Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Ořechy a kukuřice ve slaném, sladkém, pálivém nebo natural provedení

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Pavlína Poláková

Dobrý den, zboží lze vyzvednout na adrese ul. SNP nebo jen U Tonasa?

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Pavlíno,
jen U Tonasa. Provozovnu v SNP již nemáme, přestěhovali jsme se.
Hezký den, Radka

Lukas

Dobrý den, prave jsem objednal zboží z vašeho velkoobchodu (už i zaplatil), ale místo zaslání poštou či vyzvednutí v zásilkovne jsem omylem zaskrtnul osobní odběr. Lze objednávku zrušit a udělat znovu i s doručením (Ev změnit způsob vyzvednutí a doplatit částku?). Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Lukáši, v tomto případě nás prosím kontaktujte na vip.podpora@slevomat.cz či na tel.:222 745 35­4 kde s Vámi problém vyřešíme do pár minut. Hezký den, David. :-)

Eva Svobodová

????????

Alena Semoradova

Dobrý den , kukuřice bambecue nejde objednat víc než 1 kus na osobu. Proč????? Děkuji Semoradová.

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleno, nevím, jak to vysvětlit, ale mě to lze objednat ve více kusech. Dokonce mi to nabízí až 10 kousků. Zkuste toto zboží vložit do košíku a upravte možnost v rolovací nabídce u počtu kusů. Snad to půjde :) Hezký den, Jana

Eva Svobodová

Dobrý den, mám dotaz ohledně složení výrobku a to hlavně ohledně použitého tuku. U pražené kukuřice je psáno rostlinný olej (ale ne jaký) a u arašídů ve wasabi složení nevidím vůbec… A tak bych ráda věděla zda neobsahují palmový olej? Děkuji.

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Evo,
ve výrobcích je obsah palmového oleje do 2 %.
Hezký den, Radka

Lenka Michalová

Dobrý den.

Lze přidat 2 balíčky lyofilizovaných jahod z Vaší souběžné kampaně přiložit do jednoho, již uhrazeného balíčku z této "ořechové " nabídky? /jde mi úsporu poštovného/

Děkuji za odpověď

 LM

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, zde na Slevomatu zboží do již uhrazených objednávek přidat nelze. Můžete se ale zkusit domluvit s partnerem, email: pohoda.velkoobchod@centrum.cz. Hezký den, Tereza.

Hanka Achsová

Ano, to chápu, ale dříve jsem objednávku mohla vyzvednout i na adrese druhé provozovny na Skřivánku, to už možné není a nebude?

Slevomat.cz

Dobrý den, Hanko, bohužel, na této adrese v tuto chvíli zboží vyzvedávat nelze. Hezký den, Tereza.

Hanka Achsová

Dobrý den, objednávku je možné vyzvednout jen na adrese v Neštěmicích?

Slevomat.cz

Dobrý den, Hanko, osobní odběr na provozovně je možný na adrese U Tonasa 564, Ústí nad Labem, nebo můžete zvolit jakoukoliv pobočku Zásilkovny a nebo i zvolit doručení Českou poštou. Níže Vám vkládám odkaz, kde se můžete kouknout na pobočky Zásilkovny. Hezký den Jana

 https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Jana Ševčíková

Dobrý den, všichni si chválí rychlost dodání. Já objednala 27.ledna 2018 s dodáním přes Zásilkovnu a pořád vidím jen že se objednávka vyřizuje. Jinak zaplaceno bylo ihned kartou. Tak kde se stala chyba? ☹️

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, bohužel nevím, co přesně se stalo, je ale možné, že partner muset zboží rychle naskladnit. Každopádně předpokládané doručení Vašeho zboží je 12. 2. a to už je za chvíli! :-) Hezký den, Tereza.

Markéta Oulická

Dobry den,chtela jsem objednat I paraorechy,ale nemsla jsem je v nabidce.A druhy dotaz,proz kdyz jsem dala na vyber zasilkovna,proc se nacita poplatek 59 a pak I 49kc?Byla to objednavka za 890kc to mi pripada dost?dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Markéto, para ořechy v nabídce momentálně bohužel nejsou. Při zadání odběru na zásilkovně se načítá jen částka 59 kč. Takže 59+součet položek ve Vašem nákupním košíku.

Lenka

Dobrý den…arašídy nejsou ořechy. ..

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, jistě, arašídy jsou luštěniny, nehádáme se :)

Šárka Šiblová

Dobrý den, mám zájem o para ořechy ale nejsou v nabídce a nejdou mi vložit do košíku. Mám zájem o více věcí z tohoto obchodu. Děkuji za pomoc Šárka.

Slevomat.cz

Dobrý den, Šárko, momentálně samotné para ořechy v nabídce nemáme, ale prohlídla jsem nabídky tohoto poskytovatele a našla pár alternativ. Para ořechy jsem našla v mléčné čokoládě, hořké a v karobu. Odkaz na tyto akce Vám vkládám níže :) Dobrá zpráva je ta, že můžete vybírat z několika nabídek od tohoto poskytovatele a pokud vše vložíte do jednoho košíku (objednávky), tak budete platit pouze jedno poštovné. Hezký den Jana

https://www.slevomat.cz/akce/1236574-ovoce-orechy-a-mandle-v-mlecne-cokolade-pohoda

https://www.slevomat.cz/akce/1238050-ovoce-a-orisky-v-horke-cokolade-mlsani-je-radost#3388292

 https://www.slevomat.cz/akce/1236792-orechy-a-ovoce-v-karobu-zdrava-cokolada#3382134

Danca Rosenbaumová

Dobry den,lze prosim Vas platit i Benefity?Nerada bych sem zbytecne posilala penize,kdyby to neslo.Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Dančo, bohužel tato kategorie nelze zaplatit žádným z námi nabízených BENEFITŮ. Veškeré BENEFITY, které nabízíme se můžete mrknout zde https://www.slevomat.cz/cafeteria. Hezký den, David. :-)

Alena Semoradova

Dobrý den,proč si nemohu objednat kukuřici bambecue, více kusů ,????

Děkuji Alena.

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleno, na osobu je možné zakoupit pouze 10 kusů. Hezký den :-)

kasparoza

rad bych si k vašim akcím přiobjednal i stále zboží z vašeho obchodu, je to možné za jedno poštovné?

děkuji za odpověď

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den,
není to možné, platba jde přes Slevomat. Pokud máte zájem o jiné zboží, než nabízíme přes Slevomat, napište nebo zavolejte.
Vyjdeme Vám vstříc.
Hezký den, Radka

Vendula Fišerová

Dobrý den,
ted jsem si chtěla objednat zboží a doba doručení je 27.12.2017 …takže do Vánoc není šance?
 Děkuji

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Vendulo,
já myslím, že když to dnes objednáte a napíšete mail, ve kterém se připomenete, do Vánoc to stihneme.
Hezký den, Radka

Gabriela

Dobrý den,mě to ale nepustí,více jak 3 balení a píše mi,že je to omezené????

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Gabrielo
měli by Vás to pustit na neomezené množství. Pokud Vám to nejde, kontaktujte nás, vyřešíme to.
Hezký den, Radka

Gabriela

Dobry den ,prosim lze objednat vice baleni kesu ?dekuji

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Gabrielo,
můžete objednat kešu kolik chcete. 😊
Hezký den, Radka

Alča Jedounková

Dobrý den,
ráda bych vytvořila objednávku z Vaší nabídky, ale líbí se mi produkty z několika Vašich akcí. Je možné nějak sloučit objednávky abych zaplatila jedno poštovné nebo když si objednám ze 3 akcí zaplatím 3× poštovné?
Předem děkuji za odpověď :)

Slevomat.cz

Dobrý den, Alčo, kliknete na Koupit, tím dáte zboží do košíku. Poté klikněte na šipku zpět v prohlížeči nebo vyhledejte další nabídku a kliknutí na Koupit přidáte zboží do stejného košíku. Až budete mít vše, co chcete, kliknete na košík a přejdete k objednávce. Krásný den :-)

Vendula

Dobrý den,

chci se zeptat, jaká je gramáž u neloupaných mandlí co tu máte za 177 Kč?

Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den Vendy,
gramáž neloupaných mandlí za 177 Kč je 500 g. Hezký den :)

Veronika Bambousová

Dobrý den, mám objednávku za 2700Kč, musím opravdu platit poštovné? Děkuju, VB

Johanka Víchová

Dobrý den, budete mít v nejbližší době v nabídce i para ořechy? Děkuji

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Johanko,
para ořechy zatím v nabídce nebudou.
Hezký den, Radka

Helena Sekaninová

Kukuřice solená s příchutí barbecue 500 g 49 Kč
Tuto variantu si již nemůžete přidat do košíku, protože počet kusů na zákazníka je omezen 49 Kč
dle Pohody není důvod nedistribuovat – nelze u vás objednat.

Hana Remutová

Dobrý den máte ještě Para ořechy?

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Hano,
para ořechy momentálně nejsou v nabídce.
Hezký večer, Radka

Veronika Mrázková

Dobrý den, jak dlouho bude prosím nabídka vystavena? Předem děkuji za odpověď. Mrázková

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Veroniko,
do 15.1.18
Hezký den, Radka

Adéla

Dobrý den, ráda bych se zeptala na uvedené mandle. Na stránkách pohodausti.cz je uvedena cena mandlí natural 500g za 199,– a uvedené slevě/nabídce na Slevomatu by tak měla gramáž mandlí odpovídat 1000g, jak to tedy je prosím? Děkuji moc

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Adélo,
omlouváme se, na našich stránkách byla cena mandlí uvedena špatně.
Hezký den, Radka

Petra

Dobrý den,
omlouvám se, ale jak si mám objednat zboží, když stránky společnosti mají prošlý certifikát a stránky jsou nedostupné.

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Petro,
klikněte si na odkaz
http://www.pohodausti.cz
Hezký den, Radka

Jan Papala

Rád jsem od vaší firmy nakupoval vlašské ořechy loupané natural a mandle loupané natural.
Je to tak zlé, že nemáte v nabídce ?
Děkuji za zprávu,

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den,
v nabídce jsou vlašské ořechy loupané mandle neloupané.
Hezký den, Radka

Tera Peterko

Dobrý den, neuvažuje o prodeji uzených mandlí? Je to lahůdka do salátů........

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den,
zatím neuvažujeme.
Hezký den,Radka

Hana Kohoutová

Dobrý den, ráda bych se zeptala,jaké množství mandlí nabízíte , proč není uvedeno jako u ostatního, Vámi nabízeného sortimentu? Já kupuji 1 kg za 252,–Kč a 500 gr za 149,–Kč. Předpokládám tedy, že Vaše mandle jsou v balení po 500 gr, je to tak ?

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Hano,
mandle jsou v balení po 500 g, je to uvedeno v nabidce.
Hezký den, Radka

Jitka Mizerovská

Dobrý den, ve fotkách máte i para ořechy, ale bohužel je nevidím v nabídce a měla bych o ne zájem.

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Jitko,
bohužel Vás musím zklamat. Úroda para ořechů je velmi malá, proto cena rapidně stoupla. Prozatím je prodej na Slevomatu pozastaven.
Hezký den, Radka

Michaela Stoklasová

dobrý den,proč nemůžu použít všechny své kredity,děkuji Stoklasová

Slevomat.cz

Dobrý den, část kreditů lze použít pouze na nákupy v kategorii jídlo a pití (tedy restaurace, kavárny, zmrzlina, atd…). Ořechy jsou bohužel z kategorie Zboží. Přeji hezký den, Tereza, Slevomat.

Jan Houdek

Dobrý den,
bylo by možné, aby zboží, které jsem si objednal dnes (4. 6.), přišlo do pátku (9. 6.)?

Děkuji.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru