Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

V přízni řeckých bohů: slunečná dovolená pod Olympem vč. autobusové dopravy

4,3 / 5 CK Ko-Tour Řecko (mapa) 14 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Lucinka Stupková

Dobrý den, mám dotaz – v kolik odjíždí autobus z Ostravy?
Děkuji.
Pěkný den.

CK Ko-Tour

Dobrý den,
svoz z Ostravy je podmíněn min. 6 osobami. Zatím v žádném volném termínu tento min. počet osob není.
Odjezd z Brna je v cca 08,45 hod.

Pěkný den

Lenka Linhartová

Dobrý den,
chci se zeptat, jestli jsou ještě volná místa v termínu od 7. – 19.8. Celkovou cenu za dva dospělé a dítě 10 let jsem spočítala 18 470,– je to tak?
Děkuji, s pozdravem
Lenka Linhartová

CK Ko-Tour

Dobrý den,
v termínu od 7. 8. – 19. 8. 2017 máme ještě volno. Cena 18.470,–Kč je při ubytování 2 dospělých osob + dítě na přistýlce v penzionu Anděla – přízemí.
Cena obsahuje: dopravu busem, ubytování, delegát v místě pobytu, výlet na Lifidru

Pěkný den

Markéta Kochanová

Dobrý den,

chci se zeptat, zdali jsou ještě dvě místa na první turnus volná.

Dále by mne zajímalo, jestli v rámci tohoto pobytu budou realizovány výlety po okolí.

CK Ko-Tour

Dobrý den,
pokud myslíte termín 10. 7. – 20. 7. 2017, tak volná místa ještě jsou. V rámci tohoto pobytu budou určitě realizovány výlety.

Pěkný den

Miroslava

zajímalo by mne jak daleko je k moři a dále trasa a délka cesty do Řecka . Děkuji

CK Ko-Tour

Dobrý den,
penziony jsou cca 7 – 10 min. chůze od pláže. Z Brna trvá cesta do Leptokarie cca 24 hodin. Jede se na Slovensko, Maďarsko, Srbsko, Makedonii.

Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru