Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

4–8denní jarní dovolená v kraji romantiky: Chata u Máchova jezera až pro 11 osob

4,8 / 5 Chata pod Bílým kamenem Doksy (mapa) 1 prodej

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Zuzana Prajsová

Dobrý den chtěla bych pronájem Vaší chaty v termínu 2.7–8.7 t.r. Jestliže je obsazen ještě bych mohla 8.7.-14.7.t.r. Děkuji Zuzana

Chata pod Bílým kamenem

Dobrý den, tato akce platí pouze do 1.7.2017. Termín 1.7.-8.7. (o letních prázdninách jsou termíny sobota – sobota) máme ještě volný, ale neplatí na něj slevový kupón. V případě zájmu o ceny a rezervaci mě kontaktujte e-mailem nebo telefonicky. Hezký Den Daniela Růžičková

Maria

Dobrý den, máte volný termín na 4 noci mezi 18.06 a 30.06?

Chata pod Bílým kamenem

Dobrý den, mohu Vám nabídnout termín 21.-25.6.2017 . Pro rezervaci si prosím zakupte voucher a rezervaci mi potvrďte telefonicky nebo e-mailem. S pozdravem Daniela Růžičková

Lucie

Je k dispozici více chat? Potřebovali bychom dvě a to v srpnu.

Chata pod Bílým kamenem

Dobrý den, máme pouze jednu chatu, v srpnu jsou pouze volné poslední dva termíny a to 19.-26.8. a 26.8. – 2.9.2017. Slevová akce platí na termíny do 1.7. v případě zájmu o prázdninový termín mě kontaktujte na e-mail nebo telefonicky. S pozdravem Daniela Růžičková

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru