Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Neodolatelné, šmrncovní, praktické: Takové jsou ručně šité kabelky Dara bags

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Nelly

Dobrý den, jak dlouhá je dodací lhůta u varianty 91? Děkuji.

Dara bags

Dobry den, u zboží je to napsáno, ale dodáváme mnohem dříve.

Jana Šafranová

Dobrý den,
je možno přidat osobní věnování jako máte na stránkách?
 Děkuji

Dara bags

Dobry den, bohužel ne.

Tonda

dobrý den, budou konečně i peněženky?

Dara bags

Dobrý den, peněženky máme v nabídce na našich oficiálních stránkách www.darabags.com

Petra

Dobry den,15.7.jsem si pres Slevomat objednala a zaplatila Vasi kabelku.Neprislo mi zadne potvrzeni objednavky.Kde muzu zjistit,jestli je objednavka prijata?Dekuji za odpoved

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Petro,

je možné, že z technických důvodů voucher nedorazil, případně mohl skončit ve spamové schránce emailu. Voucher Vám znovu zasílám na Váš email, snad již bude vše v pořádku :) Vaše objednávka je zaplacena a nyní čeká na vyřízení a zaslání kabelky službou PPL.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Bára E.

Dobrý den, je stejná kvalita objednaného zboží tady i na vašem eschopu? Obsahují kabelky kartičku kdo kabelku vyrobil? Je možné kabelky vidět někde v Brně, popřípadně je v případě nespokojenosti vrátit? Děkuji moc

Dara bags

Dobry den, samozřejmě vse je stejne kvalitní. Jsme jediní výrobci. V Brně kabelky nemáme. Do 14ti dnu muzete nepouzite zboží vrátit. Dara bags

Martina T.

Dobrý den,
Dariana Middle no.1827 asi není možné objednat, když ji nenajdu v seznamu, že?
Děkuji za odpověď.

Dara bags

Dobrý den, lze objednat pouze zboží ze seznamu. Dara bags

jindra

dobrý den
kabelka NO 248 – barevne pruhy na kabelce jsou s vlasem, nebo se jedná o hladkou část?
děkuji
 Jindra

Dara bags

Dobrý den, kabelka je hladká celokoženková. Dara bags

Jana

Dobrý den. Délka popruhu do 123cm je pro mě krátká. Je možné případně udělat v rámci akce aspoň o 5cm delší?

Dara bags

Dobrý den, bohužel tyto úpravy jsou za příplatek a slevomat tuto moznost neumožňuje. Dara bags

Martina

Dobrý den, v návaznosti na dotaz, který položila Michaela B. Nezvažujete ještě jednu akci s možností vyzvednutí v prodejně v Praze? Také by to pro mne bylo příjemnější. Děkuji za zvážení.

Dara bags

Dobrý den, zboží z této akce slevomat zasíláme pouze službou PPL na vaši adresu. Děkujeme za pochopení. Dara bags

Zdenka

Dobrý den,plánujete slevovou akci na peněženky?

Dara bags

Dobrý den, na peněženky akci neplánujeme. Dara bags

Andrea

Dobrý den,budou v akci i větší kabelky ? děkuji,Andrea

Dara bags

Ano plánujeme kampaň na Smart Florrie.

Michaela B.

Dobrý den,
nebylo by možné si objednané zboží vyzvednout osobně u vás v prodejně v Praze Lidické?
Děkuji za odpověď.

Dara bags

Dobrý den, zboží z této akce slevomat zasíláme pouze službou PPL na vaši adresu. Děkujeme za pochopení. Dara bags

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru