Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Permanentka na 15 nebo 30 hubnoucích procedur

4,7 / 5 Studio Diana - Centrum zdraví a výživy Brno  (mapa) 11 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Simona

Dobrý den, chci se zeptat jak často se chodi na procedury a zda se muze jít na vsechny v jeden den. Dekuji

Studio Diana - Centrum zdraví a výživy

Dobrý de,
na všechny procedury se může jít v jeden den a dá se chodit i 2× týdně.
Budeme se těšit.
 Diana

Husáková Kateřina

Dobrý den. Mám takový dotaz. Snažím se o redukci váhy cca tak o 10 kg. Mám nastavený jídelníček a snažím se i o pohyb. Chci se spíše zeptat, do jaké míry nebo jakou procentuální úspěšnost ošetření těmito metodami je je možné očekávat. Děkuji ☺

Studio Diana - Centrum zdraví a výživy

Dobrý den, pokud máte nastavený jídelníček a je tam ten pohyb je to super kombinace s našimi prcodurami. Lymfodrenáž rozproudí lymfatický systém – detox, lodˇ startuje mitochondriální štěpení tuků a laser bourá tuky v dané oblasti. Percentuálně to lze těžko vyjádřit, každá je úplně jiný. I proto tam dáváme více procedur. Je to daleko větší pravděpodobnost velké spokojenosti.
Budeme se těšit.
 Diana

Radana

Dobrý den,mám 2 dotazy, dokáže 15 návštěv zcela vyhladit celulitidu? A hubnoucí procedura je zaměřena na veškeré problémové partie, nebo si každou návštěvu vyberu kterou partii chci právě ošetřit? Předem děkuji za odpověď

Studio Diana - Centrum zdraví a výživy

Dobrý den, lymfa a loď jsou zaměřeny na celé tělo a u laseru je dobré vybrat si partii, kterou budeme 5× opakovat. A co se týká dotazu na celulitidu, to je téměř nezodpověditelné. Nikdo na světě vám nedokáže říct, za jak dlouho a čím vám zlepší stav celulitidy. Jsem lymfoterapeut mnoho let. Každý člověk je jiný a jinak reaguje. Je to cesta, jak s celulitidou pracovat. A pracovat s ní umíme hezky.
Budeme se těšít.
 Diana

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru