Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Přepuštěné máslo ghí od českého výrobce: natural nebo v příchutích

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Petra

Dobrý den, jak mám zadat objednávku pokud chci objednat 2kusy ?

České ghíčko

Mělo by jít označit počet kusů…

Lenka

Dobrý den, z čeho tedy to „máslo“ je? Píšete o kravach, ale zároveň ujistujete ze je vhodné i pro alergiky? Rada bych vyzkoušela pro dceru to obyčejné a tu a la nutelu dcera je silný potravinový alergik, ABKM, vejce,sója, sojovy lecitin ..intolerance na laktozu …opravdu muže?

České ghíčko

Dobrý den. Ghí je z kravského másla, ale je zbaveno vody a mléčné bílkoviny. Může jej tedy i vaše alergická dcera. Ghítela obsahuje arašídy, kakao, ghí a med, pokud toto dcera toleruje, může i Ghítelu.

PETRA

Dobrý den,
můžu se spolehnout, že vaše ghí je bez bílkoviny kravského mléka?

České ghíčko

Ano, můžete. Máme z laboratoře potvrzené. Na našem webu najdete i výsledky z laboratoře.

Markéta

Dobrý den, příští týden pojedeme v sobotu dopoledne přes Vysoké Mýto a rádi bychom si vyzvedli objednávku, bylo by to možné?

České ghíčko

Dobrý den, ano, snad ano, poprosím paní Flídrovou a předala by vám balíček. Kontakt na ni je 733543057, zavolejte jí a domluvíte se;)

Marie Rysova

Dobry den,
chtela jsem se zeptat do kdy plati tato nabídka jsem mimo CR a chtela bych zakoupit minimálně 3 baleni po 720ml, tak aby me to neuniklo 😊🙌
Dekuji za odpověď.
S pozdravem
 Rysova

České ghíčko

Dobrý den paní Rysová, do pátku…nebo si objednejte a poslat můžeme později;)

Jana Huková

Dobrý den, jaký je rozdíl mezi bio ghí a klasickým ghí? :-) A doba trvanlivosti u těch největších balení? Děkuji

České ghíčko

Rozdíl je ve výchozím materiále, bio ghí je z bio másla, to pochází z mléka id krav chovaných v ekologickém režimu. Nedostávají preventivně antibiotika, hormony, jsou krmeny trávou… Mléko i maso těchto krav prokazatelně obsahuje větší množství minerálů, vitamínů, kyseliny CLA. Trvanlivost všech balení je 8 měsíců a všechny jdou na trh čerstvá, na sklad nestíháme vyrábět😱😉

Ilona

dobrý den, chtěla bych si objednat máslo ghí. prosím zda by jste mohli za mě objednávku udělat. na jaké telefonní číslo mám zavolat?

České ghíčko

Ilono, to za vás nemůžeme udělat, jestli potřebujete pomoct, oslovte, prosím, zákaznickou linku na Slevomatu. Děkuji

Lucie Bauerová

Dobry den, mohu objednat vice produktu za jedno postovne? Jak mam pripadne postupovat? Dekuji, Lucka

České ghíčko

Samozřejmě, do košíku vložte všechno, co chcete a bude se vám počítat jedno poštovné😉

Lucie

Do kdy prosím platí tato akce, děkuji.

České ghíčko

je to v plánu na 10 dní

České ghíčko

Dobrý den Ilono, to za vás nemůžeme udělat, to musíte sama:(
Tak změna Lucie, akce končí v pátek 23.6…

Pavla Pospíšilová

Dobrý den, nezkazí se máslo v těchto vedrech, když si ho nechám doručit do zásilkovny?

České ghíčko

Ne, nemusíte se bát! Jeho domovina je v Asii v zemích, kde je vedro pořád a nikdy se nechladilo😉 Co ghí memá rádo je přímé slunce, takže skladování např. na parapetu…a to mu při přepravě nehrozí😉

Veronika

Dobrý den, také bych uvítala to litrové balení. Snad se to příště povede :-)

České ghíčko

Já vám naprosto rozumím a hodně mě to štve, ale nešlo to:(

Marcela

Dobrý den, minule v nabídce nebylo velké balení Ghí ( 1000ml. ) a slibovali jste, že bude příště, ale opět zde není :-(
Jinak Vaše Ghí je výborné!

České ghíčko

Já jsem to čekala, že se budete zlobit:( Nedohodli jsme se na ceně:( odpusťte nám to, prosíííím…

Marie Matt

Ráda bych si objednala různé druhy másla ghí, ale nejde mi přidat v nabídce a přepisuje se mi to.
 M.Matt

Slevomat.cz

Dobrý den, Marie. To jsou tedy záhady. Zkuste změnit prohlížeče, restartovat PC nebo vymazat cookies. Pokud by to nešlo, asi nejlepší by bylo, kdybyste zavolala a mohli bychom udělat objednávku za Vás. Já jsem teď vše zkoušela a funguje to. Asi bude problém u vás v prohlížeči :-( Děkuji. Mirka

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru