouských Alpách – all inclusive light, sauny a pobyt pro 2 děti zdarma

Hotel Kaprun*** Alpy - Rakousko (mapa) 16 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Lucie

Dobrý den, nemáte ještě nějaký pobyt volný mezi 15–27.8.2017 na 4 až 5 dní pro 2dospělé a 2deti do 10 lety. Lucie

Hotel Kaprun***

Dobrý den Lucie,
děkujeme za Vaši poptávku. Prosím, napište mi na mail monika@sky-tours.cz a já Vám zkusím nějaké vhodné termíny poptat. S pozdravem
Monika Procházková

Barbora

Dobrý den, máte ještě volné místo pro dvě osoby v termínu 14.-18.8. na 3 nebo 4 dny? Děkuji za odpověď.

Hotel Kaprun***

Dobrý den, děkujeme za Vaši poptávku. Já mám termín již vyprodaný, ale mohu zkusit vyžádat. Napište mi poptávku a monika@sky-tours.cz. V pondělí Vám prověříme dostupnost. Monika

Hana Filová

Dobry den,
meli byste volny termin od 26.7.- 29.7. ( popr. 30.7.2017 pro 2 dospele a 2 deti (2,6) let?
Dekuji za odpoved.
Hana Feld

Hotel Kaprun***

Dobrý den paní Filová,
já bych tu měla mít volno v termínu 27.07.-30.07.2017. Můžete mi poslat ještě Vaši poptávku na mail monika@sky-tours.cz. Já bych Vám to zítra prověřila a rovnou blokla, aby to bylo. Jinak mám již stop stav. Děkuji Monika

O. Školaudy

Dobrý den, lze v hotelu Kaprun balíček na 3 noci pobytu? Termín od 4.7. Dekuji za odpověď

Hotel Kaprun***

Dobrý den,
bohužel jsou nástupní termíny dané… Mohu to zkusit a napsat na agenturu, ale asi vím, že mi napíší, že zkrácené pobyty prověřit nějak tak těsně před odjezdem. Zkuste mi napsat ještě požadavek na mail: monika@sky-tours.cz. Je to pro mě přehlednější. I když podle jména jsme již v kontaktu? Děkuji Monika

Silvie Kupková

Dobrý den do kdy platí sleva? Mohu zakoupit až ve středu děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Silvie,

u nabídek je vždy vidět posledních 72 hodin, kdy je nabídka aktivní. Zatím žádný odpočet neběží, takže by mělo být ve středu objednání možné. :)

Mějte se krásně
Jana Nová
Slevomat

Hotel Kaprun***

Dobrý den, Silvie, před zakoupením je nutno termín ověřit na monika@sky-tours.cz Děkuji a přeji pěkný den Monika

M. Ruzicka

Dobry den,
Chtel bych overit moznost ubytovani pro 5 clenou rodinu,
mam 3.deti (17, 10,8) – je moznost se vejit do nejakeho balicku?
Dekuji za odpoved.

Hotel Kaprun***

Dobrý den,
děkujeme za Vaši poptávku. Podle mě by jste měl nejlepší tuto nabídku: https://www.slevomat.cz/sleva/1128137-za-tyrolskou-prirodou-tury-polopenze-a-sauna
Když tak mi upřesněte termín, o který byste měli zájem a napsala bych Vám cenovou kalkulaci. Ideálně mě rovnou kontaktujte na mailu: monika@sky-tours.cz. Děkuji Monika

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru