Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Ateliérové fotografování miminek, dětí i celé rodiny

4,9 / 5 YesPhoto Praha - Vršovice  (mapa) 22 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Helois Martínková

Dobrý den,
Rada bych se zeptala, zda je možné foceni miminka, kterému je jeden měsíc. Dříve jsme bohužel nemohli, měli jsme velice plačtivé miminko. Děkuji

YesPhoto

Dobry den,
děti jdou fotit v jakamkoliv věku. Takže odpověď je ano. Jen už nepujdou udělat takové ty sladké spící fotografie.

Jana

Dobrý den, výše jsem četla, že foceni celé rodiny s miminkem je samozřejmostí. My budeme 6ti člená rodina a kdyby náhodou se focení do jedné hodiny nestihlo, jaký je pak příplatek? Děkuji za odpověď. S pozdravem

YesPhoto

Dobry den, foceni jde prodloužit 30min.stoji 500,–Kč. Je třeba při rezervaci terminu se zmiňit o připadnem prodloženi abych po Vas neměl jiné klienty. S pozdravem

Michaela

Dobrý den,
je možné použít tento voucher místo na focení miminek na focení těhotných ?

 Děkuji

YesPhoto

Dobrý den, na těhotenské focení mám zase jinou akci za jiných podmínek. Proto to možné není.
S pozdravem

Aneta

Dobrý den chci zeptat u Novorozeňátek byl by problem udělat par foteček i s rodiči miminka?
Děkuji Aneta :-)

YesPhoto

Dobry den, u focení je samozřejmostí focení i celé rodiny. S pozdravem

Lidie

Dobry den .
Měla bych dotaz … termín porodu mám 22.7 a kdy bych si teď zakoupila vaucer , mohla bych se objednat třeba po porodu v nějakým tom termínu cca 2 týdny miminku? Nebo máte objednávací lhůtu delší? Dekuji

YesPhoto

Dobrý den,
napište mi jak se novorozeňátko narodí a já Vám naposílám volné termíny v následujících 14 dnech.
Novorozeňátka upřednostňuji.

S pozdravem

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru