Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Fotorámeček ZOOM.ME – zůstaňte ve spojení se svými blízkými

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jirka

Dobrý den. Jde do tohoto rámečku vložit sim karta s internetem a využít ho tam, kde není přístupná wifi síť? Díky za odpověď.

chytryramecek.cz

Dobrý den, Táto verze rámečku nemá možnost vložení SIM karty. Rámeček je možné připojit k internetu pomoci WIFI. S pozdravem Libor Poušek

Petr Antoch

Dobrý den, dá se propojit rámeček s telefonem kabelem na přenos fotek? Děkuji

chytryramecek.cz

Dobrý den, Bohužel toto nelze. Rámeček lze propojit kabelem s PC a přenést fotky takto. S pozdravem Libor Poušek

Petr Antoch

na telefoní číslo jsem volal několikrát a vždy se mi ozval jen automat,volal jsem i na podporu slevomatu a také na vás žádné jiné číslo neměli,žádal jsem vás i tady v dotazech o kontakt,ale žádný jste mi tu nenechali.Myslím,že jsem udělal vše pro to,abych vás něja kmohl kontaktovat.

Petr Antoch

Jelikož se mi do teď nikdo neozval a ani jste zde nezanechali kontakt na vás, odstupuji od smlouvy a rámeček vracím v řádné době. Očekávám vrácení peněz. Doufám že vše proběhne bez problémů. Antoch

chytryramecek.cz

Dobrý den, Je nutné podotknout , že jste nás ani jednou nekontaktoval a píšete pouze do diskuze na slevomatu. Náš technik se Vám ozval po 6 pracovních hodinách. Kontakt na nás, jak telefonicky tak mailový, je v popisu akce a je tam celou dobu. Přesto nevidím problém a rádi se Vám budeme i nadále věnovat a případ vyřešíme k Vaši spokojenosti. S pozdravem Libor Poušek

Petr Antoch

Můj email antoch.p@seznam.cz. Telefoni číslo :601315725. Můžete mi i zanechat kontakt na vás. Děkuji Antoch

chytryramecek.cz

Dobrý den , Technik Vás bude kontaktovat. S pozdravem Libor Poušek

Petr Antoch

Dobrý den, dnes jsem obdržel vás foto rámeček po macknuti na zadní kryt a vyklopeni panelu, nejde panel zaklapnout, respektive jde, ale nedrží, poradíte mi jak to provést, nebo mám rámeček vrátit do 14 dnů bez udání důvodu a objednat nový. Pokoušel jsem se vás telefonicky kontaktovat, ale nemáte žádný dostupný kontakt, kde by mi někdo zvedl telefon. Děkuji za odpověď

chytryramecek.cz

Dobrý den, Projeli jsme dnešní statistiku hovorů a není tam jediný nepřijatý. Napište nám mail a někdo z techniku se Vám obratem ozve a domluví se s Vámi na řešení. S pozdravem Libor Poušek

Veronika

Vcera vecer jsem udelala objednavku myslite, ze by šlo abych ho mela v patek doma. Platbu jsem udelala kartou

chytryramecek.cz

Dobrý den, Kurýr bude Váš rámeček v pátek doručovat. S pozdravem Libor Poušek

Brigita Zajíčková

Dobrý den, bude fungovat i s Ihonem? Aplikaci jsem našla, tak se jenom ujišťuju.

chytryramecek.cz

Dobrý den. Ano. Aplikace pro apple zařízeni funguje stejně jako android či windows phone. S pozdravem Libor Poušek

Veronika

Dá se použít i pouze jako digitální rámeček? Ze vyberu fotky a ty se budou opakovat?

chytryramecek.cz

Dobrý den, Rámeček má všechny funkce běžných foto rámečku s výhodou možnosti odeslání fotky na rámeček z mobilu. Na rámečku je možnost zvolit které fotky se budou zobrazovat a které ne. Na návod k použití se můžete podívat sem: http://www.chytryramecek.cz/files/manual_cs.pdf S pozdravem Libor Poušek.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru