Nabídku Dechberoucí jízda nadupaným sporťákem mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dechberoucí jízda nadupaným sporťákem dle výběru včetně paliva

4,1 / 5 Zážitkové jízdy (7 poboček) Staré Město  (mapa) 136 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Zina

Dobrý den, koupila jsem poukaz jako dárek na jízdu v Brně. Bohužel jsou jízdy po Brně pozastaveny a obdarovaný se nemůže dostavit ani do Kroměříže ani do Olomouce. Poukaz bude brzy propadat. Dají se vrátit peníze? Jak postupovat dále? Děkuji .

Zážitkové jízdy

Dobrý den,
lokalitu Brno stále jezdíme.

Klára

Dobrý den, jak a kde mám zvolit možnost řidič x spolujezdec? V nabídce jsou jen typy vozidel a délka jízdy..

Díky, Klára

Zážitkové jízdy

Dobrý den,
cena je stejná jak pro řidiče tak pro spolujezdce. Při rezervaci jen sdělíte jestli budete řídit nebo se necháte svézt.

Křetínská

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, když uvádíte platnost voucheru do 31.8. Musi dotycny jízdu absolvovat do tohoto data a nebo je mozne si do toho data zarezervovat jízdu a jet třeba až v půli září? Předem děkuji Křetínská

Zážitkové jízdy

Dobrý den,
pokud je platnost do 31.8. měl by být voucher do té doby využit jinak propadne.

Lenka

Dobrý den,
zajímalo by mě, jestli se bude v srpnu jezdit i v Brně.

Zážitkové jízdy

Dobrý den,
lokalitu Brno stále jezdíme. Je možné se tedy objednat.

Martina Morrisova

Pozor, V BRNE JSOU JIZDY ZRUSENE! Mam voucher platny do konce cervna, dnes jsem si chtela zamluvit jizdu v Brne a uz to neslo.

Zážitkové jízdy

Dobrý den,
lokalitu Brno stále jezdíme. Je možné se tedy objednat.

Lenka Kovaříková

Jěště jeden dotaz ,kdybychom měli zájem v lokalitě Staré Město šlo by to nebo v okolí Zlín jestli něco podobného nemáte díky Léna

Zážitkové jízdy

Dobrý den,
pro opravy na komunikaci byl Zlín zrušen jezdí se Olomouc ,Kroměříž

Lenka Kovaříková

Dobrý den , kam se jede ze Starého města děkuji Léna

Zážitkové jízdy

Dobrý den,
pro malý zájem se tato lokalita zatím nejezdí.

Monika Lengyelova

dobrý den, je možné jízda po liberci?

Zážitkové jízdy

Dobrý den,
ano jezdíme od OC Nisa na dálnici a zpět.

Přemek Fišer

Dobrý den, měl bvych zájem o tu jízdu nadupaným sportákem jsem z Opavy a chtěl jsem se zeptat jestli jde i jízda třeba v Ostravě? Děkuju moc Fišer

Zážitkové jízdy

Dobrý den,
jezdí se v lokalitách Brno, Kroměříž, Olomouc.

Romana Podrazilová

Dobrý den,
cena je už konečná se vším všudy? Nemusím doplácet např. za přistavení vozidla do Brna nebo za řízení auta (když zvolím variantu řidič, ne spolujezdec)?
Děkuji předem za odpověď,
 Romana

Zážitkové jízdy

Dobrý den,
cena je konečná.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru