Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Ať stojí prázdniny za to: Zážitková návštěva zámku Radíč pro 2 dospělé a 2 děti

4,1 / 5 GIGX a.s. Sedlčany  (mapa) 99 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Michaela Studýnková

Dobry de chtela jsem se zeptat jsme peti clena rodina mohly bysme jit se kvam podivat šeci cela rodina dekuji za odpoved Studýnkova

Chateau Radíč

Dobrý den,
přijeďte všichni. U vstupu doplatíte pouze za jedno dítě. Mějte se báječně.

Zuzana

Dobrý den, můžu tento voucher 2+2 zakoupit i pro rodinu jen s jedním dítětem, čili 2+1? Aby nebyl u vstupu problém?děkuji

Chateau Radíč

Krasny den, prijedte klidne ve trech, i tak to bude uzasna zabava pro vsechny. Moc se na Vas tesime.

Hana Vrbová

Dobrý den,
ráda bych k Vám zajela s vnoučaty. Budu jich mít dva což jew počet na voucher, ale možná I čtyři. Jak mám zaplatit dvě děti navíc, aby mohly take využít všechny nabídky. V ceníku to jako celek není......
Děkuji Hanka

Chateau Radíč

Dobrý den, můžete přijet se všemi dětmi, dvě děti budete mít v ceně voucheru a za zbylé dvě zaplatíte 2× 195 Kč na místě. Věřím, že si výlet užijete všichni :)

Martina Kombercová

Mám 9 a 13 letou,mohu zakoupit voucher a připadně doplatit?

Chateau Radíč

Dobrý den,
voucher můžete zakoupit a při jeho uplatnění, prosím poukažte na tuto skutečnost personálu zámku. Těšíme se na Vás. Zámek Radíč.

Kombercová Martina

Dobrý večer,voucher je pro děti do 12 let,mám 13 letou dceru a 9 letou !Lze doplatit?

Lucka

Dobrý den, na jak dlouho je prosím celkový program? A je k dispozici nějaká fotograf na focení dětí v těch šatičkách? Nebo je tam na to prostror? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den,
Hledání podkladu trvá 35 minut. Místnosti Budoár pro princezny a Dětská zbrojnice jsou otevřeny vždy na půl hodiny po prohlídce. Zbylý program probíhá v zahradách zámku, kolik času tam strávíte je na Vás. Děti při zkoušení šatů a brnění si mohou rodiče nafotit sami. Fotograf tam přítomen není.
přeji krásný den,
 Domča

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru