Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Grilujeme a vaříme s Pohodou (směsi koření)

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Martina Zedníčková

Dobrý den, když koupím více věcí z vašeho obchodu přes slevomat, budu platit jen jedno poštovné? Děkuji.

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Martino,
ano, budete.
Radka

Klára Křížová

A proč je u arabského dole v odkazu obsah soli % a Složení: paprika, kolendra, cukr, sůl, kmín, skořice, majoránka, zázvor mletý, nové koření, bazalka, kurkuma, hřebíček? Čemu tedy věřit? Škoda, že popisky na sáčcích nejdou dostatečně vidět a že tam není informace o obsahu soli…

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Kláro,
u Arabského koření je obsah soli 12 %. Pokud byste potřebovala ještě upřesnit některou informaci, rádi Vám vyjdeme vstříc.
Hezký den, Radka

Slevomat.cz

Dobrý den,
děkujeme za upozornění, chybu už jsme napravili. Přeji hezký den, Domča

Klára Křížová

V koření steak či gril opravdu není glutaman?

Slevomat.cz

Dobrý den,
velice se omlouváme za neodpovídající nadpis. Většina koření opravdu glutamát neobsahuje. Chybu už jsme napravili. Přeji hezký den, Domča.

Zdeňka Houdková

Zdravím, tak nákup soli jsem učinila, dle dispozic, ale telefon mi u vás nikdo nezvedá. Zdeňka

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, omlouvám se, pošlete mi tedy na číslo 778024538 číslo Vaší objednávky a my to sloučíme.S poz­dravem Radka

Zdeňka Houdková

Zdravím, dneska jsem si objednala a zaplatila celou skořici a červený pepř. Jak to udělat, abych do toho balíčku ještě připlatila tu kouřovou sůl? Zdeňka

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Zdeňko,
objednejte si kouřovou sůl na Slevomatu, zadejte osobní odběr a zavoljte na číslo 778078660. Přidáme ji do Vaší objednávky.
Hezký večer, Radka

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru