Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Ponožky Pierre Cardin ve stylových barvách až s 80% bavlny

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jakub Vaniš

Dobrý den, mám dotaz růžové nemáte?

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Jakube,

vybrat lze pouze z barevných variant, které jsou uvedeny v nabídce.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Hanka

Nemám dotaz , ale mohu potvrdit, že ponožky jsou kavlitní. Ani nestuduji, zda je to originál nebo ne.Můj 13tiletý syn je má z minulé nabídky. O vánoc střídá denně tu barevnou kolekci – do botasek, na sport, do školy, doma v nich lítá bez domácí obuvi. Peru stále dokola a barva je stejná a jsou stále jako nové. I ty žluté… Kupuji znova-

AGA Brands

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení, jsme moc rádi, že Vašemu synovi ponožky slouží a věříme, že sloužit ještě dlouho budou. Hezký den.

Pavla

10 párů za 329? opravdu přijde 20 ponožek? celé je to nějaké zmatené,někdo si plete kusy a páry..
dva páry za 79,– je ve skutečnosti jeden pár,čili dva kusy.
Je to tak?

AGA Brands

Dobrý den, 1pár ponožek se skládá ze 2kusů – pravá a levá ponožka. Pokud je v akci 10párů – ano přijde Vám 20 kusů ponožek.
Hezký den.

Anezka N.

Dobry den,
dekuji za rychle dodani ponozek.
Jen mate v popisu uvedenou chybu ohledne slozeni:
spravne ma byt bavlna 78 procent a ne 80 procent bavlny, jak mate mylne uvedeno.

alenka

Dobrý den, mám stejný dotaz -nejedná se náhodou o POLSKOU produkci? S těmi mám velmi špatnou zkušenost, proto se ptám. děkuji.

AGA Brands

Dobrý den, stejně jako v předchozí odpovědi, veškeré zboží jsou originály, padělky by nám slevomat ani nedovolil vystavit do akce. Veškeré potřebné dokumenty jsou před spuštěním akce doloženy slevomatu. Hezký den.

Anna

Je to originál Pierre cardin? V recenzích jsem četla, že hodně věcí jsou padělky
Děkuji za odpověď

AGA Brands

Dobrý den, veškeré zboží jsou originály, padělky by nám slevomat ani nedovolil vystavit do akce. Veškeré potřebné dokumenty jsou před spuštěním akce doloženy slevomatu. Hezký den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru