Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

3D microblading nebo-li vláskování obočí

4,7 / 5 Viasofia Make-up studio Praha - Nové Město  (mapa) 82 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jana

Prosím o cenu doplnění – korekce, kolik se pohybuje. Jestli 300, 400 nebo 500 Kč. Děkuji

Viasofia Make-up studio

Dobrý den!
Používám stejně materiálu,tak korrekce bude kolem 1500 Kč

Zuzana Hlavová

Dobrý den,
když si zakoupím voucher máte volný termín 27.7.?
děkuji
 Zuzana

Viasofia Make-up studio

Dobry den!
Bohužel zatím volno od 31.07..)

Zuzana Špičáková

Dobrý den,
můžu se u Vás objednat hned po zakoupeni vouchru nebo až po přijetí vlatby na Váš účet. Mám špatně tetované obočí a koupila jsem si vláskování. Dá se to napravit?

Viasofia Make-up studio

Dobrý den!
Lepší po tetování koupit a udělat pudrovou metodu!
S pozdravem ,Sofia

Jitka

Přeji krásný den. Prosím, kdy máte nejbližší volný termín na pudrovou metodu obočí? Nejsem z Prahy. Musím si to zařídit i v práci. Děkuji Jitka.

Viasofia Make-up studio

Dobry den)
Prosím napište nebo zavolejte mě na mobil,který mate v nabídce,a domluvíme se s Vamy!Hezky den!🌟

Andrea

Dobrý den, byla jsem u Vás na vláskování před 5 dny. Hodně jsem krvácela. Nicméně přístup profesionální a milý, čisté a krásné prostředí. Stroupky už se mi na některých místech odlupují a přijde mi že pigment na těchto místech je takový šedivý. Moc se mi zatím nelíbí. Je to finální barva nebo se barva ještě změní? Děkuji, Andrea

Viasofia Make-up studio

Dobrý den, myslím si, ze jsem s Vámi dneska už mluvila a chci ještě jednou zopakovat, ze když v moment procedury hodně krve, nemůžu 100% říct, jak tam zůstane barva a respektive jaký bude odstín, proto mám velkou prosbu k Vám a budoucím klientům nepotká spokojil minimálně za 2 dny do procedury, nepit kávu v den procedury a nechodím na vlaskovani za týden a v průběhu týdne menstruaci a takže při příjemu léku proti husté krvi. Děkuji

Andrea

Dobrý den, děláte permanentní make up i oční linky ? Je velký rozdíl mezi tímto microbladingem a pudrovým tetováním obočí ? Je vždy nutná korekce nebo se to někdy povede napoprvé ?

Viasofia Make-up studio

Dobrý den!
Bohužel ne dělám oční linky..Já jsem líčim už 8 let,a nelíbí se mi když někdo ma té linky tetování .Neny to vypadá přirozené a jemně
Pudrova metoda je nejvíce výraznější ,vlaskova vypadá přímo jak vaše vlasy na obočí .
Korekce obyčejný potřebuje každý,přes měsíc .

marie

Dobrý den,
v obočí mám jizvu tak 2 cm a neroste mi tam žádná obočí. Byla by pro mě tato metoda vhodná? Chtěla bych toto prázdné místo „vyplnit“…

Viasofia Make-up studio

Dobrý den!
Můžete prosím odeslat mě fotku?
A předpokládám že v klidně to uděláme!)
Už jsem to dělala hodně.
Hezky den)

Jana

Dobrý den, je potřeba něčemu se vyhnout před aplikací?
A po aplikaci jak dlouho se vyhybat sluníčku?
 děkuji

Viasofia Make-up studio

Dobrý den!
Od rána v ten den,ne musíte pít cavy,červené víno .A po aplikaci 7 dni bez sluníčku)
Hezky den!

Šárka

Dobrý den, mám obočí udělané metodou vlaskování něco přes rok. Tehdy mi špatně chytlo na některých místech takže korekce byla nutná. Ale přijde mi že se mi změnila jeho barva. Možná na to nejsem vhodný typ. Každopádně jde oživit barvu,doplnit a celkově upravit? Když koupím voucher tak v té ceně? Stihnete mi to případně upravit do toho termínu? Děkuju

Ilona Loučková

Dobrý den, cena je včetně korekce nebo bez? Děkuji. Hezký večer :)

Viasofia Make-up studio

Dobrý den!)Bohužel korekce obočí není zapojena do základní ceny na obočí, ale o tom si můžeme s Vámi domluvit ve studii)
Těšíme se na Vaše návštěvu !

Eva Golecka

Dobrý den,mám pernamentni makeup oboci (je to celkem neprirozene)Da se to Vasi metodou opravit?

Viasofia Make-up studio

Dobrý den!
Určitě opravím to,ale na to budete potřebovat udělat pudrovou metodu)

Irena

Dobry den, chtela bych se zeptat jak dlouho trva „rekonvalescence“, je to pote hodne opuchle? A je mozne docilit takoveho vysledku, ze na prvni pohled neni poznat ze jde o neprave oboci?(potrebuji dotetovat prazdna mista, ktera diky vehementnimu trhani v mladi uz nedorostla)

Viasofia Make-up studio

Opuchle jsou jenom několik hodin,příští den už nic nejde vidět. Vlaskovou technikou můžeme dosáhnout maximálně přirozený vzhled obočí!Tak těším se na Vaše návštěvu)

Z poradek

Dobrý den, zaujala mne vaše nabídka, tuto metodu neznám, chci se zeptat jestli je tato metoda na způsob tetování, nemám s tím zkušenost, ptám se z důvodu bolesti, kterou hůře snáším, raději se na to ptám předem, děkuji

Viasofia Make-up studio

Dobrý den!Dělám anestézie na 40 minut a nebolí to tak jako tátu v žádném případě a je to tím, ze při tátu jihla jde na 3 mm do kůže dovnitř a při mikroblaidingu jenom na 0,3 mm.
Tak těším se na vaše návštěvu!)

Dara

Dobrý den, a co když se mi výsledek nebude líbit?

Viasofia Make-up studio

Dobrý den!
Myslím že bude!))Ale můžeme vždycky opravit jestli to potřebujete.neny problém!S pozdravem

marketa ric

Doufam ze se toto dostane vsem zenam,ktere chteji byt krasne. Byla jsem v salonu poprve, zazila jsem nejprofesionalnejsi pristup jaky muze byt. Uz samotna komunikace s pani je na 1*. Uvidime az se ,,vyloupnu,, jaky budu motylek :-)

Viasofia Make-up studio

Jsem moc rada, ze se Vám to líbilo! :-) Budu se na Vás tešit znova! :-)

Monika

Dobrý den,

jak dlouho takto upravené obočí vydrží? Chci to pro maminku, které je přes 60, má šedivé krátké vlasy a světlounké obočí, tak jestli je to vůbec vhodné i pro světlé typy.

Děkuji.

Viasofia Make-up studio

Dobrý den,
Určitě můžeme najít barvu pro Vaši maminku!A Vydří to kolem 2 roky.
Hezky den!)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru