Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kresli stále znova: 100 stíratelných zábavných karet s fixou od Svojtky + knížka

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Nikol Minaříková

Zdravim, mam podnet ke zlepseni. Neposilejte to pres Ceskou postu. A kdyz, tak proboha ne jako balik do ruky. Tato sluzba pro me znamena, ze musim tu svoji ruku jit ukazat na postu, aby mi ten balik dali. Opakovana zkusenost. Frajersky rozvezou oznameni do schranek a opakovane doruceni nestihnete kvuli datu ulozeni na poste. Takze k cene postovneho jeste zaplatim svym casem.

www.svojtka.cz

Dobrý den,
v nabídce přepravy je Česká pošta, ale i DPD, volba je tedy na zákazníkovi. S Českou poštou jsou někteří zákazníci stále spokojeni, proto ji i my máme v nabídce. Hezký den, Stříbrná – Svojtka

Nikol Minaříková

Eh dpd jsem v nabidce přehlédla, moje chyba, za kterou si holt zaplatim :(

Lenka Beranova

Dobry den, jaka je vekova skupina, pro ktere jsou knizky urceny?

www.svojtka.cz

Dobrý den Lenko, knížka Kudy Tudy je spíše pro menší děti – předškoláky, kdežto karty si užijí jak předškolní, tak děti až do cca 3. třídy základní školy. Snad jsem Vám pomohla, Bára, Svojtka&Co.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru