Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Pamlsek pro malé i velké: 6× křupavá tyčinka Nutella Ferrero B-ready s náplní

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Šárka Urbánková

Obsahuje palmovy olej ?

Vsevyhodne.cz

Na popisku jsme nic takového nenašli, nicméně, obecně Nutella obsahuje palmový tuk – viz vyjádření od společnosti Ferrero:
„Palmový olej, který Ferrero používá, je bezpečný, protože pochází z čerstvě vymačkaných plodů a je zpracováván při omezené teplotě

Zdroj: http://ekonomika.idnes.cz/italske-obchody-bojkotuji-nutellu-dti-/eko-zahranicni.aspx?c=A170112_170235_eko-zahranicni_fih

sara

Tyto tycinky nejsou v cesku k prodeji ????? Uprime nic moc je to jen tvrda oplatka naplnena nutelou krupky v ni jsou prilis tvrde lepsi by byly kousky orisku ..

Vsevyhodne.cz

Jedná se o novinku na trhu, Nutella tento výrobek začíná prodávat zatím v okolních zemích, co se týká chutě – samozřejmě každý si musí udělat názor sám – tento výrobek jsme před uvedením testovali a nechali vyzkoušet děti ze základní školy a reakce byly velmi pozitivní, proto jsme se rozhodli tento výrobek uvest na český trh

Lenka Kubištová

Dobrý den, mám akorát problém s poštovným, protože takto ho musím zaplatit 2×. Slevomat jsem už zakoupila a zaplatila 2× voucher i s poštovným a teď u objednávky u Vás musím vybrat také poštovné. Chtěla jsem platit kartou, ale to asi nepůjde. Jedině, že bych zaškrtla placení převodem a zaplatila o to poštovné méně. Jak to mám tedy udělat?
 Děkuji

Vsevyhodne.cz

Dobrý den,
ano, zaplatte prosím převodem, zvolte jako možnost osobní odběr ve Velké Bystřici – tím se nebude učtovat poštovné – pouze prosím pozor, na Zásilkovnu je možné poslat pouze balíčky o maximální hmotnosti 5kg – nevím, kolik plánujete objednat v e-shopu, Nutella tyčinky jsou lehké, takže tam problém není

Lenka Kubištová

Dobrý den, bylo by možné, že bych si ještě něco objednala na Vašem e-shopu a poslali byste mi to najednou?
 Děkuji

Vsevyhodne.cz

Dobrý den,

ano, v našem e-shopu si udělejte normální objednávku a do poznámky pak připište"prosím spojit se Slevomatem"
Spozdravem
Team VšeVýhodně

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru