Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Online kurzy angličtiny s mezinárodním certifikátem

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Iveta

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je součástí kurzu i praktické mluvení s lektorem… tak jak je ve videoukázce.

Petra

Dobrý den,
lze k vašemu kurzu přistupovat i ze zařízení s Androidem?
Děkuji.

Veronika

Dobrý den,
jaký je rozdíl v délce studia přístupu ke kurzu a zdokonalení? Nechápu rozdíly. Vypadá to na jeden kurz…
Co FJ bude taky v akci?

Fresh Ideas

Dear Veronika, Customer choose duration of the course but every 6 month is equal to 1 level.
Meaning if customer bought 12 m option(12 months of unlimited access) he will be allowed to choose any 2 levels and if customer bought 36 m option than he might complete all 6 available levels. The levels of difficulty are A1, A2, B1,B1+,B2,B2+. Usually 1 level takes 120 hrs. for average students to complete all materials, meaning theory, videos, practice etc.

Edita

Dobry den Prave jsem si zakoupila Vas kurz anglictiny. Poslala jsem Vam muj voucher pres email. Jak dlouho bude trvat aktivace tohoto kurzu? Rada bych zacala pracovcat co nejdrive. Dekuji

Fresh Ideas

Dear Edita, For more information please contact: service.cz@blc4u.com . Please add your coupon as an attachment.

Klára

Dobrý večer,

chtěla bych se jen zeptat, na Vámi nabízený online kurz obecné angličtiny. Hledám již dlouhou dobu kurz, který by mě naučil časy v angličtině. Se slovní zásobou nemám problém, dělá mi problém vytvořit větu. Zajímalo by mě, zda tento kurz je určen pro mě.

Děkuji za odpověď.

Fresh Ideas

Dear Klara, This course consists of 6 sections (grammar, use of English, reading, listening, speaking, writing) and all of them are available in Czech, so this course will help you to improve all of your English skills.

Kristýna Havlová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda musím při dělání certifikátu nekam odjet nebo se taky dělá z domova?

Fresh Ideas

Dear Kristýna,
We have our internal exam which is online. You'll receive our internal certificate after passing this exam on your email.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru