Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Hurá do pravěku: Rodinné vstupné do Muzea Karla Zemana, hra v expozici a DVD

4,5 / 5 Muzeum Karla Zemana Praha - Malá Strana  (mapa) 145 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Šárka

Dobrý den, musím říci, že akce ve Vašem museum je velké zklamání. Určitě není vhodné pro děti od 4 let, to jsem si dnes ověřila (mám děti 3 a 5 let). Prohlídka trvá cca 15 minut a navíc nedáváte ani avizované DVD a ani trilobity pro děti. Proč tady píšete v nabídce něco co není pravda? Dnes jsme u Vás byli a kromě voucheru jsem kupovala ještě jeden lístek pro důchodce.

Muzeum Karla Zemana

Dobrý den, Šárko. Dobrý den, Viktorie. Moc nás mrzí, že jste si návštěvu našeho muzea neužila tak, jak jste si to představovala. Snažíme se kvalitně představit režisérovo dílo a jedinečnost jeho filmových triků a zároveň být hravý prostor, jak nejlépe umíme. Moc se omlouváme, pokud jste nedostali DVD Cesta do pravěku ani hru s hledáním trilobitů. Zřejmě Vás obsluhoval kolega, který ještě nebyl plně zaučen a udělal chybičku. Prosím o informaci, jakým předčíslím číslo Vašeho voucheru začínalo a kdy přesně jste muzeum navštívila. DVD i trilobity Vám ráda zašlu poštou, prosím kontaktujte mě na lenka.lukackova@muzeumkarlazemana.cz
Děkuji za pochopení a přeji hezký den. Lenka Lukáčková, manažerka Muzea Karla Zemana

Táňa

Dobrý den, je možné tuto vstupenku použít pro 1 dospělého a 4 děti? Děkuji

Muzeum Karla Zemana

Dobrý den, Táňo. Jak je uvedeno v popisu akce, rodinná vstupenka se vztahuje na dva dospělé a až tři děti do 18 let. Můžete tuto vstupenku použít na 1 dospělého a 3 děti a čtvrté dítě doplatit na místě (cena 100 Kč jako další dítě k rodině). Těšíme se na Vaší návštěvu a přeji hezký den. Lenka Lukáčková, manažerka Muzea Karla Zemana

Adam Krykorka

dobry den, chapu to prosím dobře, že prochazím muzeem a hraju hru, Děkuji za odpoved Krykorkova

Muzeum Karla Zemana

Dobrý den, paní Krykorková, hra Cesta do pravěku se hraje v části expozice věnované tomuto filmu. Těšíme se na Vaší návštěvu. Lenka Lukáčková, manažerka Muzea Karla Zemana.

dalibor reindl

Dobrý den,děti se berou do kolika let?

Muzeum Karla Zemana

Dobrý den, pane Reindle, rodinná vstupenka se vztahuje na dva dospělé a až tři děti do 18 let. Těšíme se na Vaší návštěvu. Lenka Lukáčková, manažerka Muzea Karla Zemana

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru