Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Prakticky členěné batohy Loap do školy i na výlet

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Kateřina Kulíková

Dobrý den,
z předchozích dotazů jsem vyrozuměla, že batoh Loap A (modrý) je vhodnější pro drobnější děti, je to tak? Potřebuju školní batoh pro páťáka (11 let), který je menší a drobnějšího vzrůstu, čili batoh s vnitřním prostorem pro učebnice páté třídy, ale konstrukčně pro menší hubenější dítě.
Díky za informaci, KK.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Kateřino,
ano batoh A je menší a je proto vhodný pro drobnější děti.
Přeji hezký den Jana

Alena Čermáková

Dobrý den,
který batoh byste mi, prosím, doporučili pro dceru, jde do 7. třídy? Je vysoká 152 cm, ale střízlíček to není. Moc děkuji za radu.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den, všechny nabízené batohy jsou vhodné do 7. třídy. Batohy A, T a R jsou velikostně menší než ostatní modely.
Přeji hezký den. Jana

Soňa Králová

Dobrý den,
který batoh je vhodný do školy pro 10leté dítě?

 Děkuji

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Soňo,

všechny uvedené batohy jsou vhodné jako školní, každé dítě je jinak velké, tudíž je těžké poradit, ale zrovna batoh Loap A je dělaný užší, tudíž je vhodnější pro menší záda.
Každý batoh má jiný objem, proto je důležité koukat na tento údaj, čím větší objem, tím je batoh větší.

Přeji Vám hezký den. Petra

Jana Nováková

Dobrý den,
ráda bych znala max. doporučenou nosnost u batohu Loap B? Objem je tedy 20l nebo 25l jak se uvádí přímo na www.loap.cz, kde už není v nabídce? Je vhodný i pro dospělého člověka? Děkuji za odpovědi. Příjemný den!

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Jano,

doporučená max. nosnost tohoto batohu je 7 kg. Rozměrově u batohu souhlasí objem 20 litrů, při naplnění batohu se může objem pohybovat až kolem 25 litrů.
Batoh je svými rozměry vhodný také pro dospělého člověka.

Přeji Vám hezký den. Petra

Andrea

Dobrý den,
v hodnocení podniku jsem objevila, že jste prodali batoh který byl celý v černé barvě. Nikde ho však ve Vaší nabídce nevidím. Také v předchozím dotazu odpovídáte, že vel./objem 25 l mají batohy C, D, E, F, H, J, K, L, Z, ale H jsem v nabídce také nenašla. Potřebuji pro syna do 7. třídy co největší a jedno barevný batoh.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Andreo,

batoh typ H není v nabídce, protože je již vyprodán. Černý batoh, který je v hodnocení je batoh R, který ale nepatří mezí největší batohy (má 23 litrů). Jednobarevný batoh je pouze batoh L, který má 25 litrů.

Přeji Vám hezký den. Petra

Jiřina

Děkuji za odpověď . Prosím údaje o šedý L a černý R. Druhý dotaz – černý R nemá než jednu velkou kapsu ?Děkuji

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Jiřko,

rozměry batohu L jsou: výška – 47 cm, šířka – 32 cm, hloubka – 25 cm. Batoh R: výška – 45 cm, šířka – 33 cm, hloubka – 20 cm. Tento batoh má 2 kapsy.

Přeji Vám hezký den. Petra

Jiřina

Prosím Vás o velikostní rozměry 25 l batohu. Děkuji za odpověď.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Jiřko,

napište mi typy batohů, které chcete přeměřit.

Přeji Vám hezký den. Petra

Jana K.

Dobrý den,mám dotaz na batoh 25L č.Z.Je-li vhodný pro 2.stupeň a kolik kg nejvíce unese.Děkuji,J.K.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Jano,

batohy, které mají 25 litrů, jsou vhodné na 2.stupeň školy a max. doporučená nosnost je cca 6 kg.

Přeji Vám hezký den. Petra

Michaela Hammerová

Dobrý den. Měla bych zájem o dva batohy, avšak každý jiný, jak to udělat abych měla jedno poštovné? Děkuji za odpověď.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Michaela,

stačí oba batohy vložit do košíku a dále pokračovat krok za krokem v košíku k ukončení objednávky.

Přeji Vám hezký den. Petra

Ilona

Dobrý den, které batohy jsou největší-tudíž vhodné jako školní?

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Ilčo,

největší batohy jsou ty, které mají objem 25 litrů, ale nutné se řídit také věkem dítěte, pro kterého je batoh určen.
Batohy s objemem 25 litrů jsou: C, D, E, F, H, J, K, L, Z.

Přeji Vám hezký den. Petra

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru