Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Originální píseň od hudebního skladatele se jménem obdarovaného i dárce

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Klára

Dobrý den, ráda bych objednala písničku pro maminku k narozeninám. Nevím, kterou vybrat. Jestli mamince nebo narozeninovou. Poradíte mi, prosím, která se jí bude líbit vice?

Děkuji a hezké svátky

Klára U.

Písně na přání

Dobrý den. Jsou možné obě dvě:) Spíše záleží na tom, kdo bude darující. Pokud pouze Vy, jako dcera, jsou možné obě dvě, pokud by bylo darujících více a ne pouze děti maminky, je vhodnější píseň k narozeninám. Píseň k narozeninám je koncipována na přímo, jako dárek k narozeninám, píseň mamince jako poděkování od syna, či dcery za vše a k narozeninám se pochopitelně hodí také. Budu se těšit a velice děkuji:) S úctou JH.

Martina

Dobrý den, lze složit i píseň k narození našeho syna? (tedy nultým narozeninám :))
Děkuji a přeji hezký den. Martina

Písně na přání

Dobrý den. V této akci píseň k narození děťátka bohužel nenabízím:( Pouze písně k narozeninám, ale ty jsou koncipovány trošku jinak, než k této příležitosti. Mimo akci pochopitelně lze. Velice děkuji za pochopení. S úctou JH.

Dominika

Dobrý den,
chtěla bych si objednat píseň pro maminku k 50. narozeninám. Mohu Vám poslat i slova, které bych si přála, aby se v písni objevily? Nebo máte určitý obsah písně. Také bych se chtěla zeptat zda v písni může zaznít více jmen lidí co píseň budou darovat.
Děkuji za odpověď, hezký den. DM

Písně na přání

Dobrý den. V rámci voucheru bližší specifikace zákazníkem v této variantě bohužel možná není, nicméně možné to je. Darujících být více může:) S úctou JH.

Lenka

Dobrý den, je možné složit písničku k výročí zlaté svatby?
děkuji za odpověď.

Písně na přání

Dobrý den, ano, v nabídce je i píseň k výročí svatby, tedy i ke svatbě zlaté:) S úctou JH.

Vladimíra Šudřichová

Dobrý den, šla by udělat i písníčka pro kolegyni, která odchází do důchodu, něco jako rozloučení, poděkování a na památku? Děkuji Vám za odpověď.

Písně na přání

Dobrý den, ve slevové nabídce jsou písničky pouze v kategoriích zde uvedených. Tedy v rámci voucheru k této příležitosti bohužel ne. Ale kdyby kolegyně měla třeba narozeniny, či svátek, nebyl by problém:) S úctou JH.

Kamil

Dobrý den,
pokud objednám píseň, bude originální? Nebo všichni (většina) obdrží stejnou píseň?
Je možné někde poslechnout nějaké Vaš ukázky?
Předem moc děkuji, pěkný den, Kamil

Písně na přání

Dobrý den. Každá píseň je originální, jelikož jsem ji napsal já. V této nabídce jsou písně v jednotlivých kategoriích unifikované. Tedy v jedné kategorii mají stejný základ, nicméně každá se natáčí zvlášť. Ukázky je možné poslechnout na www.janholek.cz. Také přeji krásný den:) S úctou JH.

Josef

Dobrý den, chtěl jsem se prosím optat, co přibližně obsahuje v textu píseň pro maminku. Děkuji Josef

Písně na přání

Dobrý den, píseň je koncipována jako poděkování mamince za vše, co pro své děti maminka může udělat. S úctou JH.

Petra Solničková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda by šla objednat píseň jako poděkování rodičům. Budeme mít s partnerem svatbu a chtěli by jsme jim na svatební hostině poděkovat.

Písně na přání

Dobrý den, v rámci této nabídky to bohužel nelze. Mimo nabídku pochopitelně ano. S úctou JH.

Richard

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li je možnost, že byste píseň stihl v šibeničním termínu do této soboty (1.7.2017). Předem mnohokrát děkuji za odpověď.

Písně na přání

Dobrý den, při objednání nejpozději zítra, ano:) S úctou JH.

Pavlína

Pěkný den, ráda bych píseň pro rodiče k 70.a 75.narozeninám, které slaví společně. na jedné oslavě Stačí jeden voucher?
Děkuji.

Písně na přání

Dobrý den. Velice děkuji za zájem o mé služby. V nabídce je vždy každá píseň primárně určena pro jednoho obdarovaného, vyjma písně svatební a k výročí svatby. Tedy po zakoupení dvou voucherů by každý z rodičů měl píseň svoji. S úctou JH.

Lenka

Dobrý den,

přišel mi poukaz za 299 kč. To tedy není poukaz na dostání písně? Co tedy mám za tuto částku prosím. Omlouvám se, je to na mě nějaké zmatené.


děkuji

 Lenka

Písně na přání

Dobrý den, ano, je to poukaz na píseň. Píseň ve slevě stojí 299,–. Můžete mi poslat objednávku. Budu se těšit. S úctou JH.

Monika Monika

Dobrý den, můžete mi prosím odpovědět ze 100% jistotou, zda jste schopen mi píseň doručit do 5.7.2017, pokud si ji objednám a zaplatím do 27.6.2017? Děkuji za odpověď.

Písně na přání

Dobrý den, zcela jistě ano. S úctou JH.

Michaela

Dobry den, je mozne nazpivat i pisen v anglictine/nem­cine?
Dekuji za odpoved

Písně na přání

Dobrý den, bohužel nelze, ani jedním z jazyků nevládnu natolik, abych si dovolil v něm napsat písňový text. Velice děkuji za pochopení. S úctou JH.

Michaela Ciklová

Dobrý den. Chceme zakoupit píseň pro rodiče k zlaté svatbě, ale darujících bude víc – jsme 3 děti s rodinami. Dá se toto zakomponovat do písně nebo může být jen 1 darující, jak je v popisu akce? Hezký den.

Písně na přání

Dobrý den. Darujících může být více. Pokud jste 3 sourozenci, můžeme použít Vaše tři jména a připojit " s rodinami":) S úctou JH.

Klára

Dobrý den,
píseň v elektronické podobě..pod tím si představím CD?
Děkuji za odpověď

Písně na přání

Dobrý den. Píseň s darovacím certifikátem přijde zákazníkovi přes portál Úschovna.cz – na email, kde si vše zákazník stáhne do svého počítače. Píseň je ve formátu mp3. CD je součástí jiné služby. Tímto odpadá poštovné, náklady na výrobu CD a cena může potom být k zákazníkům přívětivější. Pokud zákazník potřebuje mít píseň na CD, je velice jednoduché mp3 vypálit. Nynější doba je ovšem spíše nakloněna formátu mp3, který se dá uložit kamkoli – do telefonu, přehrávače, flash disku atd. S úctou JH.

Monika Obrová

Dobrý den, jsou součástí dodávky i noty k písni?
Děkuji mockrát. Monika

Písně na přání

Dobrý den. Bohužel ne, nicméně mohu poskytnout akordové značky, které se u písní používají více, než notový zápis. Velice děkuji za pochopení. S úctou JH

EVA HUBÍKOVA

Dobrý den,dá se ojednat i pisen k promoci,děkuji za odpověd s pozdravem Hubíkova

Písně na přání

Dobrý den, jak jsem již psal, v této akci bohužel ne, jinak pochopitelně ano. S úctou JH

valentova Michaela

Dobrý den, da se objednat i píseň k promoci?
Děkuji za odpověď Valentova

Písně na přání

Dobrý den. V rámci slevové akce bohužel ne. Jinak pochopitelně ano. Velice děkuji za pochopení. S úctou JH

Alžběta Stejskalová

Je možné si objednat dva vouchery pro dvě osoby ? Děkuji za kladnou odpověď Alžběta

Písně na přání

Dobrý den. Každá píseň je primárně určena pro jednoho obdarovaného. Vyjma písně svatební a písně k výročí svatby. Ty jsou vždy pro oba obdarované. Tedy po zakoupení 2ks voucherů můžete objednat dvě písně. S úctou JH

Vladimír Danes

Je cena 299 nebo 2000 a 5000 jak je psáno uvnitř?

Písně na přání

Dobrý den. Sleva vychází z kategorie písně za 2000,–. S úctou JH.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru