Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Fotoobraz z vlastní fotografie

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Marie Vágnerová

Dobrý den,
když dnes objednám, dostane se ke mně produkt do týdne? Je možné domluvit nějaké expresní vyřízení?
Děkuji!

99print.cz

Dobrý den, Marie,
Lituji, ale možné to není, počítejte s min. 8 prac. dny na výrobu, záleží na aktuálním vytížení. Doba na výrobu může dosáhnout i 11 prac. dnů dle informací které uvádíme.

Pěkný den
 Pavel

Patricia Patricia

Dobrý den, chtěla bych využít této nabídky, jsem ale zvyklá, že když si fotku nahraji do rozhraní, tak vidím náhled, co bude na fotce vidět a popřípadě v tom rozhraní nastavím, zda chci třeba zrcadlení v místě přehybu a většinou nesedí rozměr přímo na formát tisku. Před zakoupením voucherů jsem koukla na Vaše stránky a vypadlo to, že jen pošlu fotku a nemohu si ji upravit. Chápu to správně?

99print.cz

Dobrý den, Patricie,
Ano, chápete to správně, nicméně si můžete náhled vyžádat. Pokud je problém pouze nad hlavou, je automaticky upraven a hlavy nikdy nezahýbáme. Pokud je problém celkový, zasíláme vždy náhled ke schválení, případně s návrhem úprav.

Pěkný den
 Pavel

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru