Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kilo marinovaných BBQ křídel s hranolky a hodinová hra bowlingu

4,0 / 5 Areál Ferdinand Ostrava - Krásné Pole  (mapa) 66 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jana

Dobrý den, mám stejný problém jako paní Libuše. Nelze se dovolat a objednat si termín. Volám už 4 den. Telefon sice zvoní, ale nikdo ho nezvedne!Také mám voucher z dřívější akce a nevím, co mám dělat :-(

Areál Ferdinand

Dobrý den paní Libuše. Rozumíme situaci. Ale máme prodaných cca 1300 voucherů na 3 různé slevové akce ba portálu Slevomat a další běží na jiném portálu. Již zbývá 360 neuplatněných voucherů, což znamená ,že se před vámi dovolalo 1000 osob. Restaurace je otevřena od 11 hod,ale je výdej menu. Ideální čas je v rozmezí 14 hod. Až 17 hod. Můžete napsat i touto cestou vámi požadovaný termín a typ voucheru o jakýse jedná. Budeme reagovat

Libuše Jareš

Dobrý den
Je možné se k Vám vůbec nějak dovolat? Mám koupený voucher z dřívější akce a stále mi nikdo nezvedá mobil. Volám na číslo uvedené na voucheru, také na stránkách www. Píšu zprávu i na Fb. At volám v jakkoukoliv dobu mobil zvoní, ale nikdo ho nezvedá, volám už nějakou dobu a stále nic. Díky za reakci aspon zde.

Emka

Dobrý den, můžeme zakoupit 2 vouchery, dostat 2 porce jídla a hrát bowling vkuse 2 hodiny?

Areál Ferdinand

Dobrý den , pokud rozumíme dotazu správně, ano můžete. T.j. zakoupíte-li si 0,800 kg marinovaných žeber 2× .. – dostanete 2× 800g žeber a k tomu máte 2× hodinu bowlingu, kterou můžete využít v souvislosti na rezervacích buď současně na obou drahách jednu hodinu hry či na jedné dráze dvě hodiny hry. S pozdravem Areál Ferdinand

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru